Şimdi Ara

Remedy'nin Yeni Oyunu Control'ün İlk 13 Dakikası Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Alan Wake, Quantum Break ve Max Payne'in yapımcısı Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve 27 Ağustos'ta oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Control'ün ilk 13 dakikası oyuncuların beğenisine sunuldu.

Elbette sadece 13 dakikalık bir bölümden çıkarımda bulunmak oldukça güç ancak tıpkı Alan Wake ve Max Payne'de olduğu gibi karakterin iç sesinden sık sık hikaye örgüsüne dair detaylar dinlediğimiz, çevre elementleri ve grafikleri oldukça hoş görünen bir yapım olacak gibi duruyor.

Bununla birlikte oldukça kısa gösterilen aksiyon sahnelerinde vuruş ve çatışma hissi bize pek de tatmin edici gelmedi. Kararı sizlere bırakıyoruz.

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• grafikler ve animasyonlar kötü duruyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Quantum break in bi degisigi onu begenmistim bunuda severim bekliyorum 1 ay kaldi.
  • Bekliyorum umarım quantum break kadar iyi olur
  • Onu bunu bırakın da Max Payne'in seslendirmeni James Mccaffrey var lan oyunda :D Niyeyse sevindim onu görünce
  • Ya ucuz diye sinking aldım bin pişman oldum.. Bunu da o mantıkla almıştım. Sanırım on bin pişmanlık olacak.. Şansımı seveyim.. Bari Bloodlines 2 biraz adam gibi bir şey olsa.. O da çöp çıkarsa 3'te 0 yapacağım :D
  • Vuruş hissi, Alan Wake tarzına benziyor. Öte yandan, Quantum Break benzeri bir atmosfere de sahip. Merakla bekliyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Grafikler, animasyonlar ve sesler Max Payne 2 terk.
    Oyun görsel açıdan 10 senelik Alan Wake'in bile gerisinde kalmış.

Bir Remedy hayranı olarak bu oyundan hiç umutlu değilim.
  • Vay arkadaş biriside max payne 2 grafiği demiş bu oyunları aiz nasıl izliyorsunuz sonunda exc yazsa iyi oyuniyi baş yapıt değil ama süper bir shooter dersiniz
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Hocam Sinking City'i beğenmeme sebebinin nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.