Şimdi Ara

Şık tasarımlı Honor 9X ve 9X Pro resmi basın görselleri ile karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merakla beklenen Honor 9X serisi dün TENAA'da listelenmiş ve akıllı telefonun teknik özellikleri açığa çıkmıştı. Şimdi ise yakında resmiyet kazanması beklenen Honor 9X ve 9X Pro'nun resmi basın görselleri internete düştü.

Ayrıca Bkz.Twitter yeni tasarımını kullanıcılara sunmaya başladı
    Resimlerden de görülebileceği üzere Honor 9X ve 9X Pro arasındaki temel fark kamera konfigürasyonunda yatıyor. Standart versiyon çift kamera ile gelirken Pro varyantında üçlü kamera sistemi görev yapacak.

Lansman tarihi 23 Temmuz

TENAA sertifikasına göre Honor 9X’in kamera sisteminde 48 megapiksel ana sensör ve 2 megapiksellik derinlik sensörü bulunuyor. 9X Pro'da ise 48 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel sensör kombinasyonundan oluşan bir kamera sistemi mevcut.

Kamera haricinde her iki telefonun da aynı tasarım dilini paylaştığını görüyoruz. Honor 9X, ince çerçeveli şık görünümüyle bu yılın en dikkat çeken telefonlarından biri olacak gibi duruyor. Akıllı telefon 23 Temmuz tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak.

• Mi 9t almayı düşünüyordum ama bunu beklemeye karar verdim. Honor 8x kullanıyorum çok memnunum. Bakalım bu nasıl çıkacak.
    Huawei y 2019 prime gibi ekran kasa oranı olursa mi 9t alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Honor 8x e daha 1 guncelleme bile vermediler
    Redmi note 7 gibi denklerine bir kaç guncelleme geldi.
    Tavsiyom xiaomi al.Ayrica honor 8x performansi cok ta begenmedim.Suanda aktif olarak kullaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boğaziçili bilgecan

Honor 8x e daha 1 guncelleme bile vermediler
    Redmi note 7 gibi denklerine bir kaç guncelleme geldi.
    Tavsiyom xiaomi al.Ayrica honor 8x performansi cok ta begenmedim.Suanda aktif olarak kullaniyorum.
    Telefonda hiç sıkıntı yok ki güncelleme aldın. Zaten10 ayda 2-3 tane güvenlik güncellemesi vs aldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Tek bir guncelleme bile gelmedi
    Benimki l21 modeli bu arada.Nfcli model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.