Şimdi Ara

Journey geliştiricisinin yeni oyunu 'Sky: Children of the Light', iOS için çıkış yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Journey geliştiricisinin yeni oyunu 'Sky: Children of the Light', iOS için çıkış yaptı
    PlayStation 3'ün en beğenilen yapımlarından birisi olan Journey'in arkasındaki geliştirici şirket Thatgamecompany, yeni projesi Sky: Children of the Light oyununu nihayet piyasaya sürdü. Sky: Children of the Light şu anda iOS platformunda ücretsiz bir şekilde edinilebiliyor.

Thatgamecompany, Sky: Children of the Light'ı "romantik bir macera oyunu" şeklinde tanımlıyor. Kullanılan ifadelere göre oyunda keşfedilmeyi bekleyen yedi farklı krallık ve sayısız eğlenceli puzzle yer alıyor. Thatgamecompany, Sky'ın özellikle de aileniz veya arkadaşlarınızla oynadığınızda çok daha keyifli olacağını belirtti.

Sky: Children of the Light'ın duyurusu 2017 yılında yapılmıştı. Birkaç kez ertelenmesi nedeniyle oyunun çıkışı Temmuz 2019'a kadar geriledi. Thatgamecompany'nin huzur verici macera oyunlarını sevenler şimdi Sky'ı denemek için App Store'a akın ediyor.

Sky: Children of the Light şu an için yalnızca iOS platformunda oynanabiliyor. Ancak Thatgamecompany, oyunun çok yakında PC, Android ve konsollar için de çıkış yapacağını açıkladı.

10 dakikalık oynanış videosu:

• yagmursuz kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam teşekkürler uyarı için. Her yere de Night yazmışım gözümden kaçmış.

• ign nin 13 dklık videosunu izledim oyun çok güzel

• Biraz oynadım güzelde mmo mu anlamadım??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.