Şimdi Ara

Galaxy Note 10'un kutudan çıkmayan 45W hızlı şarj aletinin fiyatı 50 Euro olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un, tanıtımı yaklaşan Galaxy Note 10 akıllı telefonu ile ilgili en dikkat çeken güncellemelerden biri de 45W hızlı şarj desteği sağlayacak olmasıydı. Bu da telefonun yaklaşık 30 dakika gibi bir sürede tamamen şarj olabileceği anlamına geliyor. Ancak sevindirici olan bu özellik, kullanıcılara biraz pahalıya mal olabilir.

Kullanıcıların tepkisini çekebilir

GalaxyClub sitesindeki yeni bir rapor, EP-TA845 model numarasıyla gelecek olan 45W şarj aletinin Galaxy Note 10'un kutusunda yer almayacağını ortaya koyuyor. Raporda Samsung'un 45W şarj aletini, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle birlikte 50 Euro'dan satışa sunmaya hazırlandığı belirtilmiş durumda. Galaxy Note 10'un kutusundan ise 25W şarj aletinin çıkacağı ifade ediliyor.
    Burada kullanıcıların tepkisini çekmesi muhtemel konu ise 1.000 Euro gibi son derece pahalı bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi muhtemel olan Galaxy Note 10 modelinin kutusundan 45W şarj aletinin çıkmayacak olması. 50 Euro ise ciddi bir fiyat ve Samsung bu konuda bir hayli tepki alacağa benziyor. Note 10'un tanıtım tarihinin 7 Ağustos olduğunu da belirtelim.

• diye başlık atılmış habere ama iPhone konusunda kimse konuşmuyor.

Apple yıllardır en son model telefonuna bile 5W'lik şarj aleti veriyor.
    Hızlı şarj destekleyen telefon için ayrı şarj aleti bir de USB Type- C to Lightning kablosu alman lazım.
    En azından Samsung yine hızlı şarj destekleyen bir şarj adaptörü veriyor.
  • Samsung da Apple gibi yapmaya başlamış.

• Satıyorum öyleyse çakıyorum, çakıyorum ve hala satıyorum öyleyse çakmaya devam ediyorum....

• hassektörsünler ordan.

• walla kendileri bilir. cinli firmalar altdan gumbur gumbur geliyorlar.

• Applelaşmaya başladılar... Neyse ki yığınla Çinli üretici üretiyor hızlı şarj adaptörlerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Samsung da Apple gibi yapmaya başlamış.
    samsung kutusundan zaten hızlı şarj çıkıyor
  • S10 serisine sözde 25w desteği gelecekti yazılım ile hala bekliyoruz. Kutusundan 15w çıkmasını hiç söylemiyorum bile..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple'ın iyi yanlarını alınca bu kadar olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 18 Temmuz 2019; 14:7:4 >
  • Apple göre yine iyi

• öyle bi yazmışınız ki sanki kutudan hiç şarj aleti çıkmıyor, yapaağınız haberciliğinze edeyim sizin

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    O çıkıyor zaten, ondan bahsetmiyorum. Haberde bahsi geçen 45W şarj aletinden bahsediyorum. Apple hızlı şarj aleti de çıkmıyor ama burada Samsung yine de apple 'ı takip ediyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zibilyon tane Çinli adaptör üreticisi var. He zaten samsung telefon alınmaz da

• murdocklawless kullanıcısına yanıt

kutusundan normal bir şarj aleti çıkıyordur muhtemelen.???

bu 30 dakikalık hızlı şarj özelliği adaptörde mi var yoksa telefonda mı yoksa her ikisinde de mi??? bu bir şey farkettirir mi acaba. neyse farkedilecek olan şey çinli gardaşlara yeni bir iş kapısı çıktı. yeni adaptörlerin üretimi için yeni iş yeri ve yeni çalışanlar...
  • sezer1578 kullanıcısına yanıt
    45 w yide bi zahmet parasıyla alsınlar onu da bedava vermesin 25w geçtim 10w bile vermeyenler var, kutusu en dolu firma samsung çinli firma değil sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 18 Temmuz 2019; 15:13:54 >
  • quote:

Kullanıcıların tepkisini çekebilir
    diye başlık atılmış habere ama iPhone konusunda kimse konuşmuyor.

Apple yıllardır en son model telefonuna bile 5W'lik şarj aleti veriyor.
    Hızlı şarj destekleyen telefon için ayrı şarj aleti bir de USB Type- C to Lightning kablosu alman lazım.
    En azından Samsung yine hızlı şarj destekleyen bir şarj adaptörü veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple

• hoş birşey değil farklı markanın şarj adaptoruylede etmemek lazım
  • Apple'nin izine düşmüşler

Hadi hızlı şarjı boşver yıl 2019 orta seviye Samsung telefonlarda halen Android'in 32bit sürümü var desteği 2 sene sonra kesilecek Google tarafından 32 bit işletim sistemli Android'e yani kullandığımız çoğu Samsung telefon çöp olacak zaten böyle yapınca insanlar bir daha tercih etmez bu firmayı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.