Şimdi Ara

Sony Xperia 2'nin tasarımı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slashleaks adlı internet sitesi, Sony Xperia 2'ye ait olduğu iddia edilen birkaç kılıf görseli paylaştı. Akıllı telefonun tasarımı geçtiğimiz haftalarda da internete düşmüştü. Yayınlanan yeni görseller daha önceki sızıntılarla paralellik gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Honor 9X'in özelliklerini açığa çıkaran yeni ipucu görselleri yayınlandı
    Xperia 2'nin Şubat ayında piyasaya sürülen Xperia 1’in daha küçük bir versiyonu gibi görüneceği bildirilmişti. Cihazın 21:9 görüntü oranını koruması bekleniyor. Bununla birlikte Snapdragon 855 yonga seti, 6 GB RAM ve 3.000 mAh kapasiteli bir pille geleceğine yönelik bilgiler var.

IFA 2019'da tanıtılacak

Xperia 2'nin arkasındaki kamera sistemi Xperia 1'deki gibi ortada yer almayacak. Modül yeni telefonda sol üst köşeye taşındı. Ayrıca Xperia 2'nin öncekinden daha kompakt bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor.

Sony yeni amiral gemisi telefonunu büyük ihtimalle 6-11 Eylül tarihleri arasında Berlin'de düzenlenecek IFA 2019 fuarında tanıtacak. Yani Xperia 2 ile tanışabilmemiz için birkaç ay daha beklememiz gerekiyor.

• Kameralar 2'nin üzerine çıktığı an orantılar gitti, bir çirkinlik geldi tasarımlara. Bir de kameradan parmağımız çıkmasın diye şu kameraları arka bölümü tam orta üst bölümüne hizalamayı standart hale getirseler ne güzel olacak.

• Sony telefon üretmeye devam ediyor mu?

Diğer firmalar aldı başını gitti. Bu saatten sonra piyasada tutunamaz.

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Aldı başını gittiler derken ne yaptılar mesela?

• Vay canına müthiş bir tasarım daha önce hiç böyle bir telefon görmemiştim, hem dikdörtgen hem de siyah ve yan tarafında tuşları arkada da kamera lensleri olan bir telefonu ilk kez görüyorum! Olağan üstü, benzersiz, sıra dışı bir telefon, bütün dünya bu benzersiz telefonu ve kılıfını görmeli, akıllara ziyan bir şey. Çıksa da alsam koşa koşa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 11 Temmuz 2019; 11:28:42 >
  • kamera özellikleri nerede.
  • Curimo kullanıcısına yanıt
    Çirkin çentikler eklediler.

• Türkiye'ye gelmiyor ama.

• kaLpazan kullanıcısına yanıt
    Ve "delik"ler... Nam-ı diğer "glory hole"...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Aldı başını gittiler derken ne yaptılar mesela?
    Çok daha iyi batarya, lens Sony marka olsa bile kendi markasından daha iyi fotoğraf/video çeken cihazlar, 'çerçevesiz' tasarım, ekrana entegre parmak izi okuyucu, 32 bit dac... Say sayabildiğin kadar. Japonlar sağlam cihaz üretir ama rekabet edemezler. Sony sevdiğimiz markadır lakin bu sektörün gerisinde kalmıştır. Ayrıca hiçbirisi babasının firması değildir. Bu sebeple fanatikliğe gerek yok. Fiyat/performans kimdeyse o kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 11 Temmuz 2019; 13:26:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün redmi note7 sipariş ettim geçtim.inşallah min 2 sene birlikteyiz
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Bir telefonun ekranında 300 adet ölü piksel boyutunda çentik ya da delik varsa, güncellemeler ve yazılım konusunda geriyse dediklerinizin benim için hiçbir anlamı kalmıyor, dünyada artık eskiden popüleritenin mantığı olurdu; iyi ve güzel olan şeyler popüler olurdu. Artık moda olan ve popüler olan şeylere özellikle bir şüphe ile yaklaşıyorum, çünkü öyle saçma bir dönemde yaşıyoruz ki; en aptalca şarkının en çok dinlendiği, en salakça sosyal medya uygulamasının en çok kullanıldığı, en aptalca dizinin en çok izlendiği, en kötü şarkının en çok dinlenme sayısı aldığı bir dünyadayız artık. İyi firmaların teker teker devrilmesi ve ortalığın sahtekar, zararlı yazılımları sızdırma gayesinden başka gayesi olmayan, kalitesiz ve Apple taklitçisi "Çin" firmalarına kalması gayet normal bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Bir telefonun ekranında 300 adet ölü piksel boyutunda çentik ya da delik varsa, güncellemeler ve yazılım konusunda geriyse dediklerinizin benim için hiçbir anlamı kalmıyor, dünyada artık eskiden popüleritenin mantığı olurdu; iyi ve güzel olan şeyler popüler olurdu. Artık moda olan ve popüler olan şeylere özellikle bir şüphe ile yaklaşıyorum, çünkü öyle saçma bir dönemde yaşıyoruz ki; en aptalca şarkının en çok dinlendiği, en salakça sosyal medya uygulamasının en çok kullanıldığı, en aptalca dizinin en çok izlendiği, en kötü şarkının en çok dinlenme sayısı aldığı bir dünyadayız artık. İyi firmaların teker teker devrilmesi ve ortalığın sahtekar, zararlı yazılımları sızdırma gayesinden başka gayesi olmayan, kalitesiz ve Apple taklitçisi "Çin" firmalarına kalması gayet normal bence.
    Mate 10 Pro kullanıyorum. Ne çektik, ne damla... Bir elimde de Xperia X8... Zamanında almıştım. Çalışmaya devam ediyor. Sony her model çıkarmasında beklerdim. Bir çıkar batarya berbat, bir çıkar ekran beyaz rengi veremiyor, bir çıkar tahta gibi çerçeve derken kendinden soğuttu. Benim için ne popüler, ne de pahalı olan tercih sebebidir. Zerre marka takıntım yok. Hangisini uygun fiyatlı/performanslı/mantıklı bulursam ona bakarım...

Not: Deezer ve Spotify'de Türkiye ve Dünya listeleri insanı müzikten soğutur. O abuk-subuk, kalitesiz müzikleri kim dinliyor anlamak zor. Müziğin neredeyse her türlüsünü dinlerim. Şu yerli listeler özellikle Rap müzikten beni soğuttu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 11 Temmuz 2019; 13:45:27 >
  • Sony benim için bitmiştir. Daha da almam.d Neo ekran yanığı faciasından ve teleservice rezaletlerinden sonra yaklaşmadım. Mi 6 dan devam...

• oldu bitti sevemedim sony'yi. aslında telefonları çok güzel ama menüsü felan çok çok basit ve sade geliyor. sanki android 4.0 var 8-9 olmasına ragmen

• Zımpara takozu ve hala inat tasarım az kaldı sonunuz hatice olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr ye gelmeyecek mi?

• Sony artık telefon piyasasından çekil be

• Sony Xperia 2'nin tasarımı ortaya çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.