Şimdi Ara

Nintendo Switch yenilendi: İşte detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nintendo'nun başarılı el konsolu Switch yenilendi. Japon oyun devi, bir süredir beklenen güncellemeyi nihayet bugün resmileştirdi. Yeni Nintendo Switch, eski sürüme göre çok daha uzun bir batarya ömrüne sahip olacak.

Yeni Switch modeli bugün Nintendo'nun Twitter adresi üzerinden duyuruldu. Yapılan açıklamalara göre yeni Switch, oynadığınız oyuna göre 4,5 ila 9 saat arasında bir kullanım süresi vaadediyor. Eski sürüm bildiğiniz gibi 2,5 ila 6,5 saat arasında bir pil ömrüne sahipti. Yani yeni model 2-3 saatlik ekstra kullanım sunacak.

Yeni Switch modelinin ayrıca güncellenmiş bir Tegra X1 işlemcisiyle geleceği belirtiliyor. Pil ömründeki artış bu yeni işlemci sayesinde mümkün olmuş. Nintendo, Switch'in yeni bir işlemci ve depolama çözümleriyle güncelleneği konusunda geçtiğimiz ay Federal İletişim Komisyonu'na bir bildiride bulunmuştu.

Yeni Switch modeli pil ömründeki artış dışında herhangi bir heyecan verici özelliğe sahip değil. Birçok Nintendo hayranının yeni bir Swith Pro modelinin duyurulabileceği konusunda beklentileri vardı ancak maalesef bu gerçekleşmedi.

HAC-001(-01) kod isimli yeni Switch; Japonya'da Ağustos sonu, Avrupa'da ise Eylül ayında piyasaya sürülecek. 

• Hoşuma gidiyor bu konsol ancak konsol ve oyun fiyatlarını görünce geri durdum. Gerçekten Nintendo ve Nintendo oyunlarını hayranı olmak lazım almak için, o kadar hayranlığım olmadığı için vazgeçiyorum ama oyun konsollarına olan farklı bakış açısı nedeniyle seviyorum.

• Eğlencenin tam karşılığı bu konsol. Sorunsuz kullanıyorum. Maalesef oyunları pahalı ama onun da çözümü var. :)

• Ekran değişmediği sürece adam olmaz ondan :(

• Almayı çok istediğim ama konsol ve oyunların fiyatına bakınca vazgeçtiğim konsol.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ödediğimiz parayı geri verseler baride birkaç külliye medrese kervansaray yaptırsak.Onuda vermez yvşklar.

• Sempatim var ama hiç bir zaman almak için ciddi bir hevesim olmadı. Türkiye fiyatları bence uçuk.

• alidarkstone kullanıcısına yanıt
    Çözümünüz nedir?

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    PM den cevapladım

• Bu modelin cikma sebebi belli aslinda,eski nvidia chipi hacklemeye yenik düsmüstü. Baktilar baska türlü önlem alamiyorlar, donanimda degisiklik yapmak zorunda kaldilar. Dediginiz gibi oyunlar cok pahali, bazilari da ona karsi cözüm gelistirdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.