Şimdi Ara

Beats Powerbeats Pro kablosuz kulaklıklar satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın geçtiğimiz aylarda tanıtımını yaptığı yeni kablosuz kulaklık modeli Beats Powerbeats Pro kısa bir gecikmenin ardından ülkemizde de satışlara başladı.

Powerbeats Pro özellikleri ve fiyatı

Gerçek kablosuz tasarımı benimseyen Powerbeats Pro kulaklıklar bu açıdan Apple AirPods ile de rakip oluyor. Kulak üzerinden etrafını saran ve silikonlarla tutuşu destekleyen kulaklık aynı zamanda su ve ter geçirmez. Kullanılmadığında kulaklıklar üzerindeki kontak noktaları ile kılıfında şarj oluyor.

Ayrıca Bkz.Facebook 5 milyar dolarlık cezaya razı oldu

Kulaklık modeli Apple H1 yongasını kullanıyor. Hızlı eşleşme, enerji verimliliği, sürekli Siri açık ve daha kaliteli ses deneyimi gibi özellikler sunan H1 yongası sayesinde Apple cihazları rakiplerinden farklılaşıyor.

AirPods gibi Powerbeats Pro da onları kulağınıza taktığınızda oynatmaya devam ediyor ve çıkardığınızda duruyor. Her bir kulaklık ayrıca fiziksel kontrol tuşlarına da sahip ve bunlarla ses ile şarkıyı kontrol edebiliyor.

9 saate kadar kullanım ömrü sunan Powerbeats Pro kulaklıklar kılıfa yerleştirildiğinde 15 saat daha kullanım süresi takviyesi yapabiliyor. Kılıfı ise Lightning girişi üzerinden şarj edebiliyorsunuz. Powerbeats Pro kulaklıklar 1999TL fiyat etiketine sahip.

• Maşallah. Kulaklık alana telefonu hediye mi?

• Kasko dahil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun süredir satıştaydı zaten bunlar.

30 Nisan 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 15 Temmuz 2019; 1:32:6 >
  • Kulakligin malzemesi eski Powerbeats 3 ile ayniysa yine coptur bunlar. Almanya fiyati 245 Euro bu arada.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Hayır ön sipariş alıyorlardı yazın sizlerle yazıyordu açıklamasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerenk yok..

• O kulağı kavrayan kıvrımlar kulağı mahveder felaket ağrıtır

• 2 bin₺ ye iki tane airpods alırım ya da bir AirPods bir de jabra sport alırım kerizleri iyi silkeyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beats kadar saçma sapan kulaklık üreten bir marka yok. Kulaklığın kalitesi orta derece ama aldıkları fiyat üst düzey. O parayla daha iyi kulaklıklar alabilirsiniz dostlarım, demedi demeyin.

• Apple ve Beats kulaklıkları çöptür. Kulaklıkları kesinlikle verilen paraları hak etmiyor.

• john ronald reuel tolkien kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum. Kalitesizler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beats çöpü ve 2000 heaaa.. Ancak instagram kezbanları alabilir bunu... Ben o paraya Bose Pro alırım.

• Kaba tasarımı varmış.
  • Bu kulaklıklar uzun süredir satıştaydı donanım haberin yeni mi haberi olmuş anlayamadım?
    Buna çöp diyen arkadaşlar alıp denemiş mi bol keseden atıyorsunuz çöp diye YouTube da iphonedo ki kendisi müzisyen bu kulaklığı çok iyi bulmuş çok güzelde anlatmış.
    Ben powerbeats modellinden (bunun kulaklıklar arasında kablosu olanından) uzun süre kullandım spor yaparken bundan daha rahat bir tasarım yok. 3 yıl boyunca aktif bir şekilde kullandım en sonunda kulaklığa giren kablosunda temas problemi başladı. Bunun dışında arkadaşımın ses tuşlarını koruyan koruyucusu bozuldu döküldü (benimki sağlam) ikimizinde kulak askılarındaki tel koruyucu plastiğinden çıktı bantla sardık.
    Benimki eski teknoloji olduğu halde kablosunu tamir ettiremedim genelde 50₺ ye var ne uğraşıyorsun cevabını aldım orijinal olduğunu söyleyince yapamayız dediler.
    Para kısmına gelince ben usa da ipad alınca yanına bedava vermişlerdi. Büyük bir ihtimalle okullar açılmasına doğru böyle bir kampanyayı tekrar yapar usa da. Almak isteyen bunu göz önünde bulundursun belki bir fırsat yakalar.
    500₺ olsaydı alırdım1000₺ olsaydı almayı düşünürdüm 2000₺ ye almaya vicdanım el vermez.
    Yazık bize ne hale geldik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.