- x
Silverline ankastre setler
49 Cevap44545 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

68 Mesaj
28 Nisan 2007; 19:57:43 

Nisan ayında silverline epeyce uygun fiyatlarla ankastre set kampanyası yaptı. Ben bir hazır mutfakçı tavsiye edene kadar adını hiç duymamıştım. Tasarım ve estetik olarak başarılı görünüyorlar. Şıklığının yanında kalitesi ile ilgili fikri olan var mı acaba? Bir de ocak ve davlumbazlarını merzifondaki fabrikalarında ürettiklerini iddaa ediyorlar ancak bana pek inandırıcı gelmedi (ancak topluyor olabilirler).
Teşekkürler.

6668 Mesaj
28 Nisan 2007; 21:14:20 

Bilmiyorum ama isterse yaptırsın, isterse denizden toplasın. Kalite fiyat mukayesesi yapmak lazım. Bence kalite, çeşit ve fiyatları çok uygun. Özellikle davlumbaz, aspiratör, evye.... Son ikisini ciddi olarak düşünüyorum...Saygılarımla...

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

12054 Mesaj
28 Nisan 2007; 21:51:27 

quote:

Orjinalden alıntı: stto

Nisan ayında silverline epeyce uygun fiyatlarla ankastre set kampanyası yaptı. Ben bir hazır mutfakçı tavsiye edene kadar adını hiç duymamıştım. Tasarım ve estetik olarak başarılı görünüyorlar. Şıklığının yanında kalitesi ile ilgili fikri olan var mı acaba? Bir de ocak ve davlumbazlarını merzifondaki fabrikalarında ürettiklerini iddaa ediyorlar ancak bana pek inandırıcı gelmedi (ancak topluyor olabilirler).
Teşekkürler.

Bence set olarak almaktan ziyade evye,davlumbaz gibi ürünleri alınabilir.Ocak ve fırını özellikle önermem.Siemens,Bosch,Electrolux,Whirlpool,Profio gibi markaların ocak ve fırınlarını almanızda fayda var.Uygun fiyat arıyorsanız Profilo Carrefour'da uygun

68 Mesaj
28 Nisan 2007; 22:19:46 

:) Çok geç, aldım bile. Valla deneyip öğreneceğiz artık. Fırınların İtalyadan getirildiğini söylüyorlar. Tabii oraya nereden geliyodur Allah bilir...

12054 Mesaj
28 Nisan 2007; 22:24:23 

quote:

:) Çok geç, aldım bile. Valla deneyip öğreneceğiz artık. Fırınların İtalyadan getirildiğini söylüyorlar. Tabii oraya nereden geliyodur Allah bilir...

Neyse hayırlı olsun diyelim.Umarım bir sorunla karşılaşmazsınız iyi günlerde kullanın.Zaten memnun kalmazsanız 15 gün içinde iade hakkınız da var.Ondan ürünleri 15 gün içinde test edin öyle karar verin derim.İyi günler

9 Mesaj
2 Mayıs 2007; 14:15:43 

stto
aldığın setten memnumusun peki!!! eğer memnunsan bende ciddi olarak almayı düşünüyorum

12054 Mesaj
2 Mayıs 2007; 14:31:07 

quote:

Orjinalden alıntı: zelzele10

stto
aldığın setten memnumusun peki!!! eğer memnunsan bende ciddi olarak almayı düşünüyorum

http://www.profilo.com....ID=111&intProductID=806
Ben ondan ziyade bu seti öneririm.Profilo'da fiyatı 1,250YTL ama Carrefour'da fiyatı daha uygun.Ocak Türk,fırın İspanya,davlumbaz Alman malı.Bosch'un üretimi.

68 Mesaj
2 Mayıs 2007; 15:02:38 

quote:

Orjinalden alıntı: zelzele10

stto

Açıkçası ben kullanmadım henüz. Dün geldi ürünler. Dekoratif olarak çok güzeller. Ama kaliteyle ilgili birşey söyleyemeyeceğim. Fırınlar italyadan geliyor. Davlumbaz ve Ocak yerli üretim diye biliyorum.

:) Candoğan hemen imdada yetişmiş. Valla ben görüntüsüne, duyduklarıma ve fiyatına istinaden aldım. Kullanan 1-2 kişiden iyi şeyler duydum ama Candoğan daha iyi bilir. Benim için ocağın görüntüsü çok öenmliydi yani inox değil cam üzeri bir model istiyordum ve bu fiyata başka hiçbir markada bulamadım.

Aslında müşteri hizmetlerini ararsan her türlü sorunu yanıtlıyorlar. Ben defalarca kez aradım artık ismimle biliyorlar ve çok iyi ilgileniyorlar. (0 800 219 60 71)

Dediğim gibi ben sadece dekoratif olarak yorum yapabilirim çünkü kullanmadım. Ama ben Candoğanın dediği sete de baktım, görüntüsü bunun kadar hoş değildi.

Sence görüntü çok öenmli değilse candoğanın dediği seti de düşünebilirsin.

Kullandıktan sonra burada izlenimlerimi paylaşacağım ama benim kullanmam temmuz ayını bulacak.

Sevgiler.

68 Mesaj
2 Mayıs 2007; 15:08:29 

Siz Silverline'ın hiç bir ürününü kullandınız mı? Ya da kullanan birni biliyor musunuz?

9 Mesaj
2 Mayıs 2007; 16:39:53 

maalesef bende kullanan birini tanımıyorum bu yüzden size sordum! açıkçası ben görüntüsü güzel olsun fiyatı uygun olsun ayrıca beni servisle uğraştırmasın istiyorum. (galiba çok şey istiyorum )

68 Mesaj
2 Mayıs 2007; 16:42:07 

Taşkafa Beye sormuştum kullanan biliyor musunuz diye. O olumlu şeyler yazmış ya, o yüzden.

9 Mesaj
2 Mayıs 2007; 16:42:42 

bu arada stto sen silverline'nın hangi setini aldın?
ben 1.290'lık setini almayı düşünüyorumda ayrıca taksit yapıyorlar mı?bilgi verirsen sevinirim.

68 Mesaj
2 Mayıs 2007; 16:49:38 

Ben de o seti aldım. Normalde o kampanya bitti. Sadece elinde stok kalan bayiler kendileri sürdürüyorlar. Bayiler peşin fiyatına yani 1.290 YTL ye 4 taksit yapıyorlar. fazlasını istersen vade farkı uyguluyorlar. Ama ben http://www.hepsiburada....022&productId=mtsilank1 dan aldım fakat orda da stok kalmamış. Müşteri hizmetlerini arayıp bayi telefonu bulup, birkaç büyük bayiden sorabilirsin. Hepsi burada dan da takip et bence. Çünkü onlar 12 taksit yapıyordu ancak 34 YTL kargo bedeli var tabi.

Umarım tekrar temin edilir duruma gelir hepsiburadada ve alabilirsin. Bence çok şık bir set. Özellikle de ocak...

9 Mesaj
2 Mayıs 2007; 17:05:12 

stto
inanmıyorum ne çabuk bitmişşşşşşşşşş!!!!!!!!
ben müşteri hizmetlerini aradım maalesef bursada tek bir bayileri var verdiler.umarım ellerinde stok kalmıştır eğer kalmadıysa çok üzülürüm.çünkü bu setin görünümünü gerçekten çok beğedim

68 Mesaj
2 Mayıs 2007; 17:18:04 

Belki istanbulda elinde olan bir bayiden kargo ücretini ödeyip isteyebilirsiniz.
http://www.depo74.com/i...show&pid=19066&k_id=844 burada da vardı ama o da bitmiş. Üzgünüm...

12054 Mesaj
3 Mayıs 2007; 11:50:26 

stto ben ürünü hepsiburada.com'da inceledim ve sette gördüğüm ocak inox'tu cam kaplama değil.Eğer cam kaplama ise düşünebilirsiniz.Hepsiburada.com'daki setteki ocağın camlı mı inox mu olduğu konusunda bilgi verirsen sevinirim.Ama beklerini yakından incelediğimde piyasada satılan sıradan markalarla aynı bek olduğunu gördüm,ondan önermedim.Profilo daha sağlam.Ama cam tablalı ocak varsa silverline almak daha mantıklı.Ama oradaki inox ocak ise Profilo'dan şaşmayın,ondaki ocak ve fırın daha kaliteli.

edit:Şimdi inceledim de 999YTL olan seti önermem kesinlikle.Ama şimdi gördüm diğer modelleri,dediğiniz gibi kaliteliye benziyor.Onları alabilirsiniz.Hepsiburada.com'daki dğer set yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 3 Mayıs 2007; 11:55:04 >

1238 Mesaj
3 Mayıs 2007; 12:04:09 

quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

stto ben ürünü hepsiburada.com'da inceledim ve sette gördüğüm ocak inox'tu cam kaplama değil.Eğer cam kaplama ise düşünebilirsiniz.Hepsiburada.com'daki setteki ocağın camlı mı inox mu olduğu konusunda bilgi verirsen sevinirim.Ama beklerini yakından incelediğimde piyasada satılan sıradan markalarla aynı bek olduğunu gördüm,ondan önermedim.Profilo daha sağlam.Ama cam tablalı ocak varsa silverline almak daha mantıklı.Ama oradaki inox ocak ise Profilo'dan şaşmayın,ondaki ocak ve fırın daha kaliteli.

edit:Şimdi inceledim de 999YTL olan seti önermem kesinlikle.Ama şimdi gördüm diğer modelleri,dediğiniz gibi kaliteliye benziyor.Onları alabilirsiniz.Hepsiburada.com'daki dğer set yani.

quote:

inceledim ve sette gördüğüm ocak inox'tu cam kaplama değil.Eğer cam kaplama ise düşünebilirsiniz.Hepsiburada.com'daki setteki ocağın camlı mı inox mu olduğu konusunda bilgi verirsen sevinirim.Ama beklerini yakından incelediğimde piyasada satılan sıradan markalarla aynı bek olduğunu gördüm,ondan önermedim

evet bu model güzelmiş

68 Mesaj
3 Mayıs 2007; 13:28:42 

Sevgili Can,
Hepsiburadadaki resimlerde hata var. Aşağıdaki linkten 3 ü 1 arada görülen set benim aldığım set. tek tek olanlar ise bir alt sınıftan oluşan setin parçaları ve fiyat onların fiyatı.
http://www.hepsiburada....022&ProductID=mtsilank2
Ayrıca aşağıda kendi sayfasından tek tek linkleri veriyorum.
Ocak; http://www.silverline.c...&id3=&id4=&id5=&id6=199
Fırın; http://www.silverline.c...&id3=&id4=&id5=&id6=187
Davlumbaz; http://www.silverline.c...&id3=&id4=&id5=&id6=160

Düşüncelerini paylaşırsan sevinirim.

68 Mesaj
3 Mayıs 2007; 13:31:49 

quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Can, dediğim gibi benim aldığım seti kampanyası bittiği için hepsi burada dan kaldırmışlar. 990 YTL lik setteki 3 lü resim benim aldığım sete ait ve orada durması yanlış. (Mesaj da attım resim yanlış diye ama kaldırmadılar). Yukarıdaki linklerden benim aldıklarımı incelersen yorumlarını bekliyorum.
(Bu arada gerçekten kalitesini bilemiyorum ama görüntü harika!)

3104 Mesaj
3 Mayıs 2007; 20:03:54 

quote:

Sevgili Can,
Hepsiburadadaki resimlerde hata var. Aşağıdaki linkten 3 ü 1 arada görülen set benim aldığım set. tek tek olanlar ise bir alt sınıftan oluşan setin parçaları ve fiyat onların fiyatı.

http://www.silverline.c...&id3=&id4=&id5=&id6=160 DAVLUMBAZIN fiatı varsa yazsaymışsınız Ben de arıyorum ama aspiratör düşünyordum ,bu da hoşuma gittii....uygun olursa alırım

68 Mesaj
3 Mayıs 2007; 20:13:33 

Tam fiyatını bilmiyorum ben set aldığım için ama 0 800 219 60 71 numaradan istediğin detayı öğrenebilirsin.
Almayı düşünüyorsan keşke set fırsatını kaçırmasaydın yaklaşık 600 YTL indirimli oluyordu set halinde.

12054 Mesaj
4 Mayıs 2007; 0:03:50 

quote:

Sevgili Can,

Teşekkür ederim stto.Hayırlı olsun son derece güzeller.
Ben ilk hepsiburada.com'a baktığımda sadece 990 YTL olan seti görmüştüm,ondan önermedim.Çünkü gerçekten kalitesiz.Ama sonradan bakmak üzere girince üst model seti,yani senni tercih ettiğin modelleri farkettim.İlk setle kesinlikle aynı değil.Zaten benim şüphem ocağın ynaıcı beklerinni kalitesindendi.Fırının özellikleri de iyi.Kaliteliye de benziyor.Ocağın yanıcı gözlerine de özellikle baktım,kesinlikle 990 YTL olan ocaktaki gibi değil.Kalitesi gerçekten iyiye benziyor.Zaten şu an ocak üreten firmaların çoğu 2 tip yanıcı bek kullanıyor.Biri kalitesiz,biri kaliteli.Baka baka artık resimden tanıyabiliryorum tipini.Sendeki ocak son derece iyi.Davlumbazın alınabilir olduğunu zaten önceden söylemiştim.Fırın ve ocakta şüphem vardı ama iyiler.

Ama eklemek istiyorum üst model seti tavisye derim,ama 990 YTL olan setten uzak durun,kesinlikle iyi değil.O ucuz setin yerine Profilo'yu öneririm.Ama fiyat ekleyebiliyorsanız Silverline'ın üst set modeli hem iyi hem uygun.

Tekrar hayırlı olsun.İyi günlerde kullanmak nasip olur inşallah

68 Mesaj
4 Mayıs 2007; 0:06:21 

Teşekkür ederiiiiiimmmm :)

12054 Mesaj
4 Mayıs 2007; 0:23:13 

3104 Mesaj
4 Mayıs 2007; 0:40:32 

quote:

Tam fiyatını bilmiyorum ben set aldığım için ama 0 800 219 60 71 numaradan istediğin detayı öğrenebilirsin.
Almayı düşünüyorsan keşke set fırsatını kaçırmasaydın yaklaşık 600 YTL indirimli oluyordu set halinde.

SAĞOL BEN ALMIYIMMM Zira evimde kullandıklarımdan çok memnunum ...Bulaşık-fırın-ocak-mikrodalga-minifırın-buzdolabı....Aspiratörüm evsahibinin taşınınca tazesini evime alıcam da o bakımdan sürgülü düşünüyodummm

68 Mesaj
4 Mayıs 2007; 11:24:51 

Al demedim, düşünüyorsan diye söyledim...

3104 Mesaj
5 Mayıs 2007; 1:27:59 

quote:

Al demedim, düşünüyorsan diye söyledim...

Lafın gelişi kurdum o cümleyi," Sağol almayı düşünmüyorum ... teşekkürler verdiğiniz bilgiler için " demek istedim

70 Mesaj
29 Mayıs 2007; 22:46:09 

arkadaşlar silverlinenın setinden bende almak istiyorum ama hiç bi yerde bulamıyorum alan yada bulan varsa haber versinn

12054 Mesaj
29 Mayıs 2007; 22:51:22 

quote:

Orjinalden alıntı: eseseses

arkadaşlar silverlinenın setinden bende almak istiyorum ama hiç bi yerde bulamıyorum alan yada bulan varsa haber versinn

İstanbul'daysanız Darty mağazasında ve hepsiburada.com'da mevcut
http://www.hepsiburada....022&productid=mtsilank1
ama stoklarda değilmiş şu an

1107 Mesaj
31 Mayıs 2007; 22:24:54 

Silverline firma olarak hemen yanımızdaki komşumuz.Dolayısıyla onları iyi biliyoruz.Fırınları ithal.Diğerleri türkiyede yapılıyor.Ciddi ve kaliteli ürünler üreten bir firma. İstanbuldan her gün 2 TIR dolusu malzeme fabirkalarına gidiyor. İşleri iyi yani.

6668 Mesaj
1 Haziran 2007; 22:54:46 

İstanbulda olanlar için bir acil haberim var. Normal bildigimiz aspiratör 45 Lira ya spot fiyatla satılıyor. Bu gün aspiratör ararken buldum...Adresi yazıyorum. İkitelli Keresteciler sitesi 8. Blok No. 1 İST...Ucuz aspıratör ararsanız var..7- 8 çeşit aspiratör var. Bir TEKA begendim 160 dediler...Almadım çıktım...İlginize , bilginize, saygılarımla....

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

68 Mesaj
3 Haziran 2007; 12:51:49 

Yukarıda yazdıklarımı okumuşsunuzdur belki. Silverline set halinde ürün satmıyor normalde. Belli kampanya dönemlerinde uyumlu ürünlerini set haline getirip makul fiyata veriyorlar. Nisan ayında böyle bir kampanya yapmışlardı ve ben yukarıda linklerini verdiğim 1.290 YTL lik seti aşmıştım. Ancak o kampanya 28 Nisan günü bitti. Mayıs ayı boyunca 990 YTL lik setin kampanyası devam etti ancak onu pek önermem.

Velhasıl 1.290 YTL lik seti artık biryerde bulmanız mümkün değil. Tek tek almanız ya da bir daha ki kampanyayı beklemeniz gerekecek. İstanbuldaysanız belki çok büyük bayilerde stoklarında kalan varsa bulabilirsiniz ancak ben çok araştırdım. İstanbulda stoklu çalışan Silverline bayisi bulamadım. genelde hepsi on-demand (sipariş üzere) çalışıyorlar.

Silverline set için maalesef geç kalmışsınız.

9573 Mesaj
4 Haziran 2007; 11:56:18 

Silverline ın fabrikası Merzifonda,bizzat gördüm dışardan oldukca modern görünüyor sanırım çok yeni.

Silverline ın 60lık Infinity inox davlumbazını kullanıyorum 500m3 hava emiş debisi var,yanlış hatırlamıyorsam 300 küsür YTL ye almıştım,o zamanlar fiyatına göre kalitesi en iyi inox üründü,oldukca memnunuz,3. kademenin gürültülü olması dışında şık ve kaliteli malzemelerden oluşturulmuş bir ürün.

68 Mesaj
5 Haziran 2007; 16:27:34 

Bunları okuduğuma çok sevindim. Çünkü ben de çok yakında silverline kullanmaya başlayacağım...

59 Mesaj
5 Haziran 2007; 22:57:25 

silverline firinlarimiz italyadan ithal ediliyor.ocaklarin bir bolumu ithal bir bolumu yerli uretim.davlumbaz ve aspirator uretimi merzifondaki fabrikamizda yapiyoruz.ayrica 31 ulkeye kendi markamizda ve fason olarak uretim yapmaktayiz.yurt icindede arcelik vestel gibi buyuk firmalara asprator davl. uretimini fason olarak gerceklestiriyoruz.
Ayrica tahminen temmuz agustos civarinda yeni fabrikamizda hizmete girecektir.

Silverline satis sonrasi destek
kerem...

63 Mesaj
7 Haziran 2007; 10:34:08 

şu 900'lük değil de diğer kampanya devam ediyorsa ben de ciddi ilgileniyorum aslında, hala satan bi yer var mı?

70 Mesaj
14 Haziran 2007; 1:15:16 

kerem bey silverline 15*20 gün içerisinde yeni bir kampany yapacağına dair duyumlar aldık bu ne derece doğru bilginiz varmı ?biliyorsanız biraz bilgi verebilirmisiniz saygılar

63 Mesaj
7 Eylül 2007; 0:14:45 

Arkadaşlar,
silverline yeni kampanya başlatmış, bilginize...

http://www.silverline.com.tr/index.asp

1 Mesaj
8 Eylül 2007; 19:18:57 

arkadaşlar silverline yeni kampanyasında fiyatlar uygun kalitesi Franke ve Teka ile zaten aynı hep aynı malzemeyi kullanıyolar ucuz ve kalite almak en akıllı olanı .Ben bi önceki kampanyada set almıştım şimdiki kampanya daha cazip pişman oldum aldığıma acele etmişim .kampanya afişini dudulluda bayisinde gördüm web adresleri nevaankastre.com.tr

146 Mesaj
3 Ekim 2009; 15:09:22 

ben de silverline da karar kılmıştım fiyatlaır beni şaşırttı oldukça uygun ve tasarımı bence en iyi si. Fabrikasını ben de bizzat gördüm Merzifon'da türk malından şaşmayın bence showroomunda davlumbazı özellikle çalıştırdım hiç ses yapmıyor desem yeridir. Ama kalite konusunda emin değilim fırın italyan ise güzelir bu işi en iyi italya yapıyor buzdolabını görmedim onu kullanan var mı acaba?

2 Mesaj
3 Kasım 2009; 20:06:41 

ekim ayındaki kampanyadan slv234 fırın,cs105 cam ocak ve trio davlumbaz almayı düşünüyorum.özellikle candoğan bey ve silverline kullanıcılarına soruyorum,tavsiye edermisiniz.dominox yada ıcf düşünmelimiyim.önerilerinizi bekliyorum.

23 Mesaj
26 Kasım 2009; 23:51:12 

Yeni eve geçeceğimden dolayı şu an oturduğum evi satarken tüm ankastre mutfak eşyalarını da bırakacağımdan dolayı internetten ürünlerin güncel model ve fiyatlarını tararken farkettim bu başlığı.

Ben 5 yıldır evimde Silverline Infinity 90cm camlı estetik tasarımlı davlumbazını ve de ankastre fırınını kullanmaktayım.

Her ikisinden de çok memnunum.

İlgilenenlerin dikkatine...

93 Mesaj
16 Ağustos 2010; 17:24:11 

Bir ay önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Montaja gelen arkadaşlar kesinlikle işlerine hakim ve çok kibar kişilerdi. Sorunsuz şekilde montaj tamamlandı ve ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verildi. Kullanım sonucunda ise hayranlığım daha da arttı. Davlumbazda 60 cm. ebatta 800 m3/saat gibi bir güce sahip. Diğer markalarda bu kapasite 90 cm.lerde var. Normal kullanımlarda 2'nci seviye kesinlikle yeterli. Kızartma gibi olaylarda ise 5'inci seviye tam sonuç veriyor. Fırın ise kesinlikle harika. Fan çok sessiz. Performans süper.

Şimdilik bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhosafci -- 18 Ağustos 2010; 11:17:37 >

93 Mesaj
18 Ağustos 2010; 11:25:49 

Silverleine SLV 238 fırını kullanmaya başladık. Sonuç mükemmel. Kullanımı çok rahat ve sorunsuz. Tamamen elektronik tuşlu. SLV238 bizce doğru bir seçim ve karar aşamasında olup Silverleine düşünenlere tavsiye edilir.

Saygılarımla.

1 Mesaj
7 Mart 2011; 21:48:15 

silverline; cs 110 f ocak, sl 105 f fırın, crystal line aspiratörürünlerini almak istiyorum. bu ürünler hakkında bilgisi ya da tecrübesi olan arkadaşlar, paylaşırsanız sevinirim.

2 Mesaj
7 Nisan 2011; 11:26:44 

silverline bahar kampanyası
Şimdi Seçim Zamanı bahar kampanyası başladı....
Fırsat 1-Venezia Davlumbaz+SL105F Ocak+SLV 207 Fırın=2220 TL
Fırsat 2-Ring Davlumbaz+CS110F Ocak+SLV240 Fırın=1275 TL
Fırsat 3-Carisma Davlumbaz+AS126F Ocak+SLV 239 Fırın=945 TL
Fırsat 4-Ecko Davlumbaz+AS 126F Ocak+KS 201 Fırın Alana MS 240 Mikrodalga hediye=1215 TL

93 Mesaj
29 Eylül 2011; 11:42:36 

quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Bir ay önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Montaja gelen arkadaşlar kesinlikle işlerine hakim ve çok kibar kişilerdi. Sorunsuz şekilde montaj tamamlandı ve ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verildi. Kullanım sonucunda ise hayranlığım daha da arttı. Davlumbazda 60 cm. ebatta 800 m3/saat gibi bir güce sahip. Diğer markalarda bu kapasite 90 cm.lerde var. Normal kullanımlarda 2'nci seviye kesinlikle yeterli. Kızartma gibi olaylarda ise 5'inci seviye tam sonuç veriyor. Fırın ise kesinlikle harika. Fan çok sessiz. Performans süper.

Şimdilik bu kadar.

[font="Tahoma"]Arkadaşlar bahse konu ürünleri kullanmaya başlayalı bir yılı geçti. Bu süre sonundaki deneyimler çok olumlu. Harika ürünler ve kesinlikle sorunsuz çalışıyor. Hepsinden tam randıman alıyoruz.

İlgilenen arkadaşların dikkatine.

Saygılarımla

210 Mesaj
20 Şubat 2012; 12:10:21 

reklam gibi olacak ama bende ürünlerden memnunum.... tavsiye ederim...

Seat Leon 2013 TDI DSG Style + Style PLUS

2183 Mesaj
24 Eylül 2013; 9:03:57 

silverline için bu kadar pembe ve rüya gibi bir alet gibi kavramlar okudum yukarıdakiş topiklerde.

bilemiyorum bunları yazanlar üretici mi ithalatçı ya da onların taşaronlarımı..

hiç olumsuz mesaj olmaması da son derece ilginç..

isterseniz biraz da biz gerçek yorumlardan bahsedelim..

cihazların ilk görünüşünde cici bicilik öne çıksa da imalat kusurları yok değil. benim ocağın gaz ocakları yandan dikkatli bakınca estetik olarak yamuk yumuk duruyor. yukarıdan bakarsanız farketme şansınız yok.. yanan ocağın aliminyumdan çelimsiz ve son derece dandirik oyuklarla yapılmış olması alev miktarını oldukça düşürmüş.

ilginç olan bişey ise küçük gözlerden birini yakarken her dört gözede kıvılcım veren elektrotların nedense en büyük gözü yakmaya çalışınca ateşleme yapmaması idi. yahuu diğer ocakları yakarken ateşleyen eletrot nedense büyük gözü açınca diğer üç göz ateşlesede asıl istedğim gözü ateşlemiyor.

montajı son derece uyduruk yaptılar. granitin kasilmiş kenarlarının üstüne ince bir bantlı sünger yapıştırıp ocağı bu süngerin üzerine bıraktılar. alttan vida takmadılar. ocak granit üstünde her yöne doğru oynuyor. üstelik ocağın altına bu süngerden su da damlıyor yalıtım yapılmadı. nasıl bir montaj şekli ise bu...

gelelim fırına. daha ilk çalıştırmamdan termostad elimde kaldı. fırın çalışmadı servis tarafından onarıldı. fırının aydınlatma lambası ise hiç çalışmadı.. bakalım gelip bakacaklar..beklemedeyiz..

davuldumbaz ise tam bir felaket. crom nikel çelik olanlarından pahalı olmasına rağmen siyah boyanmış saçtan imal edilmiş onuda yamuk takmışlar zaten. içinde 30 tl lik aspirator motoru var. başka da bişi yok. 475 tl gibi bir fiyata satıyorlar..

kısaca berbat bir ürün tavsiye etmem almayın.. (yanıltıcı yazı yazdığımı düşünüyorsanız özel pm ile ulaşın ürünlerin garanti bel. ve faturalarını mail ile gönderebilirim..)

2007 ACCENT ERA STILE 1.5 CRDI VGT 16V 110 HP - Titanium Gry

317 Mesaj
28 Aralık 2013; 21:23:58 

quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

silverline için bu kadar pembe ve rüya gibi bir alet gibi kavramlar okudum yukarıdakiş topiklerde.

bilemiyorum bunları yazanlar üretici mi ithalatçı ya da onların taşaronlarımı..

hiç olumsuz mesaj olmaması da son derece ilginç..

isterseniz biraz da biz gerçek yorumlardan bahsedelim..

cihazların ilk görünüşünde cici bicilik öne çıksa da imalat kusurları yok değil. benim ocağın gaz ocakları yandan dikkatli bakınca estetik olarak yamuk yumuk duruyor. yukarıdan bakarsanız farketme şansınız yok.. yanan ocağın aliminyumdan çelimsiz ve son derece dandirik oyuklarla yapılmış olması alev miktarını oldukça düşürmüş.

ilginç olan bişey ise küçük gözlerden birini yakarken her dört gözede kıvılcım veren elektrotların nedense en büyük gözü yakmaya çalışınca ateşleme yapmaması idi. yahuu diğer ocakları yakarken ateşleyen eletrot nedense büyük gözü açınca diğer üç göz ateşlesede asıl istedğim gözü ateşlemiyor.

montajı son derece uyduruk yaptılar. granitin kasilmiş kenarlarının üstüne ince bir bantlı sünger yapıştırıp ocağı bu süngerin üzerine bıraktılar. alttan vida takmadılar. ocak granit üstünde her yöne doğru oynuyor. üstelik ocağın altına bu süngerden su da damlıyor yalıtım yapılmadı. nasıl bir montaj şekli ise bu...

gelelim fırına. daha ilk çalıştırmamdan termostad elimde kaldı. fırın çalışmadı servis tarafından onarıldı. fırının aydınlatma lambası ise hiç çalışmadı.. bakalım gelip bakacaklar..beklemedeyiz..

davuldumbaz ise tam bir felaket. crom nikel çelik olanlarından pahalı olmasına rağmen siyah boyanmış saçtan imal edilmiş onuda yamuk takmışlar zaten. içinde 30 tl lik aspirator motoru var. başka da bişi yok. 475 tl gibi bir fiyata satıyorlar..

kısaca berbat bir ürün tavsiye etmem almayın.. (yanıltıcı yazı yazdığımı düşünüyorsanız özel pm ile ulaşın ürünlerin garanti bel. ve faturalarını mail ile gönderebilirim..)

Hocam montaj esnasinda sanirim yoktun veya mudahale etmedin adamlara. Kusura bakma ama sizin ihmalkarliginiz, urunle bir ilgisi yok. Siz kullanirken memnun musunuz onu paylasirsaniz daha faydali olur.

Yerli urun evet ancak bircok uluslarasi odul almis bir marka. Karalamamak lazim ve bence dunya capindaki urunlerle cok rahat kapisabilecek serileri mevcut. Ornegin andromeda davlumbaz. Alman TEKA daki muadilinden bence iyi,bosch siemenste zaten muadili yok.

From each according to his ability, to each according to his need.

STAND BY
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.480