Şimdi Ara

LIVE FOR SPEED team (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
2
Favori
163.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada lfs nin database sitesi değişti;

www.lfs-database.com

• Eğer dvd-rom çalışırsa yüklüyorum lfs yi. Lfs s2 Alpha w yazıyor doğru olan bu değil mi. Online oynarken bana biraz yardımcı olursunuz umarım. Bu arada oynadığınız serverları falan da söylerseniz aktif olarak katılabilirim.

Saygılar...Gökhan...
  • Arkadaşlar yardım edin. Lfs yi kurdum ama pedallar işlemiyor. Daha önce oynadığımda sorun yoktu. Diğer oyunlarda da sorun yok ama lfs de pedallar çalışmıyor.

Saygılar...Gökhan...
  • ben şu hamaçiyle oynamayı bi türlü beceremedim. Ben kuruyorum arkadaş giremiyor. Ziyaretçi bilgisi alınamadı yazıyormuş. Bendede New guest timed out yazıyor. O kuruncada ben giremiyorum. Bendede UDP paketi gönderilemedi yazıyor. Bu arada bunlar sadece demoda oluyor. S2 seçince Geçerli bir ip adresi girmelisiniz hatası veriyor. İki oyunda son sürüm s2 alpha 0.5x10. Hamaçilerde son sürüm. İki oyunda kırılmış (cracklenmiş) durumda. Firewall'arı bile kapadık olmadı bi türlü...

Yaptığım işlemlerin doğru olduğuna eminim, yanlış nerde

Oyun kurarken ip'ye kendi hamaçi ip'mi yazıyorum, arkadaşım girerken benim hamaçi ip ile bağlanıyor. sunucu demo ise demoyu s2 ise s2yi seçerek kuruyoz veya bağlanıyoruz buda tamam. portları hiç değiştirmedik 2mizinde aynı. kısacası aramızdaki tek fark işletim sistemlerimiz. ben xp o vista..

@Web Star: Msn'e ekledim, görüşelim, beceremedim bi türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XR9 -- 13 Ağustos 2007; 1:56:29 >

• beyler verilen linkde oyun demo oyun içinde s2 yapabiliyoruz galiba nasıl full sürüm yapabilirim?
  • Dostum crack var ama işlemiyor. Full yapman için parayla lisans kodu alman lazım. Bu arada x ve x10 patch i çıkmış onları indiriyorum. Bir ara saat belirleyelim de birlikte yarışalım. Topic ölmüş neredeyse yahu.

Saygılar...Gökhan...
  • Evet x patch çıktı ama imkanım yok yeni bilgisayar aldım yüklemedim daha lfs yükleyebilen varsa buraya teğmin edebilirse sevinirim
  • arkadaşlar bu oyu vistada oynanmıyormu.display driver hatası veriyor dx10 diyemi acaba?
  • ueaydin: sana bişey sorucam sitesini verdin setupların tam inferno die tamam ben bunu indirdim ama nereye atıcam? olması için yardım ederseniz sevinirim
  • Yeni başlayanlardanım.İndirmiştim ama yeniden senin linkten indiriyorum.Benimki demo idi sanırsam.Seninki TÜrkçe ve full olmalı.Neyse indireyim.Ellerine sağlık.
  • LFS'ciler öldünüz mü yav
  • Teşekkürler ;)
  • yok mu yarısan drift yapalım
  • beni de ekle ama imzamı degistirmem..

oyun cok gercekci ve acaip zevkli hele de momo'yla =) ama grafikleri biraz kotu bazı durumlarda yolları secmek zor oluyo.. demo olması da kotu tabi ama kesinlikle oynanmaya değer.

bu arada bi kac saattir oynuyorum. ilk verdigi arabayla malum pistte 1:41 kusur yaptım iyi mi acaba?
  • naptın sne ya gti ile mi 1. 41 girdin
    ben turbo ile 1:50 bazen de 1:50 nini az altında giriyom
    ama drift yaparız hani varsa
  • ilk verdigi 106gti a benzeyen bi araba var adına bakmadım onla yaptım da ben pek cozemedim drift modu mu var ayrıca nedir nasıl oluyo? ben normal bildigin turluyom pistte
  • şu an oyunu indiriyorum hoş bir oyuna benziyo biraz kendim alıştırma yaparım sonra siz bana öretirsiniz
  • direksyon setin varsa cok eglenceli.. su direksyon setlerine debriyaj da koysalar da benzin parasından, kaza masrafından kurtulsam artık =)
  • oyunu indirdim dün anca oynama fırsatım oldu harika bi oyunmuş cidden direksiyon setim yok ne yazıkki oyunu yükleyip antreman ları yaptım ama nasıl online olarak felan oynayacağım sölermisiniz bende öle ynamak istiyom
  • Bende g25 var 6 vites şanzıman debriaj da var alırsanız o seti alın tabi biraz tuzlu 500$...

Oyunu indirin çok kişilik oyuna girin ordan oyun istesini göser e basın ve çıkan patch i yükleyin yükedikten sonra birdaha aynı şekilde çok kişilik oyun ve oyun listesine basın ordan server ı seçip girin bu kadar ;)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.