Şimdi Ara

PS Classic'in fiyatı düşmeye devam ediyor: 25 dolar oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony'nin geçtiğimiz aralık ayında piyasaya sürdüğü retro oyun konsolu PlayStation Classic'in fiyatı hızla düşmeye devam ediyor. İlk olarak 100 dolarlık fiyat etiketiyle çıkışını yapan konsol, satışların çok kötü bir durumda olması nedeniyle kısa sürede 40 dolar seviyesine kadar düşmüştü. Şimdiyse birçok ABD'li firma PS Classic'i sadece 25 dolara satmaya başladı.

PlayStation Classic şu anda Amazon ve Bestbuy üzerinden yalnızca 25 dolara satın alınabiliyor. Türkiye'de ise konsolu bugünlerde 350 TL civarına bulmak mümkün. Amazon'dan satın almak isterseniz vergi ve kargo ücretiyle birlikte toplam fiyat yaklaşık 43 dolara (240 TL) denk geliyor. Gümrük vergi sınırı eskisi gibi 25 dolar olsaydı ekstra vergi ödemeden sadece 170 TL'ye satın alabilecektik.

3 Aralık'ta piyasaya sürülen PlayStation Classic; oyun seçimleri, emülasyon problemleri, kalitesiz oyun kolları gibi birçok nedenden dolayı oyunseverler tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Satış rakamları ve sonrasında yapılan indirimler de bir anlamda bu durumun piyasaya yansıması oldu. Bakalım 25 dolara kadar düşen fiyat konsolun satışlarını olumlu yönde etkileyebilecek mi. 

• Sorun değil biz de hala 299 Liracık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3d oyunun retrosu çekilmiyor, teknik imkansızlıklar nedeniyle kırpılabildiği kadar kırpılmış olduğundan güzel bir deneyim sunamıyor. 2d pixel bazlı oyunlarda ise bir kareyi al t-shirte bastır giy o derece sanat eseri bunun yanında.

• Bedava verseler almam. Zamanında doya doya oynamıştım. Doyamayan oynasın :d

• İlaçlayarak medya oynatıcı haline gelse iyi fiyat olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOrdery -- 4 Temmuz 2019; 17:58:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

3d oyunun retrosu çekilmiyor, teknik imkansızlıklar nedeniyle kırpılabildiği kadar kırpılmış olduğundan güzel bir deneyim sunamıyor. 2d pixel bazlı oyunlarda ise bir kareyi al t-shirte bastır giy o derece sanat eseri bunun yanında.
    Aynen öyle.
  • 50 liraya sıfır gibi normal olanı aldım. CD'ye oyun yazıp oynuyorum, daha iyi.

• Küçükken babam alamamıştı. Komşumuzun vardı. İçimde kalmıştı. Alabilirim.
  • Düzgün donanımla gelmedi ki emülatör ile çalıştırıyor doğal olarak oyunlarda sorunlar oluyor gta, ridge racer gibi oyunlar da fps sabit değil ps3 te bile daha iyi çalışıyor kim ne yapsın bunu.

• bunun güzelliği tüplü tv'de oynanması, hd tv'lerde 25 yıllık grafikler göze batıyor.

• çıkması gereken fiyata düşmüş

• Olurda bana hediye gelse bile oynayacagim oyunlar 3D degil, 2D olur bu makinada. Gercekten ilk 3D oyunlar cekilmiyor pek

• Yahu şuraya gümrük fiyatlarını yazmayın ben artık ciddi ciddi damadın donanımhaber forumda dolaştığını düşünüyorum.

• İçinde hangi cihaz var acaba. Linux filan port edilir mi. Raspberry pi gibi birşey varsa benzer fiyata kollar dahil alınmış olur. Raspberry pi ye daha çok oyun kurulur.

• gereksiz paliydı zati

• 10₺ yapsalar bile alınmaz

• Buna para vermek aptallık

• Henkan H kullanıcısına yanıt
    25 dolarlık çöpe 350 kusur vereceksiniz .... İcimde sizi bi uyarma hissiyati belirdi , bosverin geçmiş geçmişte kaldı. Tatlı bir anı olarak kalsın sizde ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250 TL'ye aldım amazondan, çok memnunum, Şuan ne switchimi oynuyorum, ne PS4'ümü ne de steamdeki 900 oyunluk kütüphaneme bakıyorum. PS1'deki Tomba2'ye kitlenmiş durumdayım, hala çok zevkli :)

Not: Cihaz kırılabiliyor, ve istediğiniz her oyunu bi USB yardımıyla oynayabiliyorsunuz arkadaşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.