Şimdi Ara

Dying Light'a Resmi Türkçe Altyazı Desteği Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Techland, Ocak 2015'te çıkış yapan açık dünya aksiyon zombi oyunu Dying Light'a resmi Türkçe altyazı seçeneği ekledi.

Türkçe altyazı seçeneği şu anda Steam versiyonunda mevcut, geliştirici ekip konsollara da yakın zamanda geleceğini söylüyor.

Steam'de oyunun standart sürümu 59,99 TL, Enhanced sürümü 99,00 TL.

Dying Light'a resmi Türkçe dil desteğinin eklenmesi ikinci oyunda da Türkçe olabileceğini işaret ediyor. Ayrıca Dying Light 2'nin Steam sayfası tamamen Türkçe ve E3 2019 fragmanında da Türkçe altyazı seçeneği mevcut.

Dying Light 2 ilkbahar 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyunun detaylarına ve E3 2019 fragmanına buradaki haberden göz atabilirsiniz. 

• ilk oyun için işe yaramaz umarım 2. oyuna kesin gelir
  • 4.5 yıl geçti ama bu da bir şeydir.. 25-30 yıla teknoloji iyice gelişir ve her dilde oyun çıkar ve de güzel ama inçiliççe olayı kalmaz sıkı durun yabancı dil öğrenmemeye kasan arkadaşlar :D
  • şu lehler kadar bize önem veren bir millet var mı lan?
    Biz kendimize bu kadar önem vermiyoruz.
    ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence geç de olsa iyi bir haber. Oyun çok iyi ve ara sıra açıp oynadığım bir oyun. Öyle oyna bitsin mantığı yok o yüzden iyi. Ve indirim de alınız. Kaç yıl geçti yeni oyun parası vermeyin.
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Kendi adınıza konuşun. İlk oyunu oynamayan birçok insan olabilir.
  • İlk oyunu ben hala oynamadım ve şahane haber. Polonya'lı firmalar kadar oyunlarına dilimizi ekleyen başka firmalar yoktur eminim.
  • Polonyalılar harikasınız :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu cok iyi oldu. Henuz ilk oyunu oynamadim. Gog surumune geldi mi bu turkce altyazi secenegi?

• bu stüdyonun da polonyalı olduğunu yeni öğrendim ve şaşırdım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Polonyalılar bizi seviyor, biz de onları seviyoruz. Polonyalılar kardeşimizdir!
  • Zorla bir daha şans vericem galiba. Keşke harran da geçmeseydi

• Oyunu dandik bilgisayarımda kasa kasa denemiştim zamanında ve sıkılmıştım, hoşuma gitmemişti. Konsollara da destek gelirse belki Ps4'te birkez daha deneyebilirim.

• Bu oyun ayarları düşürsende kasıyor çözünürlük düşürüyorum yine kasıyor GTX 1050 Tİ yetersiz geliyor heralde
  • Polonya... Adamın dibisiniz siz ya.

• Dying Light oynayan mı kaldı? erken olmuş.

• Polonyali oyun firmlarini seviyorum.Amator ruhlarini kan emici yayincilara satmayarak da buyuk basarilar elde edilebileceginin en iyi ornekleri.

• hazır borderlands serisini bitirmişken bir daha başlamak lazım .d türkçe oynayamamıştım bu oyunu ya

• Arkadaşlar ilk oyuna Türkçe gelmesine şaşırdım ikinci oyuna ise Türkçe bekliyordum.Çünkü ilk duyurulduğundan beri videoları youtube resmi hesabına Türkçe yüklüyorlar bu işaretti zaten.Günün mükemmel haberiydi bu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.