Şimdi Ara

Huami Amazfit GTR akıllı saati 74 güne kadar kullanım süresi sunabiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi ve iştiraki Huami firmasının geliştirdiği giyilebilir cihazlarda batarya verimliliği ön plana çıkan unsur oluyor. Huami yeni akıllı saatinde de 74 güne kadar varabilen kullanım sürelerine ima atıyor.

Huami Amazfit GTR özellikleri ve fiyatı

Huami Amazfit GTR akılı saati firmanın bugüne kadar en fazla kullanım süresi sunan modeli oldu. Normal kullanımda cihaz 24 güne kadar kullanım sunuyor. Pek çok özelliğini devre dışı bırakan temel moda aldığınızda ise 74 güne kadar çıkabiliyor.

Ayrıca Bkz.HTC Wildfire serisi karşınızda

Huami Amazfit GTR akıllı saati AMOLED ekrana sahip ve 9.2mm kalınlığında. Farklı kadran temaları sunan akıllı saat 50 metreye kadar su altında da dayanıklı. Gelişmiş nabız ölçer yanında 12 farklı antrenman modunu da algılayabiliyor. Yine gelen çağrılar, mesajlar ve uygulama bildirimleri ekrandan görülebiliyor.

42mm kasa ölçüsüne sahip olan versiyon 1.2 inçlik ekrana sahip ve bahse konu kullanım sürelerine ulaşabiliyor. Versiyonun fiyatı 116$ iken Swarovski versiyonu da 145 dolara çıkıyor.

47mm ölçüsündeki versiyon ise 1.39 inçlik ekrana sahip. Büyük olmasına rağmen bataryası değişmemiş. Normal modda 12 gün, temel modda ise 34 gün idare edebiliyor. Bu versiyonun fiyatı 145$ iken Iron Man temalı olanı ise 203$ civarında.

• Huaweimi amazonfitbit nissan gtr r35

Bu nasıl iğrenç bir isim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei / Xiaomi = Huami

• Saat akıllı yapıp birde telefon fiyatına satıyorlar ya helal. Güzel para kazanma yöntemi, yakında gözlükleride akıllı yapıp, telefon parasına satarlar.

• Amma çok marka çıktı huavey zuavey...
  • Akilsiz saat modunda 74 gune kadar deseydiniz ya :) ... Temel modda akil yok ta :D :)) ...

EKG gibi yeni seyler de yoksa pek bir anlami yok...

• benim huawei watch 2 ortalama 2-3 gün gidiyor cihaza animasyonlu 6 fonksiyonlu tema koydum devamlı spor takibi yapıyorum şarjdan yana sıkıntım yok efsane cihaz 800 aldım çok memnunum

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    al 2. el bir akıllı saat benim gibi zenginlerin hatalarından faydalan

• renega kullanıcısına yanıt
    Hiç almam çünkü akıllı bileklik aldım onu bile takmıyorum daha doğrusu dışarı çıkarken unutuyorum. Saat takma kültürü olmayınca onuda kullanmıyorsun.
  • Haberde belirttiğiniz özelliklerde bazı yanlışlıklar yer alıyor.

Amazfit'in sitesinde teknik özellikler için aşağıdaki değerler belirtilmiş.

Amazfit GTR 47mm
    410mAh LiPo
    Normal mod: 24 gün
    Temel mod: 74 gün

Amazfit GTR 42mm
    195mAh LiPo
    Normal mod: 12 gün
    Temel mod: 34 gün
    https://cn.amazfit.com/gtr.html

Yani her iki boyuttaki cihazın batarya kapasiteleri ve pil süreleri farklı durumda.

• Amazfit'in sitesinde teknik özellikler için aşağıdaki değerler belirtilmiş.

Amazfit GTR 47mm
    410mAh LiPo
    Normal mod: 24 gün
    Temel mod: 74 gün

Amazfit GTR 42mm
    195mAh LiPo
    Normal mod: 12 gün
    Temel mod: 34 gün

https://unknownguides.com/amazfit-gtr-review/

• Fiyatını merakla bekliyorum, keşke açık ekranlı yeni bir saat de çıksaydı. Şarj süresi diğer saatlere göre çok iyi duruyor büyük fark yaratıyor, umarım fiyatı uygun olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Fiyatını merakla bekliyorum, keşke açık ekranlı yeni bir saat de çıksaydı. Şarj süresi diğer saatlere göre çok iyi duruyor büyük fark yaratıyor, umarım fiyatı uygun olur.
    Şu anda Gearbest üzerinde satışı bulunmakta ancak Türkiye satış fiyatı ne olacak ben de merak ediyorum.

https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_009713994362.html

Amazfit GTR ile ilgili yapılan düzgün incelemeleri aşağıdaki link altında toplamaya çalıştım.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-amazfit-gtr-satisa-sunuldu-ilk-incelemeler-gelmeye-basladi--139194458

Bu arada açık ekranlı derken tam olarak neyi kastettiniz acaba?

• Akıllı saat konusunda Huami başarılı ama iş nabız sensöründe. Nabız sensörü dandik olan hiçbir markaya bel bağlamamak lazım eğer spor yapıyorsanız.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Hocam açık ekran derken bip ve Pace modeli gibi sürekli açık ekran amoled değil yani, şimdi amoled ekranlarda da sürekli açık ekran var gibi ama sağlıklı bir durum değil amoled ekran için. Fiyatı başka ülke için çok uygun, bizde dolar kuruna rağmen o fiyata gelse gene kabul ama vergiler şu bu derken fiyat alır başını gider. İnsanlar başka ülkede cüzzi bir fiyata alırken bizim ülkede bir asgari ücret bir maaş fiyatına geliyor

• 12 antrenman modu cok az olmuş spor yapanların tercih etmemesi gereken bir model

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Nabız sensörü olarak en iyisi Apple şuanda ama o bile yeterince ciddi değil. Hala nabız bandı öneriyorum nabıza önem verenlere. Yoksa optiklerin ne zaman rastgele veri ürettiği belli olmuyor.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Yapmayın hocam, apple kesinlikle değil. Siz Garmin kullanıcısınız.

Bugün annemin seri 3 apple watch'unu taktım. Yalanım varsa şimdi çarpılayım. Nabız şöyleydi (Oturur vaziyet, dinlenme) :

69 - 84 - 72 - 75 - 80

Gear Sport var bende. Onun nabzı daha iyi.

Şunu anlarım ama... Apple Watch spor yaparken iyi nabız okuyor. Gear Sport biraz sapıtıyor.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Garmin dinlenme nabzını ölçmek için iyi, spor yaparken işe yaramaz. Zaten Apple Watch da spor için işe yaramaz da, genelde sporcuların söylediği onun daha olduğu ama diğer özelliklerden kaybettiği. Samsung'unkiler de kötü, nabzı bulana kadar yolun yarısı geliyor, sonra sabitlenip takip etmesi de sorun.

Benim dediğimse dinlenme nabzı için düzgün şekilde kullanın, az çok iş görür. Ama aktivite için göğüs bandı şart. Dün akşam 130 KM bisiklet sürdüm, bir de ev taşıdık. Ondan önceki günlerden de yorgundum biraz. Bu akşam da 10K rahat bir koşu yapayım dedim. Öyle terledim ki, nabız bandı değil de optik ölçen saate vs. baksam 160 nabzımı yanlış ölçtüğünden emin olurdum. Halbuki sadece kahvenin etkileri.

Garmin kullanmak, her koşulda doğru kabul etmeyi gerektirmiyor. Dinlenme hariç doğru değil zaten. Kola düzgün takılmadığında tüm saatler saçma ölçüyor. Benim kayışın delikleri tam ayarı tutmuyor mesela, tam iki deliğin arası bir delik daha olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 1 Ağustos 2019; 1:50:46 >

• 999tl hepsiburada satışta

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.