Şimdi Ara

Amiral gemisi Huawei Mate 30 Pro'nun kamera tasarımı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei, Ekim ayında Mate 30 serisi akıllı telefonlarını tanıtabilir. Seri kapsamında Mate 30 ve Mate 30 Pro modellerinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha önce ortaya çıkan söylentiler Mate 30 Pro'nun dikdörtgen kamera modülüne sahip olacağını iddia etmişti. Yeni sızıntı ise akıllı telefonun yuvarlak bir kamera modülü ile geleceğini gözler önüne serdi.

Ayrıca Bkz.Galaxy Fold'un yeniden tasarımı tamamlandı
    İnternete düşen görsel, kamera sensörlerinin yuvarlak modül içerisinde "X" düzeninde sıralanacağını gösteriyor. Dört kamera sensörü ve bir LED flaş var. Maalesef kamera sensörlerinin teknik özellikleri hakkında hiçbir bilgi yok. Görsel, akıllı telefonun SUMMILUX-H lens ile donatıldığını da ortaya koyuyor.

Bu hafta başında ortaya çıkan kılıf görseli ise Mate 30 Pro'nun arka tasarımı hakkında ipuçları vermişti. Kılıfın arkasındaki dairesel boşluk akıllı telefonun gerçekten de yeni bir kamera tasarımı ile geleceğini onaylıyor.

5G bağlantısını destekleyecek

Söylentilere göre Mate 30 Pro, Balong 5000 5G modemli Kirin 985 yonga setinden güç alacak. 5G bağlantısını destekleyecek cihazın 4.200 mAh kapasiteli bir pil içereceği söyleniyor. Ayrıca 55 W hızlı şarj teknolojisi sunacağı yönünde bilgiler var.

Akıllı telefonun 6.71 inçlik AMOLED ekranı Çinli BOE şirketi tarafından tedarik edilecek. Bununla birlikte 90 Hz yenileme oranına sahip olacağı bildiriliyor. Mate 30 Pro'nun ekrana gömülü parmak izi sensörü ile geleceğini de ekleyelim.

• Şık duruyor ama şu flaşı kamera çerçevesine yerleştirip, flaş ledinin olduğu yere kamera yerleştirerek daha simetrik bir tasarım yakalanabilirmiş.

• Hawehawe mi kaldı arkadaş trump çekti fişini

• İşte insanda heyecan uyandıran bir haber... Diğer telefonlarda bu yok.

• NeroWin kullanıcısına yanıt
    Bir de o flaş bir tık büyük olup çift tonlu veya tonu ayarlanabilir olsa.

• entry nick uyumu

• ABD'nin yasağı, bir kaç milyar dolara halledilecek bir durum.. Çin buna uyarsa yasak filan kalmaz, yok casuslukmuş falan filan, o kadar güvensiz ise bu ülke, F35'in bazı parçaları niye çin de üretilsin!!!

• Yasak esnetildi hatta kalktı diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huwavi mi kaldı trump baba bitirdi işte

• Huawei bitti çöktü yok oldu diyen kişiler azıcık global ekonomi ve piyasa ile ilgili şeyler okuyunda atıp tutmayın bi zahmet. O iş öyle kolay değil. Günümüzde her global firma birbirine ley hatları gibi ekonomik ve ticari olarak bağlı. %100 yerli sermaye diye bir kavram yok. Huawei'nin ancak işini zora sokabilirler. Onun dışında Huawei baz istasyonunda uydu telekominikasyon sistemine kadar bi dünya ekipman üretiyor. Diğer alanlarda asıl sıkıntıya diğer ülkeler ve firmalar düşer. En önemlisi ekonomileri Huaweiye ambargo koyacağım derken kendilerini ekonomik olarak zora soktular. Ki de öyle oldu Trump yönetimi geri adım atıcak açıklamalarda bulundu ortamı yumuşatıp.

• Samsung gibi barikat kurmak yerine 1020 de ki gibi yuvarlak bir adacık yapmaları güzel olmuş. Lakin Flaşı modül çevresine yayıp mevcut tasarımdaki flaş yerine ortada ki kamerayı taşıyıp boş kalan bölüme leica yazısını oturttursalarmış daha da güzel olabilirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çürükdiş -- 4 Temmuz 2019; 19:40:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei, John Ivy'nin tasarımlarını ele geçirmiş. Artık casusluk konusunda doğru yoldalar. John Ivy'nin gizli sebebi de çıkmış oldu.

• BOE marka ekranlar tam bir rezalet. Canliliklari yok ekran ayarlarindan canli diye secseniz bile sonuk kalmaktadir.

Beyazlari gri tonlamasinda kirli beyaz gibi .

Lumia telefonlari gibi arka kamerasini yuvarlak hatla vurgulatmislar...

Esasli yenilikci birsey goremedim.

Kirin 985 eminim 4K 60 FPS islemekte zorlanacak veya olmayacak . Kamerasi acaba 10 bit video ve 10 bit fotograf cekebilecek mi diger rakiplerinde yillardir var da .

19 Agustos u bekleyin derim yasaklamalar icraati 19 Agustos ta belli olacak.
  • Bir bir arttırarak devam eden bu kamera çılgınlığı, bir bir azalmaya başladığı zaman bakalım nasıl tanıtım yapacaklar

• Yav he he!! Bi bitmediniz arkadaş Trump öpsün sizi boş adamlar bilmeden geyik yapıyorsunuz!

• quote:

Orijinalden alıntı: sallagitsindostum

Yav he he!! Bi bitmediniz arkadaş Trump öpsün sizi boş adamlar bilmeden geyik yapıyorsunuz!
  • Bilemedin be güzelim ikinci tel olarak sadece bir haftalık p30 kullanıcısı ama çok fena ios fanatiğiyim öyle olsa da doğruya doğru derim her zaman. Hadi şimdi kumda oyna.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Her 2 mesajından biri Boe arkadaş bıkmadın Boe den , Display Mate den en yüksek puanı alan cihazı kullanıyorum ama eşimin Boe ekranlı Mate 20 prosu bana hiç sönük gelmiyor gayette canlı.

Sen git S10+ ile tamamen aynı özelliklerde çıkacak Note 10 bekle , sonra yenilik diye Hdr video betadan çıktı mükemmmeellllll diye yenilik çıkarırsın başımıza.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    At camur izi kalsin sendeki de ...

BOE in kalitesiz oldugunu Samsung panel ile anlarsin .

Display Mate in LG OLED panelli oldugunu da es gecersin.

Merak ettim de P30 PRO ekrani icin neden Display Mate bir inceleme filan bahsetmiyor ?

Ayrica kullandigin ifadeler ozneldir yani bana gore hic sonuk degil vs ifadelerin nesnel degildir.

Ben sana diyorum ki kiyasla ve ekran renk tonlamasina gore de kiyasla ...

BOE uretimli OLED ler harbi vasat .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.