Şimdi Ara

The Sinking City Çıkış Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Bigben Interactive ve geliştirici Frogwares, The Sinking City'nin çıkış fragmanını yayınladı.

The Sinking City 27 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Türkçe altyazı seçeneğine sahip olacak. Oyun PlayStation Store'da 259,00 TL, Xbox Store'da 327,50 TL ve Epic Games Store'da 99,00 TL. Epic Games Store'den ön sipariş veren oyuncular 48 saat öncesinde oyuna erken erişim sağlayabilecekler.

Oyunun tanıtım yazısı:

Sinking City, H.P'nin çalışmalarından esinlenerek hazırlanmış macera ve soruşturma oyunu. Korku uzmanı Lovecraft.

İşkence gören bir gerçek avcısının, kişisel hedeflerinin ve inançlarının ötesine geçen bir maceraya dalan 1920'lerin araştırmacısının yerine geç.

Sulara gömülmüş şehirde hapsolmuş bir halde, kentsel açık dünyayı keşfediyor, gizli topluluğuna sızıyorsun ve neleri kurtarabileceğini ve en önemlisi kendini nasıl kurtaracağını denemek üzere sağduyunu da işin içine katarak durumu araştırıyorsun.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

• Epic için pre-load yok mu? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Epic için pre-load yok mu? Bilgisi olan var mı?
    Yarın açılacak ön sipariş verenler için oyun. Pre load olmayacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jedi39

Sağ ol hocam, güç seninle olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: jedi39

Sağ ol hocam, güç seninle olsun
    Yapımcı açıklama yaptı şuan açıldı oyun https://twitter.com/Bigben_games/status/1143455093817110528

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 25 Haziran 2019; 16:21:36 >
  • Oyun açıldı çok bakamadım ama ilk izlenimim gayet iyi. Satın alanlar indirip oynayabilir.
  • 125 lira olan versiyonu almak mantıklı mı yoksa boşa mı yatırım olur ? Kıyafet ve yeni boss'lar varmış sanırım ve birkaç şey daha. 25 lira farka değer mi ?

DLC içeriğini video izlemeden bilmek istiyorum. Videoda gördükten sonra almanın bir anlamı yok bana göre.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oynanışa biraz baktım da, animayonlar = 2010 .
  • Steam'de çıkış tarihi 2020 diyor,oyun çıkmadan kırılmış..Anlamadık şimdi,oyun çıktı mı çıkmadı mı? 27 Haziran gibi bir bilgi de yok resmi sayfasında.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memomix

Steam'de çıkış tarihi 2020 diyor,oyun çıkmadan kırılmış..Anlamadık şimdi,oyun çıktı mı çıkmadı mı? 27 Haziran gibi bir bilgi de yok resmi sayfasında.
    Oyun Epic Store anlaşmalı, Steam'e 2020'de gelecek. Yani evet oyun çıktı ancak anlaşması gereği Steam'de satışa daha geç çıkacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.