Şimdi Ara

Google Pixel 4'ün tasarımını ve renk seçenekleri ortaya koyan görseller yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Pixel 4'ün tasarımını ve renk seçenekleri ortaya koyan görseller yayınlandı

Google birkaç hafta önce beklenmedik bir hamle yaparak henüz resmiyet kazanmamış Pixel 4'ün görsellerini paylaştı. Şirket tarafından yayınlanan görseller akıllı telefonun kare kamera modülü ile geleceğini onayladı. Ancak amiral gemisinin tasarımını tam olarak gözler önüne serdiği söylenemez.

Ayrıca Bkz.iOS 13'le birlikte Safari aynı web sitesinin iki kez açılmasını engelleyecek
    Önümüzdeki aylarda tanıtılacak Pixel 4'ün renk seçenekleri de dahil olmak üzere tüm tasarımını açığa çıkaran yeni görseller ortaya çıktı. IndiaShopps tarafından yayınlanan görüntüler cihazın uzun bir ekranla geleceğini gösteriyor. Çentiksiz tasarıma sahip olan telefonun ön kamerası ise üst çerçevede. Dolayısı ile üst çerçeve diğerlerine kıyasla daha kalın.

Google Pixel 4'ün tasarımını ve renk seçenekleri ortaya koyan görseller yayınlandı

Yeni renk: Nane Yeşili

Pixel 4'ün arka paneline baktığımızda, sol üs köşeye konumlandırılmış kare şeklinde üç sensörlü kamera modülünü görüyoruz. LED flaş da modülün içinde ancak biraz daha aşağıya yerleştirilmiş. Görünürlerde parmak izi tarayıcısı yok. Bu da telefonun ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı ile geleceğini gösteriyor.

Google'ın Pixel 4'te iPhone'lardaki Face ID gibi gelişmiş bir yüz tanıma teknolojisine yer vermesi bekleniyor. Akıllı telefon Siyah, Beyaz ve Nane Yeşili olmak üzere üç renk seçeneği ile sunulacak. Ne yazık ki raporda cihazın teknik özellikleri, fiyatı ve ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda bir bilgi bulunmuyor.

• 5 inç telefon üretmek çok mu zor acaba ya ? LG G2 ne güzel elime oturuyordu. Şu an 5.7 inç kullanıyorum ama küçük telefonları özlüyorum.

• çok çirkin

• Çirkinliği önemli değil. Benim için işlevselliği ve sunacakları önemli.

• Bir Ayfon gördüm sandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu Mate20 ile gelen kare kamera modülü trendini seviyorum. Ayrıca ön kısımdaki ince üst çerçeve çentik ve delik ekran saçmalıklarına göre her zaman yeğdir. Google da direnmeyi bırakıp çoklu kameraya geçiş yapmış. Ben beğendim.

• Tasarım: Ayh g*tüm
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    16:9 ise tamam ama 18:9 ekranda 5 inç çok küçük kalır.

• O kamerayı ortaya koyup ön tasarımı da galaxy s2 veya lg prada 3.0 gibi köşeli hatlarla yapsalardı on numara olacaktı :( ve o çerçeve boşlukları anlamsız

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Valla hangi ekran oranı olursa olsun tamamım 16:9 da bir ara standarttı
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    16:9 ekrandan sonrası fiyasko video standart neyse ekran oranı öyle olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet de güzel bir tasarım renkleri de iyi hoş olmuş.Nane Yeşili farklı ve güzel.
    Yönetime Not;@gun Seviye yerlerde biraz olumlu insanlara bir şey katan yorumlar olsun. diğerlerini silin gitsin. Rica ediyorum.

• O kamera yerleşimi ne öyle gözlerim acıdı çıkıntıyı bari yok etseydiniz.

• yorumlara bakıyorum da insan hayret etmiyor değil, aynı arka tasarımın yeni iphonelarda geleceği söylendiğinde insanlar nasıl karalıyorlardı. şimdi bunu beğenmişler. gerçekten teknolojiyi ve yenilikleri markadan bağımsız değerlendiren insanlar günden güne azalıyor.
    not: gayet makul tasarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.