Şimdi Ara

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filminin tam versiyonu internete düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marvel'in Örümcek-Adam: Evden Uzakta (Spider-Man: Far From Home) filmi 5 Temmuz'da vizyona girecek. Ancak filmin korsan kopyaları çoktan torrent sitelerinde dolaşmaya başladı. Bunun nedeni de filmin geçen Cuma yani tüm dünyadan bir hafta önce Çin, Hong Kong ve Japonya'da gösterime girmesi.

Ayrıca Bkz.Sony oyun geliştirme stüdyoları satın almayı planlıyor
    Bu durum sinema salonunda kamera ile çekim yapılarak filmin korsan kopyalarının oluşturulmasına neden oldu. Ancak bu tür kayıtlar hem görüntü hem ses açısından tatmin edici kalitede olmadığı için pek seyir zevki vermiyor. Yine de internete düşen bu kopyaların rağbet gördüğü bir gerçek.

Gişe hasılatı iyi

Marvel daha önce de bu tür bir olayla karşı karşıya kalmıştı. Avengers: Endgame filminin korsan kopyası internete sızdırılmıştı. Ancak görünüşe bakılırsa korsan kopyalar filmin gişe başarısını pek etkilemeyecek. Zira Asya ülkelerinde vizyona giren Örümcek-Adam: Evden Uzakta'nın şu ana kadar 111 milyon dolar gişe hasılatı elde ettiği bildiriliyor.

• E bunu yüzlerce binlerce film yaşıyor bu yeni veya olağanüstü bir şey değil ki! Haber değeri yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link varmı link

• Filmini çıkmasına bir 4-5 ay olur da düşer o zaman haberi yapılır ama 9n gösterimi olmuş sızması normal ayrıca sinema çekimi bir de

• Haberi izledik beğenmedikte yazardın bro

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baktım görüntü kalitesi iyi
    endgame fena sızdırmışlardı 1080p kalite vardı nerdeyse

• İnsanı film seyretmekten soğutan Cam görüntüsünü adamdan sayıyorsanız evet internete düştü.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Aynen, ben de ona şaşırıyorum. Bir de "Korsan kopyalar sinema çekimi olduğu için ses ve görüntü kalitesi son derece kötü." diye birinci şahıs yorumu eklenmesi de ilginç olmuş. Editör indirip bizzat kendi bakmış :)

• Bu mu haber. Sanki sadece bu filmin sinema çekimi piyasaya düşmüş gibi algı vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber değeri olmadığını yazmaya gelmiştim ki bazı arkadaşlar zaten belirtmişler. Olsun ben yine de belirteyim. Haber değeri yok.
  • DH portal da ve bsc de yazdığım bazı yorumlar forumda profil sayfamda görünmüyor

• gerçekten de haber yapıyosun bari linki de ver :)

• Şimdi link verirdim de forumda +rep verme özelliği yok. O yüzden vermiyorum.
  • Bu gözler korsan forumlarda kaliteyi beğenmeyip Blu-Ray bekleyecek insanların şikayetini gördü. Korsan izleyecek insanlar belli zaten.
  • Jake Gyllenhaal için filme gideceğim. Yoksa bu filme para falan vermezdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Örümcek-Adamıda hiç sevmem zati
  • Haber değeri olmayan habere yorum yazarak gönüllerimizi fethettin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.