Şimdi Ara

The Witcher dizisinden ilk fragman geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Witcher dizisinden ilk fragman geldi

Netflix’in en çok satan kitaplar arasına giren The Witcher’dan uyarladığı aynı adlı dizinin ilk fragmanı geldi. Henry Cavill’in Rivialı Geralt’ı canlandırdığı The Witcher uyarlamasının ilk sezon çekimleri tamamlanmış durumda.

İlk fragman geldi

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin yarattığı fantastik dünyada geçen The Witcher, doğaüstü güçlere sahip bir yaratık avcısı olan Rivialı Geralt'ın (Geralt of Rivia) hikayesini anlatıyor.

Ayrıca Bkz.Anakartlara AMD AGESA güncellemesi geri çekildi

Andrzej Sapkowski'nin 1980'li yıllarda yayınlamaya başladığı The Witcher kısa öykü ve romanları, toplamda 20 farklı dile çevrilmiş ve özellikle de Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinde büyük bir ün kazanmıştı.

The Witcher dizisinde ayrıca oyunların sevilen karakterleri Ciri (Freya Allan), Yennefer (Anya Chalotra) ve Triss (Anna Shaffer) de yer alacak. The Witcher'ın ilk sezonunun sekiz bölümden oluşacağı açıklanmıştı. İlk sezon yılın sonlarına doğru yayınlanacak.

• oyunculara o kadar para vereceğine şu kalitede 10 bölümlük bir cgi dizi yapılamaz mı çokmu masraflı olur acaba ?
  • An error occurred. Please try again later. (Playback ID: GcX0G540Y487rt9_)

• Fan yapımı kısa filmler bilde daha iyi duruyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olursa olsun izleyeceğiz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siri ile Yennefer'a oyunda bakmaya doyamazsın burada vasat görünüyorlar.
  • Ahh ahh.Afet ötesi Yennefer ne hale gelmiş.Kezban çingeneye dönmüş.Neyse fragman beklediğimden iyi çıktı.Tabii gerçek halini görmek lazım.
  • oyunculara o kadar para vereceğine şu kalitede 10 bölümlük bir cgi dizi yapılamaz mı çokmu masraflı olur acaba ?
  • Bu dizinin hedef izleyicisi seriye yabancı olanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

oyunculara o kadar para vereceğine şu kalitede 10 bölümlük bir cgi dizi yapılamaz mı çokmu masraflı olur acaba ?
    bunun parası oyunculara ödenen parayı geçer

• Oyunla alakası olmayan bir dizi ortaya çıkarmışlar. Ne karakterler benziyor ne de atmosfer. Dizi witcher adıyla çıkmasa çok iyi derdik ama witcher oyunlarındaki atmosferine uymamış. Daha çok amerikan aksiyon dizisine çevirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 20 Temmuz 2019; 14:49:57 >
  • Bu aktör bu role gitmemiş. Sean Bean amca varken...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu dizinin GOT kalitesine ulaşacağını sanmıyorum.O witcher potansiyelini tam anlamıyla yansıtamayacaklar gibi duruyor.Umarım trailer yanıltmıştır ama ergen dizisi gibi hissettirdi bana, vampier diaries gibim.
    Zaten yennefer ve Ciri için oynayan oyuncular hiç olmamış.

• oyun degil kitap uyarlamasi zaten, oyunda kitabin cok sadik bir uyarlamasi degil ayrica

• Kendi konusu varken her fragman vs. için ayrı konu neden açılır bana biri anlatsın boş yere konu kalabalığı

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

oyun degil kitap uyarlamasi zaten, oyunda kitabin cok sadik bir uyarlamasi degil ayrica
    Kitapta cingene Triss, hintli Yennefer, Arnolddan hallice Geralt mi var?

• Bence dizinin adı “zenciler kuzey avrupada” olsun

• withcer canavar avcısı değilmiydi?

• Ben kötümser değilim. Dizinin kitaptan uyarlandığı bilmeyen insanları her yerde görmekten sıkıldım. Oyundaki karakterleri kafanızdan çıkarın. İlk sezonda güzel birçok hikaye işlenecek. Büyük beklentiye girmeyin ve öyle keyif almaya bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 20 Temmuz 2019; 17:27:49 >
  • Aceleye getirilmeyen, senaryosu için baya mesai harcanan bir dizi. Fragmanı da hiç fena değil. Fragmanda bile kocaman yazıyor kitap uyarlaması diye. Bu sebeple diziyi oyun ile kıyaslamak hata olur. Merakla bekliyoruz bakalım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.