Şimdi Ara

Resident Evil 3 Fanları Oyun İçin Göz Alıcı HD Bir Mod Geliştirdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Bu senenin başlarında Resident Evil 3'ün remake'inin bazı olasılıkları hakkında Resident Evil 2'nin yapımcısı Hiroyuki Kobayashi bazı detaylar paylaşmıştı. Resident Evil 2'nin 21 yıl sonra yeniden geldiğini ve bunun hayranlarının istekleri için gerekli olduğunu belirten Hibayashi Resident Evil 3'ün remake'inin de gelme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu söylemişti.

Bazı hayranlar remake'in gelmesini beklerken bazı hayranlar ise oyunu HD kalitesine taşıdı. Bu yeni mod, arka planların görüntü kalitesini yükseltmek için makine öğreniminden yararlanıyor. Bununla birlikte karakterlerin portrelerinin daha net olması için de büyük bir emek verilmiş.

Resident Evil 3 Seamless HD Project isimli bu mod Resident Evil 3'ün Dolphin emülatörüyle oynanabiliyor. Eğer siz de bu modu indirmek ve karşılaştırmalarına bakmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıdaki videoya göz atmayı da unutmayın.  

• Dakika 8:20 efsane :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oldukça iyi iş çıkarmışa benziyor

• Serinin en iyi oyunu bana göre remake sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resident Evil 3 Fanları Oyun İçin Göz Alıcı HD Bir Mod Geliştirdi
  • Vaybe çocukluğum da her ay alır seri yapardım ozamanlar internet bu kadar yaygın diyildi nerde öyle video incelemeler lets playler takılır kalırdık oyunlar da geçemediğimiz yerler olurdu gamepro dergisine bakardım hey gidi günler hey beni 90 yıllara geri götürün geri gelmek istemiyorum bu yıllara ozamanlar çok güzeldi daha güzel olucağına bu yıllar daha da vasatlaştı sadece oyunlar için söylemiyorum genel olarak :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Deswaaa

Vaybe çocukluğum da her ay alır seri yapardım ozamanlar internet bu kadar yaygın diyildi nerde öyle video incelemeler lets playler takılır kalırdık oyunlar da geçemediğimiz yerler olurdu gamepro dergisine bakardım hey gidi günler hey beni 90 yıllara geri götürün geri gelmek istemiyorum bu yıllara ozamanlar çok güzeldi daha güzel olucağına bu yıllar daha da vasatlaştı sadece oyunlar için söylemiyorum genel olarak :/
    Bu coverın türkçe versiyonuda vardı çünkü GamePro efsane bir dergiydi hala GamePro gibisi gelmedi kalite olarak bana göre. TR'de resmi olarak birebir olmasa bile aynı şekilde çıkıyordu. Yine rahat 4 bilemedin 6 sene önce GamePro TR'de çıktı fakat 90'ların kalitesinden eser yoktu. Yayın hayatı kısa sürdü.

90'lardaki versiyonunda çamaşır makinesinde hafıza kartı testi yapmışlardı. Dreamcast VMU'su, PS1/PS2 MC'si, GameCube MC'sini çamaşır makinesinde yıkayıp daha sonra çalışacak mı diye test ediyorlardı. Sonucu hatırlamıyorum fakat içlerinden birisi çalışıyordu sanırım.

• Bu arada kafa gitti. GameCube demişim. Daha çıkmamıştı o seneler Gamecube. Uyumayınca kafa gidiyor. :D
  • çok iyi görünüyor. Haber için teşekkürler.

• Bu oyun mükemmel konsol switch içinde çıkmalı kesinlikle, switch konsolun yapamayacağı üstüne port edilemeyeceği oyun yok, iddaya ediyorum red dead 2 ve Gta V bile port edilebilir 30-40 fps olsa da oynanır, switch gelmiş geçmiş en kaliteli konsoldur
  • HD olmasına gerek yok şu lanet kapı animasyonlarını kaldıran mod olsa yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Bu coverın türkçe versiyonuda vardı çünkü GamePro efsane bir dergiydi hala GamePro gibisi gelmedi kalite olarak bana göre. TR'de resmi olarak birebir olmasa bile aynı şekilde çıkıyordu. Yine rahat 4 bilemedin 6 sene önce GamePro TR'de çıktı fakat 90'ların kalitesinden eser yoktu. Yayın hayatı kısa sürdü.

90'lardaki versiyonunda çamaşır makinesinde hafıza kartı testi yapmışlardı. Dreamcast VMU'su, PS1/PS2 MC'si, GameCube MC'sini çamaşır makinesinde yıkayıp daha sonra çalışacak mı diye test ediyorlardı. Sonucu hatırlamıyorum fakat içlerinden birisi çalışıyordu sanırım.

Alıntıları Göster
    Bu sayıyı çok iyi hatırlıyorum ve re3 tam çözümü vardı. Ayrıca testi PS1 Memory Card kazanmıştı. Aynı şekilde benzer testleri joypad ler içinde yaparlardı. PS2 joypad'i en sağlam olanıydı diye hatırlıyorum ):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 15 Temmuz 2019; 10:12:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rick dangerous kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Tam çözümü vardı. Quake 3 Arena temalı bir sayısında mevcuttu. PS2'ye çıkan versiyonunu inceliyorlardı sanırım.

• Anladık dino reyizler tamamdır :)
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Eski RE oyunları daha güzeldi, 3'den sonra bozuldu, RE 6 biraz iyiydi yine, Capcom RE 3 Nemesis remake'i yapabilir, RE 2 remake olarak çok başarılıydı, Dino Crysis 1-2 için de yapmalarını isterdim, eski versiyonların hepsini ps one'da bitirmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Temmuz 2019; 22:53:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: scutaro

Eski RE oyunları daha güzeldi, 3'den sonra bozuldu, RE 6 biraz iyiydi yine, Capcom RE 3 Nemesis remake'i yapabilir, RE 2 remake olarak çok başarılıydı, Dino Crysis 1-2 için de yapmalarını isterdim, eski versiyonların hepsini ps one'da bitirmiştim.

RE 6 biraz iyi miydi? Hocam seriyi neredeyse yok olma noktasına getiren şey RE6 ve sonraında çıkan ORC yapma yav..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Gamepro türkiye ozamanlar bu oyunun tam çözümünü yayınlamıştı ve gerçekten hatırladıkça gözlerim doluyor Resident evil 3 ve gamepro bu oyunun silah sesi, boş kovanın yere düşüş animasyonu vuruş hissiyatı çok özeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.