Şimdi Ara

DC’nin yeni süper kahraman dizisi Stargirl’ün müzikleri Türk besteciye emanet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marvel evreninin ilk solo kadın süper kahraman filmi Captain Marvel’ın müziklerini besteleyen Pınar Toprak, şimdi de DC ile yeni bir anlaşmaya imza attı. DC’nin yeni kadın süper kahraman dizisi Stargirl’ün müziklerini Pınar Toprak besteleyecek. Toprak, daha önce DC evreninde Krypton'un tüm müziklerini ve Justice League'in ek müziklerini bestelemişti.

Pınar Toprak, dün katıldığı bir podcast yayınında Stargirl’ün müziklerini bestelediğini duyurdu. Stargirl, 2020 yılında DC’nin kendi medya platformu DC Universe’da yayınlanacak.

İstanbul doğumlu Toprak, film ve dizi müziği bestelemenin yanında oyun müzikleri de hazırlıyor. Fortnite 3. sezon ve Ninety-Nine Nights müziklerine imza attı. Pınar Toprak’ın bestelediği müzikler, bugüne kadar yapımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Marvel ve DC evrenindeki yeni başka filmlerde de Toprak’ın imzasının olacağı ifade ediliyor.

Stargirl dizisinin başrol görevini Brec Bassinger üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Anjelika Washington, Joel McHale, Henry Thomas ve Giancarlo Esposito gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dizide Courtney Whitmore’un isimli lise öğrencisinin maceralarını izleyeceğiz. Courtney, üvey babasının bir dönem süper kahramanlarla birlikte çalıştığını keşfedecek. İnsanların yardıma muhtaç olmasından dolayı babasının birlikte çalıştığı süper kahramanları göreve çağıracak ve kendisi de bu ekibin bir parçası olacaktır.

• Anca böyle İstanbul doğumlu Türkiye doğumlu diye haber yaparsınız zaten daha ötesi olmaz. Ben bu haberi yaparken utanırdım. Gerçi size göre Sierra Nevada da Türk firması.

• Ozgun birsey bulamadim. Amerikan taklidi...

• Bu ulke bu kafayla yurumez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman abd bir alman'a emanet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide sheep

Anca böyle İstanbul doğumlu Türkiye doğumlu diye haber yaparsınız zaten daha ötesi olmaz. Ben bu haberi yaparken utanırdım. Gerçi size göre Sierra Nevada da Türk firması.
    Hakkaten ha o da Türk firması, iyi hatırlattın, gururu double yaşadım şimdi xD
  • bir tane güzel parçasını göremedik malesef.

• DC nefret etmeye başladım Swamp thing dizisi yeni izledim 4 bölüm bu kadar kaliteli diziyi nasıl iptal edersinizi ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onlar bizi gıskanır bizde Aleyna Tilki var.
    DC’nin yeni süper kahraman dizisi Stargirl’ün müzikleri Türk besteciye emanet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 26 Haziran 2019; 23:46:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide sheep

Anca böyle İstanbul doğumlu Türkiye doğumlu diye haber yaparsınız zaten daha ötesi olmaz. Ben bu haberi yaparken utanırdım. Gerçi size göre Sierra Nevada da Türk firması.
    Bir ünlü Türkiye diyince falan haber yapıyoruz ne bekliyorsun hocam
  • çalışkan kız afferim

• Ülkede değeri olmadığı için giden, küsen isimleri hep böyle anacağız...
    Gidenlere birileri hayin demişti hatta... Öncesinde böyle sanatın içine ... demişti devlet büyükleri...
    Gurur değil UTANÇ TABLOSU !
    Sanatçıları sevmeyen toplum olduk...

• anca marvel çakması dcnin kıytırık dizilerine müzik yapar bizimkiler zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.