Şimdi Ara

Xiaomi'nin ülkemizdeki resmi distribütörü Evofone dev bir çekiliş başlattı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Diğer pek çok pazar gibi ülkemiz pazarında da girdiği günden bugüne rekor büyümeye imza atan Çinli mobil teknoloji devi Xiaomi'nin ülkemizdeki distribütörlüğünü üstlenen isim EvofoneInstagram üzerinden Xiaomi severleri çok heyecanlandıracak dev bir çekiliş başlattı.

Mi Store Türkiye'nin resmi hesabı üzerinden paylaşılan çekilişin sonunda 3 kişi Redmi Note 5, 5 kişi Mi Band 3, 5 kişi 5.000 mAh'lik Powerbank ve 10 kişi Basic Kulaklık sahibi olacak.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler ise çok basit. İlk önce bu gönderiye girerek @mistoreturkiye ve @evofone hesaplarını takip etmeniz, daha sonra ise gönderiye 3 arkadaşınızı etiketleyerek yorum yapmanız gerekiyor. Daha fazla arkadaşınızı etiketleyerek daha fazla yorum atarsanız daha yüksek şans elde edebiliyorsunuz. 

12 Temmuz, yani dün itibariyle başlayan çekilişe katılımlar 21 Temmuz gecesine kadar devam edecek. Çekilişin sonuçlarının ne zaman açıklanacağını ise şu an için bilmiyoruz. Çekilişe katılan ve katılacak olan okurlarımıza bol şans diliyoruz.

• ooo milli piyangodan bile dev!

• İnsan gibi çekiliş yapın, hediye verin. Nedir bu saadet zinciri uygulaması!

• Bu çekiliş dev demek devede kulak kalır.

• Dev diyince ben de Mi 9 felan veriyor zannettim. Bu ne ya, Milletle dalga geçmeyi bırakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çekiliş için kullanılan resimde Mi Band 4 var ama açıklamada da Mı Band 3 yaziyor. Neyse yine de katılalım
    Xiaomi'nin ülkemizdeki resmi distribütörü Evofone dev bir çekiliş başlattı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekilişe ayıracağı parayı size reklam parası olarak verdi herhalde ortada dev olan hiç bir şey yok youtuberlar daha bol malzeme verir o derece :D

• Allah razı olsun.

• bu firma haziranda da instagram çekilişi yapmıştı. Sonuçların açıklanacağı tarihten beri ortalıkta kazanan isimler yok. Sonuçta herhangi bir yaptırım yok, ben de instagramda mercedes çekilişi yapıyorum derim, sonra da vermem.

• Gider dondurma alırım.. En azından Masserati veriyor.

• Once benim parami iade etsin.Daha cihaz yollayamiyolar cekilis yapicaklarmis.Kazanana cihazi 1 ay sonra gonderirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evofone kadar boş bir firma türkiyede yok galiba.

• İtibar etmeyin, resmen bedevaya reklam yaptiriyorlar.

• Angarye iş, ayrıca hiç heyecanlanmadım

• Dev çekilişe bak, ben de Mi9 veriyorlar sandım. Bilekliği verirken bile elleri titrer bunların.

• Aç gözlu bir firmanın reklamını yapın sonuçta profesyonelce işinizi yapmaya kimsenin bir şey söylemeye hakkı yok ama böyle ucuz numaralara başvurmayın. Ha eğer sadece clickbait yapmaksa amacınız ozaman durum daha da kötü.

• Elde kalan Note 5'leri kakalıyorlar. Note 7 versene adam gibi.
  • dev bir çekiliş demek doğru olmaz.

• Ödülleri kazanacak olanlar şimdiden bellidir :) Eğer dürüst olmak istiyorlarsa çekilişi canlı yayında yapacaklar başka yolu yok.

• Mi band 3 yazmışlar ama mi band 4 görseli koymuşlar, adamlar daha sattıkları ürünlerden habersiz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.