Şimdi Ara

The Dark Pictures: Man Of Medan Ön Siparişe Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
72
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Until Dawn geliştiricisi Supermassive Games'in yeni korku oyunu The Dark Pictures: Man Of Medan ön siparişe açıldı.

PlayStation Store -- 134,00 TL
    Xbox Store -- 127,50 TL
    Steam -- 149.00 TL

Ön siparişler “Curator’s Cut” içeriğine ilk günden erişim imkanı sunacak. “Curator’s Cut” farklı karakterlerden yeni bir bakış açısı, oyuncu seçimi gerektiren her bir sahnede yeni seçenekler ve seçimler, orijinal oyunda yer almayan yeni sahneler ve sırlar içerecek.

Ön sipariş vermeyen oyuncular için “Curator’s Cut” içeriği daha sonraki bir tarihte ulaşılabilir olacak.

Xbox One kullanıcıları için oyun ön yüklemeye de açıldı.

The Dark Pictures: Man of Medan 30 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. 

Dark Pictures Antolojisi, bir arkadaşınla birlikte çevrimiçi olarak da oynanabilen bağımsız hikayelerden oluşan bir sinematik korku oyunu dizisi. Man of Medan’da 5 arkadaşın birlikte çıktıkları dalış gezisi uğursuz bir fırtına ile kabusa dönüşüyor. 

• Türkçe dil desteği?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hayret ilk defa steamde daha pahalı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • umarım until dawn gibi aniden ekranda beliren şeylerle korkutmaya çalışmaz. çünkü bunlar ucuz numaralar hiç beklenmedik an da beni korkutursan küfürü yersin oyun kere. beni hikayen ile sürükleyicileğin ile korkut ki korku oyunu olabilesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

umarım until dawn gibi aniden ekranda beliren şeylerle korkutmaya çalışmaz. çünkü bunlar ucuz numaralar hiç beklenmedik an da beni korkutursan küfürü yersin oyun kere. beni hikayen ile sürükleyicileğin ile korkut ki korku oyunu olabilesin.

Ki %100 öyle olacak. En azından optimizasyon adam gibi olsun ve hikaye biraz gideri olan bir şey olsun o da yeter bize. SJW olayını da anormal abartmazlar ise ilerde alınabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.