Şimdi Ara

Google'dan yeni bir sosyal ağ: Shoelace

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google+ kapanmış olabilir, ancak Google yeni bir sosyal medya platformu oluşturmaktan vazgeçmiyor. Şirketin deneysel projeler üreten Area 120 grubu, Facebook ve Instagram'dan farklı olan Shoelace adında yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor.

Test yayınına başladı

Sosyal hayatınızı güçlendirin sloganını kullanan Shoelace, fotoğraf, video veya durum güncellemelerine odaklanmıyor. Bunun yerine ortak ilgi alanlarına sahip kişilerin birbirlerini bulmaları ve şehirlerinde ortak etkinlikler düzenlemelerini sağlıyor. Gelen haberler ise Shoelace uygulamasının, Google'ın daha önce piyasaya sürdüğü  Schemer'a benzer olduğu yönünde. Bu etkinlik düzenleme uygulaması 2011 yılında başlatılmış ve üç yıl sonra kapatılmıştı.

Shoelace şu an Android ve iOS platformlarında mevcut ancak uygulamanın web sürümü yok. Davetiye ile kullanılabilen uygulama şimdilik New York'taki kullanıcılara dağıtılmış durumda. Yakın bir süre içinde tüm dünyaya yayılması planlanıyor. Yeni platformu Facebook veya Instagram ile karşılaştırmak doğru olmasa da, ne gibi bir başarı göstereceğini ise zamanla göreceğiz.

• 4 harfi geçince isim aklımda kalmıyor nedense !

• Facebook ile instagram'da 4 harfli değillerki. Facebook'a nasıl face deniyorsa, buna da shoe denebilir kısaca.

• Piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra batması dileğiyle

• isim bulma özürlü la bunlar

• Shoelace anlamı ne oluyor?
  • alan adının uzantısına bakınca sanki hep bölgesel kalacak gibi.

• buna benzer bir projem vardı üzerinde düşünüyordum hatta biraz daha da ilerletmiştim kağıt üzerinde yazıp çiziyordum . işlerimden dolayı fırsat bulup üzerine düşmedim fakat şimdi böyle bir haberle karşı karşıyayım . ilk içerik oluşturma tarihim bu projeyle alakalı bundan bir kaç ay öncesi . sizce google a telif hakkı davası açabilirmiyim ? gerçekten fikir bunun aynısıydı ve hatta bundan daha iyiydi ...

• Binanın ön cephesi mezar taşı gibi.

• scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı bağcığı.

Tutmaz. Google'ın hangi sosyal ağı tuttu? Tutuyor aslında da kullanacak kişi sayısı belli, Facebook gibi muazzam ilgi çekmiyor hiçbir zaman.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı bağcığı. ilginç insanları birbirine bağlıyoruz mantığı mı acaba
  • He he açarsın. Olmayan bir şeyden dolayı nasıl dava açacaksın? Sence Google 1 günde düşünüp mü çıkardı bu uygulamayı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.