Şimdi Ara

Rockstar, Bully 2'yi 2009 Yılında İptal Etmiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Rockstar Games'in kült oyunlarından biri olan ve yeni taşandığı kasabada kaydolduğu okulda Jimmy Hopkins isimli gencin başından geçen olaylara tanık olduğumuz Bully'nin devam oyunu neredeyse 13 yıldır bekleniyor.

Rockstar cephesinden gelen son haberlere göre Rockstar, 2009 yılında Bully 2'yi iptal etmiş. 

Bully 2'nin iptal gerekçesi tam olarak bilinmiyor ancak Red Dead Redemption'ın çıkışından tam bir sene önce iptal edilmesi ve takvimden çıkarılması, oyunun yeterince satmayacağı düşüncesinin bir sonucu olabilir.

Gelelim oyunun hikayesine... Bully 2'nin çok büyük bir ihtimalle Jimmy Hopkins'in yaz kampında yaşadıklarını ve üvey kardeşiyle olan kapışmalarını işlemesi bekleniyordu. Ancak ufukta şimdilik herhangi bir oyun görünmüyor.

SWEGTA'nın yayınladığı videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Bu oyuna bir türlü kanım ısınmadı nedense. Sürekli bir şans daha veriyorum ama temasından olsa gerek, ergen ortamından tiksinti duyarım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yapacağın işi seveyim rockstar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar yaptıklarından çok oyun iptal ediyor. 5 yılda bir oyun yapmak nedir ya?
    Nerede arka arkaya GTA 3 - Vice City ve San Andreas'ı patlatan Rockstar...
  • İptal etme aşamasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Yapacağınız işi..
  • Burada önemli olan nokta takvimden belli sebebler ile çıkarılmış anladık ama sonra neden takvime girememiş-girmemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok şişirilmiş bir oyun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ne Bully ne LA Noire devam oyunu cikmamali artik devir degisti, bu oyunlari ozel yapan ofansif ve reel mizah artik abd de neredeyse yasak halde. Tadi tuzu kacar oyunlarin hep.
  • Ergen oyunu 2 gelmesin zaten ergen oyunu 1le rockstars games fanboyları kendini avutsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Adamlar yaptıklarından çok oyun iptal ediyor. 5 yılda bir oyun yapmak nedir ya?
    Nerede arka arkaya GTA 3 - Vice City ve San Andreas'ı patlatan Rockstar...

Eee işin içine grafik-gerçekçi animasyonlar-Fizikler girince işler değişiyor..Rockstar sandığımız kadar büyük bir firmada değil aslında çalışan ve şube olarak..
  • Bully'nin senaryosu Gta V'ten daha iyi olduğunu düşünen biri olarak kesinlikle gelmesini istiyorum. Kimileri Rdr için Gta'dan daha farklı bir etki yarattığını söyler. Bully de benim için öyle bir etkiye sahip. Teması dünyası beni çekiyor nedense. Bittiğine üzüldüğüm ender işlerden biri.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence güzel oyundu görevlerini kanser olsamda severek tekrar tekrar yaptığım sayılı oyunlardandı. Devamı gelirse kesinlikle bilgisayarıma yükleyeceğim oyunlardan birisi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.