Şimdi Ara

Niye bu kadar satılıyor? 'JBL T110BT kablosuz kulaklık incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün ilgimi çeken bir şey değildi. O kadar akıcı bir incelemeler yapıyorsunuz ki izlemeden geçemedim.

• Duvardaki rgb ışıklandırmaları nasıl bulabiliriz.

• Burak Bey bu güzel inceleme için teşekkürler, ilgimi çeken bir üründü. Saatinizde kullandığınız arayüzün ismi nedir?

• JBL TUNE 205bt kullanıyorum, gayet memnunum. Benim için asıl önemli olan kulağın içine tıpa gibi girmemesi. JBL iyidir hoştur ama bir sennheiser ya da bose değildir.

Yok ben paraya acımam, müzik zevkime çok düşkünüm, en iyisi olsun yeter ki, kaç paraysa veririm diyorsanız;

Sennheiser IE800 S modeli gözü kapalı alınır. Toruna miras kalır.

• Burak bey çok meraklı bir insan ya meraktan ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 6 Temmuz 2019; 10:56:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • copywriter kullanıcısına yanıt
    R800 6bin küsür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözebildik mi bari?
  • Sony varken ne bose'ye ne de sennheiser'a laf düşmez. Bu ikili 5-6 sene öncesinde kraldı. Artık değiller maalesef. Çünkü, derin bir kış uykusundalar hâlâ.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marka, ismini satıyor demek ki :)
    Bu arada incelemeleriniz gerçekten çok akıcı, başlayıp bitmesi bir oluyor bitince üzülüyor insan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bunun farklı modelini kullanıyorum. Ürünü de spor salonunda kullanıyorum yaklaşık 2 senedir. Evet ses kalitesi çok iyi değil ama ses kalitesi iyi olsun diyerekten birçok bluetooth kulaklık çöp oldu, fakat bir tek bu elimde kaldı yine. Yani diyeceğim o ki sağlamlığı için alınabilecek bir kulaklık.

• Bu tarzda pek pahalı olmayan iyi bir ürün tavsiyeniz nedir?

• kullandığınız equalizer uygulamasının adı nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.