Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 inceleme | Artı ve eksileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'nin alt markası Redmi tarafından kullanıma sunulan ve ülkemizde de kısa sürede hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine erişen Redmi Note 7 modeli mercek altında. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatlerinde kullandım ve deneyimlerimi bu videoda anlattım.

• Cihaz çıkalı aylar oluyor ama buna da şükür :d

• Uzun kullanım testi olabilir

• bu ekran oranlarında üstte sade ufak bi çentik olan 4k video çekebilen 2000 lira altı hangi telefon tavsiye edersiniz.

• 312 . kullanıcısına yanıt
    Gcam ile redmi note 7 4k video çekebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayin erdi senin bu kili kirk yaran konusmandan dolayi hemen videolarin altina bakip kim sunuyorsa ona gore izliyorum ve senin ismini ne zaman gorsem hemen kapatiyorum telefona bir sey diyemiyorum izlemedigim icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Her yorum çok kıymetli, eleştiriniz çok teşekkür ederim

İyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aydır kullanmaktayım eksi yanları ağır olması ve kamera lenslerinin çıkıntısı..2 sorun ise video kayıtlarındaki bass seslerinin normal sesin önünne geçmesi ve sesi bozması..

• Mi8 lite mı redmi note 7 mi?

• oguzhana O kullanıcısına yanıt
    note 7

• tam reklam diyecektim tam haklı eleştirileri duyunca olmadığını anladım. düşündüklerim söylenmiş pahalı fiyat ve düşük işlemci ile 4k sorunu

• 20 gundur kullaniyorum. Cihaz ekran isigini zaman zaman kendi kafasina gore karartiyor?

• Baya erken oldu yahu. Note 8 çıkınca yapsaydınız keşke.

• bu cihazı denedim bugün, ahize sesi kulağınızı hafif aşağıya kaydırırsanız çok az geliyor. kulağı çok iyi konumlandırmak gerekiyor.
  • yurt dışı(kayıtlı) mi 9 se mi yoksa yurt içi redmi note 7 mi arkadaşlar
  • Donanımhaber'den bir ilk daha, Türkiye'de ilk Note 7 incelemesi (!)

Not: Erdi abi özür dilerim, bilirsin seni çoook severim ama bunu yapmak zorundaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 26 Haziran 2019; 17:45:14 >
  • bencede fiyatı yüksek 1600 olsa türkiyedede rekor kırardı . çok çeşit telefonların yanyana karşılaştırması güzel olurdu 9se - note 7 - 8 lite gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dereli68 -- 26 Haziran 2019; 17:47:6 >
  • _kartal_07 _ kullanıcısına yanıt
    Hiç düşünmeden yurtdışı kayıtlı Mi 9 SE, bataryası daha küçük gibi dursa da sürekli kullanımda Snapdragon 712 ve Super Amoled ekran sayesinde Redmi Note 7'ye göre gözle görülür şekilde daha uzun gidiyor

Mi 9 - Mi 9 SE - Galaxy S10e - Vivo IQOO - Redmi Note 7 sürekli kullanımda batarya dayanıklılık testi:https://www.youtube.com/watch?v=MPu_w0-G54Q

Malesef ilk ölen Redmi Note 7 oluyor... Mi 9 SE ise küçücük bataryaya rağmen süper bir performans sergiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Hiç düşünmeden yurtdışı kayıtlı Mi 9 SE, bataryası daha küçük gibi dursa da sürekli kullanımda Snapdragon 712 ve Super Amoled ekran sayesinde Redmi Note 7'ye göre gözle görülür şekilde daha uzun gidiyor

Mi 9 - Mi 9 SE - Galaxy S10e - Vivo IQOO - Redmi Note 7 sürekli kullanımda batarya dayanıklılık testi:https://www.youtube.com/watch?v=MPu_w0-G54Q

Malesef ilk ölen Redmi Note 7 oluyor... Mi 9 SE ise küçücük bataryaya rağmen süper bir performans sergiliyor
    Bende bu videoyu izleyip hayrete düşenlerdendim, neyse ki cihazları kullananların kullanım deneyimleri ve ekran sürelerini öğrenince durumun hiçte böyle olmadığını gördüm. Misal Mi9 SE ile 6 saat civarı ekran süresi alabilen kendini şanslı sayıyor. Redmi Note 7 ise +10 saat ekran süresi sunuyor genellikle. Ya o video da bir olaylar döndürüyorlar ya da videonun çekildiği zamanlara ait yazılımlar da büyük bir sıkıntı var fakat ben yine de yazılımla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü ne Mi9 ne de Mi9 SE bu ekran sürelerini alamaz. Gerçekten bu konuya önem verenler cihazların ana konularında ki kullanıcılardan bilgi alsınlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.