Şimdi Ara

Shenmue III İçin Bağış Yapanlara Season Pass Hediye Edilmeyecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
69
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Son günlerde Shenmue 3 eksenli oldukça enteresan gelişmeler yaşamaya devam ediyoruz. Oyunun birden bire Epic Store'a özel olacağının açıklanması sonrasında, Kickstarter'da oyunun fonlanmasına yardımcı olan birçok oyuncu adeta küplere binmişti.

Bugün oyunun yapım ekibinden bir kara haber daha geldi. Buna göre oyunu Kickstarter'da fonlamış olan oyunculara herhangi bir şekilde Season Pass hediyesi verilmeyecek.

Season Pass tıpkı diğer oyuncular gibi Kickstarter'da oyuna destek vermiş olanlara da ayrıca satılacak.

Epic Games Store haberi sonrası tepkileri üzerine çeken yapımcı ekip bakalım bu gelişme sonrasında oyunculardan nasıl bir reaksiyon alacak.

Ryo Hazuki'yi kontol ettiğimiz Shenmue'de macera kaldığı yerden üçüncü oyun ile devam edecek. PC ve PS4 platfomlaına yayımlanacak olan Shenmue 3, Unreal 4 ile geliştiriliyor. İnteraktif hikaye anlatımını yeni bir seviyeye çıkarması beklenen Shenmue 3, 7. bölüm ile başlangıcı yapacak.

• Şu tırt oyunda amma ses getirdi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kendi topuklarına sıkıyorlar haberleri yok. Oyunu satmamak için bilerek mi yapıyorlar anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu boş oyunda baya popüler şu aralar
  • Oyun profesörleri fikirlerini beyan etmiş...

• Bazı oyunların Epic'e özel olması üzerine gelen tepkiler saçma geliyor bana. Shenmue 3 zamanında nasıl vaatlerde bulundu bilmiyorum ama ilk andan itibaren Epic'te olan bir oyun neden sorun yaratıyor ki? Shenmue kickstarter sayfasında Steam'e çıkacağını belirttiyse bilemem ama her oyunda olay çıkıyor son zamanlarda.

• quote:

Orjinalden alıntı: Angel of the Lord

Bazı oyunların Epic'e özel olması üzerine gelen tepkiler saçma geliyor bana. Shenmue 3 zamanında nasıl vaatlerde bulundu bilmiyorum ama ilk andan itibaren Epic'te olan bir oyun neden sorun yaratıyor ki? Shenmue kickstarter sayfasında Steam'e çıkacağını belirttiyse bilemem ama her oyunda olay çıkıyor son zamanlarda.

Kickstarter sayfasında PC için sadece Steam üzerinden çıkış yapacak ibaresi bulunduğundan dolayı oyuncular bu kadar kızgın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angel of the Lord

Bazı oyunların Epic'e özel olması üzerine gelen tepkiler saçma geliyor bana. Shenmue 3 zamanında nasıl vaatlerde bulundu bilmiyorum ama ilk andan itibaren Epic'te olan bir oyun neden sorun yaratıyor ki? Shenmue kickstarter sayfasında Steam'e çıkacağını belirttiyse bilemem ama her oyunda olay çıkıyor son zamanlarda.

Steam'e çıkaracaklarını belirtmeyi bırak, teyit etmek amacıyla ekstradan mail bile attılar.

"PS'e mi, PC - Steam'e mi istersiniz key'i?" diye.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Aahahahaa :D:D Resmen yapımcı alay ediyor ha seriyi sevenlerle :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.