Şimdi Ara

Huawei Mate 30 Pro şelale ekran ve geniş çentikle gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Mate 30 Pro'nun şelale ekran ve son derece geniş bir çentikle geleceği ortaya çıktı. Akıllı telefonun ekranındaki çentik, farklı şekil ve boyutlarda birçok sensöre ev sahipliği yapacak. Yayınlanan görseller, telefonun yüz tarama teknolojisi ve çift selfie kamerasına sahip olacağını ortaya koydu.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 10+ ve Watch Active 2 için yeni görseller ortaya çıktı
    Mate 30 Pro’nun aşırıya kaçabilecek derecede kavisli olacağı söyleniyor. Şelale ekran terimi ise telefondaki kavisli ekranın, cihazın alt veya arka kenarına daha yakın uzanması neticesinde oluşan şelale yanılsamasından geliyor.

2019'un son çeyreğinde tanıtılacak

Görselleri yayınlayan Ice Universe isimli Twitter hesabı, önümüzdeki dönemde diğer birçok Çinli üreticinin de bu tip kavisli ekran kullanacağını söyledi. Huawei'nin Mate 30 Pro’yu geçen yılki Mate 20 Pro’ya benzer şekilde 2019'un son çeyreğinde tanıtması bekleniyor.

• Sanırım yan tuşları dokunmatik yapacaklar

• ÇÖP, TUTMAZ DİYEN ARTILASIN

ARTILAR ŞELALE OLSUN AKSIN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arzular Şelale:)

• Arzular Ekran..

• Bol yesilli ekran :) ... Yine kalitesiz BOE OLED paneli kullanacaklardir ne de olsa Cinli ekran ureticisi ...

• Şelale ekran nedir yahu?

• İyice şeyini çıkardılar.. on yıldır söylüyoruz be kardeşim duyan yok mu? Gereksiz şeylerle uğraşacağınıza şu pil sorununa bi çözüm bulun.

• +Abi mate 30 pro aldım.

-Ekranı nasıl?

+Şelale

-kflflflfldlsssnenrkl

• S10e varken ne yapsalar tutmayacak. sadece asus zenfone 5 benzeri kamera tasarımları ile çıkarsa huawei, apple ve diğerleri ilgi çekecek

• A8 2018 tarzı ekranlar ideal.

Çentik , edge , şelale , damla , kızak vs zorlama ekranlar hem çirkin duruyor hem kullanışsız. Tabi şahsi görüşümdür

• Çentik gerçekten rezalet bir karar olur. 2019 model iPhone da görünüşe göre çentikle gelecek o da rezalet bir karar.

Kalın ve uzun çentik iğrenç duruyor. Bir sürü çözümü var bunun hadi mekanizma yapma riskini, uğraşını istemiyorsunuz o zaman Samsung gibi ekranı del. En kötü de damla çentik yap.

Damladan daha fazlasını bu dönemden sonra kim kullanır bilmiyorum.. Beklediğim bir telefondu ama direk elerim hiç düşünmem. O kadar soğuğum o çentik işine..
  • İngilizce waferfall deyince güzel duruyor da şelale denince sanki adi bir şeymiş gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çentik furyasinin bitmesini 4 gozle bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akıyor ekran

• İlk yere düşürenin duygularını merak ediyorum şimdiden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.