Şimdi Ara

BMW CEO’su Harald Kruger gelecek yıl görevi bırakacağını açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BMW CEO'su Harald Krueger 30 Nisan 2020'de sona erecek sözleşmesini uzatmayı düşünmediğini açıkladı. 2015 yılında dizginleri eline alan deneyimli yönetici global "lüks satış" tacını rakip Mercedes-Benz'e kaptıran şirketin yönetimini üstlenmişti.

Ayrıca Bkz.Sekiz Ford modeline daha Android Auto desteği geldi
    Bloomberg tarafından Mayıs ayında yayınlanan bir raporda Krueger'ın, elektrikli araçlara ve otonom sürüş teknolojilerine yeterince odaklanmadığını düşünen bazı yönetim kurulu üyelerinin güvenini kaybettiği ileri sürülmüştü.

Yeni CEO adayları belli oldu

Cuma günü bir açıklama yapan BMW CEO'su "BMW Group 27 yıldan bu yana profesyonel yuvam oldu. Şirketin Yönetim Kurulu’nda 10 yıl ve BMW Group’un CEO’su olarak dört yıldan sonra yeni profesyonel uğraşlara yönelmeyi ve uluslararası deneyimimi yeni proje ve girişimlerde kullanmayı hedefliyorum" dedi.

Krueger’ın yerini alacak potansiyel adaylar arasında üretim şefi Oliver Zipse öne çıkıyor. Ayrıca mali işler sorumlusu Nicolas Peter ve AR-GE kurulu üyesi Klaus Froehlich de ismi geçen adaylar arasında. BMW yönetim kurulu Krueger’ın halefini belirlemek üzere 18 Temmuz'da bir toplantı gerçekleştirilecek.

• O garip böbrekleride al git ne hale geldi BMW ler

• S.Vettel kullanıcısına yanıt
    böbrek
  • İsabet olmuş bence elektrikli otomobil konusunda atıp tutan yönetici de ayrılmalı bmw yöneticilerinin vizyonsuzluğu aklıma android ile dalga geçen nokia ceosunu getirdi.

• Mercedes bunu beğendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Marka geldi almanların fosil yakıt düzenini adeta birbirine kattı.
  • S.Vettel kullanıcısına yanıt
    Daha çok dumbell’a benziyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.