Şimdi Ara

Xiaomi'nin yeni mağazasını gezdik | Mi Band 4 hediyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin ülkemizdeki dördüncü mağazası, İstanbul'daki Marmara Park AVM'de açıldı. Diğer üç yetkili Mi Store mağazasından farklı olarak dördüncü mağazara bu defa Cepport şirketi tarafından açıldı. Ekosistem ürünlerinde en fazla modele sahip Mi Store iddiasındaki mağazayı sizler için gezdik ve sizlere hediye etmek için üç tane de yeni nesil Mi Band 4 akıllı bileklik aldık. 

Mi Band 4 çekiliş detayları için;
    https://www.instagram.com/p/BzVrgcwl9Ja/ 

• teşekkürler

• Çok küçük bir maza yazık olmuş 10 m2 kare bir yer gittim bu gün şok oldum büfe kadar bir yer ayıp marka prestij düşürür bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yoruma BOŞ yazdım admin arkadaş silmiş yine yazıyorum yine sil .Kocaman bir BOŞ.

• @fx57 orası Beylikdüzü değil Esenyurt Marmara Park AVM

• Halen anlamıyorum Avrupa da 2250tl ye alınabilen ürün bizde neden 5bin tl ???

• neo01470 N kullanıcısına yanıt
    Hemen cevaplayım, Avrupa'daki fiyata ek olarak + %80 hata daha fazla vergi ekliyosun üzerine + olarak ülkemizdeki yetkili satıcı doğal olarak kur zararını öngöremediği ve ön görse bile herhangi zararı karşılayacak kadar sağlam finansı olmadığı içün muhtemelen kar oranını biraz fazla tutuyor.

%94 vergi olduğu için

• eresgü kullanıcısına yanıt
    Xiaomi ve prestij?

• quote:

Orijinalden alıntı: ts2000

Hemen cevaplayım, Avrupa'daki fiyata ek olarak + %80 hata daha fazla vergi ekliyosun üzerine + olarak ülkemizdeki yetkili satıcı doğal olarak kur zararını öngöremediği ve ön görse bile herhangi zararı karşılayacak kadar sağlam finansı olmadığı içün muhtemelen kar oranını biraz fazla tutuyor.
    Sanki arkadaş vergisiz fiyat vermiş gibi yazmışsınız.

• bes ay once falan aldim repeatarini, afedersiniz b.k gibi. Kurulumu ayri dert ise yaramamasi ayri. modem yeterince iyi cekemiyor diye mutfak ile oda arasina yerlestirdim, modem mutfakta hala daha iyi cekiyor :D wifi+ mi ne modeli, almayin

• iki adım atıyorsun mağaza bitiyor. nasıl mağazaysa artık. vay anasını.
  • Magaza hakkında yorumlar kompak ve biraz küçük olmuş. Rakiplerine kıyasla daha az havalı cazibeden uzak. Ancak hızlı akıcı anlatımıyla Erdi süper hızlı anlatmış. uzun uza sıkıcı gereksiz bir video olmamış Teşekkürler. Tek - Syadığı ürünlerin sadece bir kaçının fiyatını söyledi. Her ürünün fiyatı söyleseydi süper olurdu ( Mobil hava temizleyici, kulaklıklar, telefonların mesela )

bayilerin ve distributorlerin yuksek kar amaçları yuzunden bu fiyatlar..samsung un yurtdışı fiyatıyla türkiye fiyatlarına baz alırsanız farkı gorecekseniz..evet turkiyede deli vergi alınıyor onceden %25 ÖTV ve %18 kdv vardı ki avrupada bazı vergiler almanyada %19 alınıyor bildiğim kadarıyla buna ragmen gene avrupaya gore yuksek meblağlar oduyorduk...su anda vergilendirme %45+%18+%10 şeklinde..

• Erdi Reyisin geleceğini bilseydik görmeye giderdik. Sağlık olsun bir dahakine artık. Mi Band 4 almayı düşünüyordum 249TL olarak gelmiş ama aynı gün N11'de 224 Tl idi. Tabi sonradan o da zamlandı. Mi Band 3 stoklarını ertirmek istiyorlar sanırım 139 Tl ile.. Telefonların indirimleri ise gayet tatmin edici.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.