Şimdi Ara

COD Modern Warfare’den yeni bir çok oyunculu mod videosu geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürülecek Call of Duty Modern Warfare ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Oyunla ilgili en son yayınlanan videoda bu sefer “Gunfight” modu oynanış videosunu izleyebiliyoruz. İki kişilik takımların çok küçük bir alanda mücadelesine odaklanan çok oyunculu mod, hızlı bir oyun içi deneyim vadediyor.

Playstation 4 Pro’da oynanan maçta animasyonlar ve silah ile çevre seslerinin kalitesi dikkat çekiyor. Infinity Ward’un video kapsamında yaptığı açıklama ise şöyle:

“Siz istediniz, biz de sizi dinledik. İzlediğiniz video, Playstation 4 Pro’da 4K çözünürlükte oynanan Gunfight modunun oyun içi görüntülerini içeriyor. Gunfight, iki kişilik takımların birbirine karşı mücadele ettiği hızlı bir oynanışa sahip yeni bir mod ve sizi bekleyen sürprizlerin sadece çok ufak bir bölümü. Daha fazlası için 1 Ağustos Perşembe gününü yapılacak COD çok oyunculu mod prömiyerini bekleyin.”

Son olarak, geliştiricinin yayınladığı yaklaşık altı dakikalık videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

• Cok sukur silah mekanigi degismis. Bf3 u bu yuzden saatlerce oynamistim biraz bana bf silah mekanigini animsatti. Uzun yillar sonra alip oynayacagim cod olmus

• thehawk kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Daha gerçekçi olmuş. Canlı yayından ilk gördüğümde başka bir oyun gibi gelmişti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 19 Temmuz 2019; 17:49:0 >
  • Pubg gelişmiş hali olmuş gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abi bu nedir ya, cod dediğin HC oynar geçersin

• bir ton sacmalıktan sonra bu güzel geldi

• Cod serisini hikayesi için seviyorum, Online olarak hiç güzel gelmiyor bu tarz bana BF bu konuda rakipsiz bana göre başka kişilerle savaşmak isteniyorsa daha iyi bir ortam yok bence.

• mekanikler, grafikler, silah sesleri her şey olması gerektiği gibi. İşte isim mw olunca otomatik olarak oyun güzelleşiyor resmen başka açıklaması yok bu işin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizler bu oyunu oynamak ıcın horıtac mı yoksa apex mı kullanıyorsunuz?

• black ops pismanligindan sonra umarim buda ayni pismanligi yaratmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.