Şimdi Ara

LIVE FOR SPEED team (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
2
Favori
163.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm oyunu s1 yada s2 lisansiyla oynayan var mi
  • lütfen birisi bu lfs için benimle irtibata geçebilirmi msn adresim Dj_Dikey42@hotmail.com
  • selam beyler arkadaşların vermiş olduğu hamachi serverlarına giremiyorum doluyo diyor
  • bende lfs S2 lisansı var.
  • beyler o en baştaki jant ayarları çalışmıo galiba bana yeniden mod atar mısnız jant için

Moderatöre Bildir
    81.215.251.124 .lyt

--------------------------------------------------------------------------------
    yaw arkadaşlar kendim layout yapıorum layout dosyasına atıorum olmuo...2.si oyun full ama yollar olmuo sadece demodaki yollar var diğer yolların resmi hani pist seçeneğine gelioruzda yollar dikdörtgen şeklinde gözüküo ya sağda bende o kutular bembeyaz ve tıklayınca oyundan atıo hata verio ve bi hata adıda yok sadece direk programı sonlandır çıkıo.mesela antreman bölümünden tek tek 90 görevide bitircem sora ordan herhangi farklı bitanesine giricem oyuna başlamadan geri dicem daha sora yarış başlattığımda antremanda en son seçip geri dediğim yolu oynuo bu seferde demoda olan yollar kayboluo....pc sistemimin kötü olduğunu sanmıorum bu oyun için...xp...geforce 6600 128 ram...512 ram...p4 3.0 işlemci...çok zevk alarak oynuorum oyunu ama nedense layout yapamıorum vede yollar çıkmıo...bu konuda yardımlarınız bekliorum...isterseniz m s n üzerindende görüşebiliriz...şimdiden teşekkür ederim...((S2 alpha))

• başka sitelerdende yardım istediğim böle oldu arkadaşlar.....son umudumsunzzzz... :(
  • sanırım artık giren yok bu konuya....sıkıldınz mı ne oldu???
  • Bu Oyunu Tam 2 Sene oynadım BEni hatırlayan hatırlar ( MehMeT Can TR ) Cadde MAymoon Seni iyi hayıtlıyorum :)
  • biri beni mi çağırdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: VeRsæcE

Bu Oyunu Tam 2 Sene oynadım BEni hatırlayan hatırlar ( MehMeT Can TR ) Cadde MAymoon Seni iyi hayıtlıyorum :)

• online sistemi trackmania gibi mi ?
  • benide ekleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

online sistemi trackmania gibi mi ?

Aynı mantık aslında..
  • ya arkadaşlar bende 2-3 haftadan beri uğraşıyorum ama yapamıyorum bna neler indirilmesi gerektiğini fln sölermisiniz lütfen hem çoqta ii oynarım internette çoq oynardım allah rızası için biriniz anlatsın ne olur..
  • seni msn ekledi quote arkadaş delpiaro fln yazar kabul edersen çoq sewinirim
  • quote hocam mesela ben senle şimdi yarış yapmak istesem nası yapıcam onları fln bna yazarmısın nolur hem senle bi yarış yaparız bni test edersin beyenirsen takımına alırsın ben bekliorm lütfen sorumu cwpla ne olur senin msn adresini de ekledim snna delpiaro_berkan@ die msn gelcek kabul edersen sewinirim msn de daha ii anlatırsın die düsümdümde ne olur yardım edin çıldırıcam bekliorm..
  • kardeş şuan sitede kimse yoq galiba bn bekliorm
  • Merhaba arkadaslar ben bu oyuna yeni başladım fakat bir takım sorunlar canımı sıkmaya başladı,yaklaşık olarak 2 günden beri uğraşıyorum ama bi full yapamadım şu oyunu ,oyundaki patchler falan bunlardan pek anlamıorum LFS S2 yi kurdum bi yerden crack yaptım araçlar açıldı ama o araçlarla yarışamıorum "araba hatası" gibi bi hata verio :S neyse oyunu kaldırdım tamamı ile,sizden bi kaç şey isticektim eğer yardımcı olursanız..

1.Bu oyunda bütün araçların ve pistlerin açık olması için neler yapabilirim ! (crack paylaşımı yasak biliorum)
    2.Motor üzerinde oynamalar yapmak istiorum ! geçen msjlarda dikkatimi çekti Beygir gücü, silindir hacmi, balance falan

3.Online oynanıp oynanması pek sorun deil benim için pc ye karşıda oynayabilirim !
    4.bahsetttiğiniz bu patchlerden hiç bi şey anlamadım,bu patchler şöyle olabilirmi acaba, hani knight online'da önce setup yüklenir üzerine patchler otomatik olarak iner bunun gibi bişimi yoqsa , LFS deki patchler ayrı ayrı setup gibi bişimi , yani LFS S2 yi sil LFS X yükle mesela böle bişimi ?
    5.Önce LFS S2 yi kurup üzerine patchlerimi indircez ?
    6.Sizden tek istediğim LFS S1 dışındaki adam akıllı araçların bulunduğu bir LFS setupunun ve patchlerinin linkini burda yayınlayıp,kurulum aşamalarını anlatabilirmisiniz ? Açıkçası bütün araçları kullanabilmek ve motorları ile oynayabilip bişiler yapmak istiorum
    Sanırım bu sitede "crack" paylaşımı yasak ben yinede MSN adresimi bırakayım bana özelden ulaşırsanız bu gibi crack durumlarında çok sevinirim :S

Msjlara baktımda epey bu oyunu bilenler var anlaşılan, yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi düşünerek böle bi konu açtım şimdiden herkeze tşk ederim..

inferno_seco_921@hotmail.com

• beni de alın beyler.... 1.35
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.