Şimdi Ara

The Witcher Dizisinden Bir Fotoğraf Daha Paylaşıldı: İşte Karşınızda Roach

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Bundan önce birçok kez Netflix tarafından farklı karakterler hakkında paylaşımlar yapıldı. Şimdi ise hem kitaptan hem de oyundan tanıdığımız Geralt'ın yolculuklarındaki yoldaşı Roach karşımıza çıktı. 

Netflix bundan önce Geralt'ı, Ciri'yi ve Yennefer'ın görüntülerini paylaşmıştı. Maalesef Cavill'ın oynadığı Geralt dışında hemen hemen hiçbir karakter hayranlar tarafından olumlu geri dönüşler alamadı.

Bununla birlikte fotoğrafın aklımıza getirdiği sorulardan birisi de Geralt neden yalnızca bir kılıç taşıyor? Sizce bunun sebebi ne olabilir?

The Witcher dizisi herhangi bir aksilik olmazsa bu yıl Netflix'te hayranlarıyla buluşacak.

• Hiçbir beklentim yok yen triss ve ciri gördük çöp geliyor demedi demeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnşallah dizi full şöyle 2.dünya savaşı atmosferinde geçmez.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deswaaa

Hiçbir beklentim yok yen triss ve ciri gördük çöp geliyor demedi demeyin

Hocam ayıb oluyoreee ama.. Bu şeye Çöp deyip Çöplere niye hakaret ediyorsun?
  • quote:

Bununla birlikte fotoğrafın aklımıza getirdiği sorulardan birisi de Geralt neden yalnızca bir kılıç taşıyor? Sizce bunun sebebi ne olabilir

Silver swordu atında taşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 16 Temmuz 2019; 22:5:52 >
  • Karakter yüzleri farklı diye çöp bir dizi mi oluyor ?

• Multiplayer'ın YouTube kanalında tek kılıç olmasının nedenini kitaplarda öyle olmasına bağlamışlardı. Aslında yine iki kılıç varmış ama diğer kılıç attaymış. Oyunda bu sorun olacağı için iki kılıçlı yapmışlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Karakter yüzleri farklı diye çöp bir dizi mi oluyor ?

SJW yüzünden çöp oluyor hocam. Karakter yüzlerinden ötürü çöp demem, vasat derim :D
  • Geralt çünkü normalde de üzerinde bir kılıç taşır. CDPR oyunda her seferinde attan diğer kılıcı almak saçma (bknz:RDR) olacağı için oyunda iki kılıç taşıttırıyor.

Geraltın görüntüsü bence gayet olmuş tabi olay benzemeyle bitmiyor ama şuanlık diziye heycanlıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord Melkor

Geralt çünkü normalde de üzerinde bir kılıç taşır. CDPR oyunda her seferinde attan diğer kılıcı almak saçma (bknz:RDR) olacağı için oyunda iki kılıç taşıttırıyor.

Geraltın görüntüsü bence gayet olmuş tabi olay benzemeyle bitmiyor ama şuanlık diziye heycanlıyım.

ATIN SOL ayagına bak kılıc orda

• yennefer'i suriyeli yaptıklarını gördüğümden beri çok soğudum diziden.
  • Haberler kısmı neden hep böyle. Moderatör arkadaşlar lütfen bu soruna bakabilir misiniz?

The Witcher Dizisinden Bir Fotoğraf Daha Paylaşıldı: İşte Karşınızda Roach
  • encuni kullanıcısına yanıt
    Zaten bende mesajımda onu belirtmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla inşallah yanılıyorumdur yanılırımda umarım dizini güzel olmasını istiyorum ama sanki bana dizi oyunun ününü kullanacakmış gibi geliyor inşallah öyle olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.