Şimdi Ara

Avengers: Endgame, gişede Avatar'ı devirmek üzere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avengers: Endgame, gişede Avatar'ı devirmek üzere

Avengers: Endgame, tarihin en büyük filmi olmaya artık çok yakın. Nisan ayında vizyona girmesiyle birlikte kısa sürede neredeyse tüm gişe rekorlarını kırmayı başaran Endgame'in önünde şu anda yalnızca tek bir rekor kaldı. Endgame çok yakında Avatar'ı devirip gişe tarihinin en yüksek hasılat elde eden filmi olabilir.

BoxOfficeMojo tarafından yayınlanan verilere göre Avengers: Endgame'in dünya genelindeki toplam hasılatı şu anda 2,78 milyar dolar seviyesine ulaşmış durumda. Geride bıraktığımız hafta sonunda 2,8 milyon dolar hasılat elde edilmiş. Son rakamlara göre Endgame'in hasılatı Kuzey Amerika'da 851 milyon dolar, dünyanın geri kalan bölgelerinde ise 1,929 milyar dolar olmuş.

Ayrıca Bkz.Robert Downey Jr., Avengers: Endgame'den tam 75 milyon dolar kazandı

Avengers: Endgame özellikle de Çin'de gösterdiği performansla gişe analistlerini şaşırtmayı başarmıştı. Dünyanın en büyük ikinci sinema pazarı olan Çin'de Endgame tam 629 milyon dolar hasılat elde etmeyi başardı. Endgame ayrıca Birleşik Krallık (114m), Güney Kore (105m), Brezilya (85m) ve Meksika'da (77m) da etkileyici gişe performanslarına imza attı.

Avengers: Endgame ve Avatar arasındaki fark şu anda yalnızca 7,16 milyon dolar seviyesinde. Üç veya dört hafta içerisinde bu farkın kapanabileceği düşünülüyor. Sonrasında Avengers: Endgame gişe tarihinin yeni kralı olacak. 

• Avengers: Endgame, gişede Avatar'ı devirmek üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende diyom niye bunun yeni konusu açılmadı gıdım gıdım konu açık sürekli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk film daha güzeldi bence. Bu okadar etmez diye düşünüyorum.

• Hala gosterimde olmasi ilginc..

• Bu haberle birlikte bundle dan takip ettiğim donanım haber kaynağını kaldırıyorum. İşi ciddiye almaya başlarlarsa , yine eklerim ... Güle güle....

• şimdiye kadar neden internete web dl düşmediği şimdi anlaşıldı, meğerse uzatmalı sinemada kalmış

• Yıl boyunca gösterimde tutsunlar... Nefret ettirdiler filmden. İnadına torrent'ten çekeceğim bunu. Hala bekliyorum.
  • 22 filmlik serinin sonuncusundan beklenildiği gibi. Çala çocuk her türlü kanser kitleyi gördüm sinemada..

• Avatarın nekadar gösterimde kaldığını da bi araştır

• ironman68 İ kullanıcısına yanıt
    Avatarı mı savunmuşum ben de, böyle birşey yazdınız? Anlama da sıkıntı yaşıyorsunuz sanırım.
  • Eskidende filmler böyle uzun süreli oynardı sinemalarda. Hatta titanik 1 yada 2 kez yeniden vizyona sokuldu 14. şubat için falan. Şimdi tüketim çağına uygun şeklinde filmlerin 1.5 ayda vizyondan çekilmesine alıştık tabii garip geliyor.

• Bu sefer izleyeceğim dedim, çalıştım yine izleyemedim. BENCE kötü bir film! ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • avatar ın senaryosu hariç herşeyi iyiydi.

• Avatar gibi olamaz üstelik ne zamandan beri gösterimde bu film avatar kaç gün gösterimde kaldı ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçene kadar yayına devam. Olmadı versiyon 3 yapar tekrar vizyona sokarlar.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Avatar 2 defa gösterime girdi toplam 60 hafta...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Bu mesaj silindi.
    10 numara tespit, kim yazmış die baktım: Bu yorumunu okuduktan sonra, sırf geçmiş zamandan beridir arkadaşı olduğum için kendimle birkez daha gurur duydum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.