Şimdi Ara

Huawei P20 ve P20 Pro için EMUI 9.1 güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei daha önce Mate 20 serisi için yayınladığı EMUI 9.1 güncellemesini şimdi de P20 ve P20 Pro modellerine dağıtmaya başladı. Güncelleme şu an birçok ülkede mevcut ve önümüzdeki haftalarda daha fazla bölgeye yayılmış olacak.

Ayrıca Bkz.Samsung'un yeni tableti Galaxy Tab A 8.0 (2019) resmen duyuruldu
    EMUI 9.1'in beraberinde getirdiği özelliklerden bazıları şunlar:

• Tek dokunuşla müzik videoları

• Belirli kişiler için video zil sesleri

• Pürüzsüz ve hızlı oyun deneyimi için GPU Turbo 3.0

• Gelişmiş sistem performansı ve kararlılığı için EROFS teknolojisinin eklenmesi

• Geliştirilmiş genel kullanıcı deneyimi

• Temmuz ayı için Android güvenlik yaması

Güncelleme cihazınıza ulaştığında bir bildirim alacaksınız. Elle kontrol etmek isterseniz Ayarlar > Sistem > Yazılım Güncellemesi menüsünden veya HiCare uygulaması aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

• mate 20 pro var ama güncelleme vs yok

edit; güncelleme yapılmıştır.4gb güncelleme ama pek fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MunOG -- 7 Temmuz 2019; 13:56:36 >
  • diğer modellere de lazım
  • EMUI arayüzü çok iyi değilmi, Sevmeyen çok kişi var ama ne takılma var nede donma malum markalar gibi
  • aynen , bende de güncelleme henüz gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

aynen , bende de güncelleme henüz gelmedi.
    güncelledim dün,sistem den gelmiyormuş,ilk önce hicare den girip ordan kayıt olduktan sonra ayarlardan girip güncelliyorsunuz
  • P20 Pro 9.1'e güncelleyen arkadaşlar varsa, always on display ekranında whatsapp, instagram vb. 3. parti uygulamaların bildirimleri görünmeye başladı mı, bilgi verebilirler mi..?
  • otomatik almıyor mu güncellemeyi?
  • Başlayacak Emui 9.1 ile gelıyor merak etmeyın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hicare aç oradan görürsünüz.

• Güncelle geldi ama, 9,1 değil 293 numaralı 9,0 güncellemesi sanırım yanlış haber

• Telefonun pili daha çabuk bitmeye başladı güncellemeden sonra ben sevmedim. (mate20lite)

• Hocam oradan kayıt olup güncellemeyi istedik 1 hafta oldu ama sadece orada gözüküyor ayarlara bir türlü gelmiyor güncelleme.Bölge ayarlarını değiştirerek mi aldınız acaba güncellemeyi.
  • serrrrro kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam ,ordan kayıt olur olmaz sisteme yönlendirdi hemen ordan girince güncelleme gelmişti.
    Tamamlamamış olabilirmi siniz acaba işlemleri?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladım hocam tamamladım zannediyorum, yani yarım kalan birşey gözükmüyor.Sisteme yönlendiriyor sonra sisteminiz güncel yazıyor. Mevcut sürümüm 9.0.0.266 beklediğim güncelleme 9.1.0.300

Huawei P20 ve P20 Pro için EMUI 9.1 güncellemesi yayınlandıHuawei P20 ve P20 Pro için EMUI 9.1 güncellemesi yayınlandı

• serrrrro kullanıcısına yanıt
    cihazınız tr cihazı mı?tr cihazlarına geç mi geliyor bilmiyorum bendeki yurtdışı .cihazı restart yapın,olmazsa artık beklemekten başka çare yok
  • evet 9.1 geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.