Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi’nin uygun fiyat ve tatmin edici donanıma piyasaya sürdüğü Mi A serisi, Android One programının en popüler serisi haline geldi. Xiaomi bu yıl da seriye yeni bir model eklediğini duyurdu.

Xiaomi Mi A3 özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Mi A3 modeli beklenenin aksine Mi CC9e adıyla tanıtılan akıllı telefonu temel alıyor. Bu nedenle Xiaomi Mi A2 modelinden bazı alanlarda iyiyken bazı alanlarda da geri kalıyor. Mi CC9 akıllı telefonu ise şimdilik herhangi bir programda yer almayacak.

Ayrıca Bkz.7 milyonluk Bulgaristan’da 5 milyon kişinin verileri çalındı

Xiaomi Mi A3 modelinde 6.1 inçlik Super AMOLED panel 1560 x 720 piksel çözünürlük sunuyor. 11nm sürecinde 8 adet Kryo 260 çekirdeği barındıran Snapdragon 665 yonga setinin güç verdiği modelde 4GB RAM ve 64GB/128GB depolama kapasitesi seçenekleri sunuluyor.

Kamera kısmı cihazın iddialı noktalarından. Üçlü arka kamera ile gelen Mi A3’ün ana kamerası 48 MP çözünürlüğünde ve f/1.79 diyafram aralığı sunuyor. 4-1 piksel birleştirme sayesinde gerek gece gerekse de gündüz çekimlerinde ön kamera iyi bir performans sergiliyor.

Bu kameraya 8 MP ultra geniş açı ve 2 MP derinlik algılama sensörleri yardımcı oluyor. Ön taraftaki su damlası çentiğin içerisinde ise 32 MP kamera mevcut. 4030mAh kapasiteli batarya 18W hızlı şarj ile destekleniyor.

Android 9 işletim sistemi, Bluetooth 5.0 gibi özellikleri olan Xiaomi Mi A3 modelinin 64GB kapasiteli versiyonu 249 Avro iken 128GB kapasiteli versiyonu ise 279 Avro olarak satılacak. Ön siparişler başlarken sevkiyat 24 Temmuz tarihinde yapılacak. Ülkemize de Ağustos veya Eylül döneminde gelmesi muhtemel.

• 2020 yılına gireceğiz önceki neslinde 1080p ekran olan telefona 6.1" Pentile 720p ekran koymuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz ateş ediyor diyecektim 720p ibaresini gördüm.

• Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    Kendi kafasına sıkmış.
  • Bu telefon google desteği ve ucuz telefon insanlara ulaşsın diye yapılmış super amoled ekran ve yüksek ppi ile 720 gibi gözükeceğini sanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evofone kardeşine fahiş fiyat lazım seri xiaomi getir yengene

• Şu 720p ekranlar yok olmadı gitti...

• 2013 ün başında aldığım telefon full hd idi yuh be utanın.

• Uygun fiyatsız olarak satın alma imkanına sahibiz :))

• O telefona 720p ekran mı? Xiaomi bunu koyarken ne düşündü çok merak ediyorum.

• Çözünürlükte sıkıntı yok, isteyecekleri fiyatta sıkıntı olacak.

720p ekranı maliyet odaklı kullanıyorsan niye maliyeti yükselten amoled ekran kullanıyorsun. Ekran deneyim olarak rahatsız etmeyecek olabilir ama bazen rakamlara takılınabiliyor. Aynı fiyata FHD ekran varken bende gidip 720p tercih etmek istemezdim.

• Bence 720 p ekran ve sp 665 ile şarj tüketimi çok az olucaktır. Bir yandan iyi bir yandan kötü bakalim pubg gibi oyunlarda ne gibi performans vericek

• Aynı donanımlı CC9E modelinden niye daha pahalı?
  • O işlemci 1080p kaldırmıyor mu? Yazık olmuş, 720p nedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

2020 yılına gireceğiz önceki neslinde 1080p ekran olan telefona 6.1" Pentile 720p ekran koymuşlar
    Xiaomi 720p ekranı en azından 280 Avroya satıyor. Apple 1792 x 828 ekrana sahip telefonu (iPhone XR) 800 avro civarında satıyor.

• Yıl olmuş 2019 hala 720p kullanıyorlar utanmadan.
  • A3 demissin ama bu bildigin Mi A2s Lite

Ek olarak fiyati da iddiali olacak dendi ancak 170 euroluk telefonlarini global pazara 250 euro olarak suruyorlar

Mi A2 fiyatlari artmadan once kiymetini bilmek lazimmis

Not: Mi A2 190 euro olarak lanse edilmisti sanirim.

• Mi A1 ilk olani almistim ekrani FUL HD idi 1920x1080 . Bu nedir arkadas! ... Islemcisi 7xx serisi olmasini beklerdim ...

Pentile erkanda bu cozunurlugu dev ekranda koyulursa pikselleri rahat tek tek boncuk misali sayarsiniz :/

Global surumlu ama fiyati Avrupa olmayan Hindi pazari icin olmayanlisi daha ucuza olacaktir...

• indirimli gm9pro almaya devam
  • Mi A2 lite kullanmış biri olarak android one ve xiaomi ikilisinden şiddetle kaçının derim. Yoksa rehberde isimleri üçer üçer görür. WhatsApp'tan gelen bildirimlerde uyarı almamaya kadar onlarca sorum ile boğuşursunuz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.