Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3 fiyatıyla oldukça iddialı olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi’nin, Android One projesine dahil olan Mi A serisi yakın zamanda güncellenmeye hazırlanıyor. Xiaomi Twitter hesabı da yeni model hakkında paylaşımlar yapmaya başladı. Altı çizilen en önemli konu, Mi A3’ün önceki modelden bile çok daha iddialı fiyatla sunacağı.

Mi CC9e’nin Full HD+ çözünürlüklü versiyonu

Bildiğiniz üzere Xiaomi, Mi CC9 isimli yeni bir seri çıkardı. Bu serinin ufak değişiklerle global pazara Mi A3 olarak çıkarılacağı artık kesinleşti diyebiliriz. Mi CC9e isimli model normalde HD+ panelle geliyor. Bu cihazın ekranının Full HD+ yapılarak Mi A3 şeklinde sunulması bekleniyor. Dolayısıyla teknik özelliklerini, 6 inç Full HD+ AMOLED ekran, Snapdragon 665 yonga seti, 48 MP + 8 MP arka kamera, 32 MP ön kamera, 4 GB RAM, 128 GB’a kadar depolama, 4000 mAh batarya, microSD kart desteği, 3.5 mm kulaklık girişi şeklinde sıralayabiliriz.

Ayrıca Bkz.2si1 Gündem | Android Telefonlara Güvenmeyin!

Bir başka sızıntıya göre Mi A3’ün 4 GB RAM + 64 GB depolamadan oluşan modeli 199 dolar fiyat etiketiyle sunulacak. Xiaomi Mi A2’nin çıkış fiyatına kıyasla 30-40 dolar daha düşük olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki sonuç olarak bu fiyatın kesinliği bilinmiyor. Ancak Mi A2 ve Mi A2 Lite modellerinin yakaladığı başarının ardından daha iddialı fiyatla gelecek Mi A3, büyük satış rekorları kırabilir.

• Her zaman ki tantana. ve unutmadan Xiaomi eskisi gibi ucuz değil.

• interwap kullanıcısına yanıt
    200 dolar gayet ucuz, bizim paramız değersiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi'nin eski alınabilirliği kalmadı. 3.000 liradan aşağı gelmez bu cihaz. O kadar verdikten sonrada Samsung'un A serisi cihazları alınıyor.
  • SD665 ile nasıl daha iddialı olacak enteresan gerçekten. Bu işlemci 660'ın 11nm'de üretilmiş bir versiyounundan başka bir şey değil, hatta çekirdek hızı daha bile düşük. İlk testlerde neredeyse tüm kategorilerde 660'ın gerisinde kalmış.

• 200 dolarlık telefon bize 2200 lira olarak gelecek büyük ihtimal.

• 200 dolara Amoled ekran +665 chipset gayet iyi, kamera performansi da iyi olursa ne ala. Batarya performansi zaten iyi olacaktir.

Not:Mia1spor

• CC9 ve 9e modelleri üzerinde hiç bir oynama yapmadan Android One A3 serisi olarak gelirse bu iş olur ama oradan kırp buradan bir şeyler değiştir yapacaklarsa artık Xiaomi'ye iyice gıcık olacağım.
  • Fiyatiyla Turkiye'de de ama tersine :D -.- ...

• Bizim vergilerimiz daha iddialı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 13 Temmuz 2019; 11:41:54 >
  • Yakin zamanda iki defa ust ustte xiaomi (mi9) telefonlarinda indirime gidildi (yurt disinda).

Vergi dahil fiyati 2000-2500tl'ye denk geliyor.
    https://wccftech.com/crazy-discount-brings-xiaomi-mi-9-down-to-just-369-99-features-snapdragon-855-6gb-ram-more/

Bizde ise fiyatlarina zam geliyor, ne hikmetse dolar gorece geri cekilmisken. 5000tl fiyat fln gordum son baktigimda.
    Dolar gorece yatay ama fiyatlanmalar hep dikey. Pazar ileriyi fiyatlandiriyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 'Bir kura baktım, sonra kendi kendime kurdum da kurdum...'
  • SD665 ile gelirse çöp olur... Minimum 675 ile gelmeli artık, 660 ve türevleri öldü. (636, 632, 665)

• Ülkemizde nasıl olacak kim bilir. Pahalılıkta iddialı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 660 kötü bir işlemci mi ben orta sınıf diye biliyordum 632 ile arasında fark var sanıyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorun Xiaomi de değil. Bizde Bizim ülkemiz öyle bir vergilendirme yaptı ki 2 cihaz alıyorsun 200 dolara.

• Artık kimse xiaomi ucuz olacak diye beklemesin çünki popilerliğini tamamladı

• Xiaomi 'nin en iyi F/P ürünü Redmi Note 3 Pro gerisi hikaye.
    İlk çıktığında aldım hala kullanıyorum taş gibi maşallah

• O iddia tr için geçerli değil yalnız. Mi a2 bile pahalı. 3000 bin civarı bir fiyatla gelir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.