Şimdi Ara

George R.R. Martin: 'Hayranlar Sevmedi Diye Kitabın Sonunu Değiştirecek Değilim'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Son sezonuyla özellikle sezon finaliyle hayranları tarafından topa tutulan Game of Thrones hakkında George R.R. Martin'den bazı açıklamalar geldi. Final sezonuna gelen tepkiler R.R. Martin'in son iki romanını etkileyecek mi? İşte detaylar. 

Yazar, kitabını pek değiştirecek gibi görünmüyor. Martin, son kitabı 'The Winds of Winter' hakkındaki planlarını değiştirmek için bazı fikirlere kapılmış ancak bunu yapmayacağını da belirtmiş. 

Bunun yanlış bir fikir olduğunu düşünen Martin şunları söyledi:

"Kitap için belli bir son belirlediğinizde şayet birileri için o sonu aniden değiştirmeye karar verirseniz bu, kitabın tüm yapısını mahveder. Bu yüzden hayır, hayran sitelerini okumuyorum. Başta yazmak istediğim kitabı yazmak istiyorum. İnsanlar beğensin ya da beğenmesin." 

Ayrıca Martin'e The Winds of Winter'ın ne zaman yayımlanacağı konusu sorulduğunda Martin "Bittiğinde bitecek!" dedi.  

• paraları alırken öyle demiyordun ama.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • hayvanlar diye okudum bi an :P

• Sen ölmeden bitir de kitabı nasıl yazarsan yaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence böyle diyor ama muhtemelen çok farklı bir kitap göreceğiz. Ha görmesek bile, en azından dizide havada kalan eylemlerin altını dolduracağı için tatmin edecektir. Yoksa ihtiyar kendisi söylüyor önce durakları belirleyip ona göre yazdığını. Yapımcıya verdiği sinopsise bağlı kalsa bile gidiş yolunu kendi dilinden okumak güzel olacaktır.
  • Keşke Elden Ring'i sorsalar. Herkes Game of Thrones soruyor. Elden Ring'i kimse merak etmiyor mu?
  • Çoğu kişi için mevzu son değildi ! Sunum şekliydi. Dakikalar içinde -efsane- diye sunulacak/izlenecek olaylar kestane edildi !

Kitap detay seviyesi, olayların arka planını yansıtma ve bağlama konusunda iyi olursa "o" sonu herkese yedirir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Keşke Elden Ring'i sorsalar. Herkes Game of Thrones soruyor. Elden Ring'i kimse merak etmiyor mu?
    Harbi, ben bunu daha çok merak ediyorum.Biten bitmiş, giden gitmiş.Önümüzdeki eserlere bakalım
  • Martin ne yazarsa yazsın beni bu saatten sonra etkilemez çünkü bir halt hatırlamıyorum.

Yarattığı efsaneyi kendi elleriyle yok etti. Zamanında çıkarsana şu kitapları.
  • Bence zaten çok iyi bir seri değildi. Son 2 sezona kadar ha olacak ha olacak diye diye geldi. Sonra bişey olmadı. Beklentim bir yüzüklerin efendisine denk birşeydi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.