Şimdi Ara

## Yılın Testi: Tam 105 Güç Kaynağı İncelemede ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Yılın Testi: Tam 105 Güç Kaynağı İncelemede ##

Fransa'nın en büyük donanım sitelerinden Matbe oturmuş ve hiç üşenmeden ülkemizde de bilinen bilinmeyen farklı markaların farklı modellerinden oluşan tam 105 adet güç kaynağının inceleme ve test sonuçlarını bir araya getirerek ortaya ciddi ve birçok kişiye göre yılın testi olarak bile gösterilen güzel bir çalışma koymuşlar.

105 adet güç kayağının incelemesine ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 28 Nisan 2007; 10:27:34 >

• DELİ HABER OLMUŞ

TŞKLER
  • örnek test sonucu,

• Bu kadar PSU'yu bir arada görmemiştim. Haber için tşkrler.
  • Tam da PSU alacağım dönemde ilaç gibi haber! Sağolasın fx57!
  • pegasus casecom falan yokmu
  • Vaay süper! Tamda yeni aldığım Enermax Chakra kasama bi psu almak için araştırma yapıyordum. Çok teşekkürler haber için!
  • arkadaş bu adamlar birazcik manyak gibi geldi bana
  • tamam da hiç bişey anlamadım ki

türkçeye çevrilirse çok deli olur
  • PSU cenneti adeta , çok yararlı bir kaynak yeni PSU alacaklar için. Ben bu incelemeyi görmeden önce aldım Epsilon'umu, ama yere batırmamışlar Allah'Tan PSU'yu. Biraz gürültülü çalışıyormuş yük altında ve fiyat olarak biraz pahalı demişler. İnceleme için teşekkürler fx57
  • Herhalde verilen grafik güç kaynağı verimliliğini gösteriyor. İdle konumda 1. ve sonucu arasında 48wattlık bir boşa enerji harcaması mevcut.
  • 5 yıldız alabilen gördünüzmü ben göremedim Enermax Infinity 720 watts 4,5 yıldız almış
  • quote:

Orjinalden alıntı: rotasmmm

5 yıldız alabilen gördünüzmü ben göremedim Enermax Infinity 720 watts 4,5 yıldız almış

corsair 620w var.Birebir seasonic üretimi corsair 5 yıldız alırken seasonic alamıyor enteresan bir durum ee nede olsa diğeri corsair dimi..Herşeye rağmen güzel bir kaynak büyük emek harcanmış..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

quote:

Orjinalden alıntı: rotasmmm

5 yıldız alabilen gördünüzmü ben göremedim Enermax Infinity 720 watts 4,5 yıldız almış

corsair 620w var.Birebir seasonic üretimi corsair 5 yıldız alırken seasonic alamıyor enteresan bir durum ee nede olsa diğeri corsair dimi..Herşeye rağmen güzel bir kaynak büyük emek harcanmış..

hımm gözümden kaçmış fiyatıda uygun 149 euro enermax 190 euro Seasonic S12 Energy+ 650 watts et M12 500 watts modelide 5 yıldız ve fiyatı 125 euro
    evet çok güzel bir kaynak olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 28 Nisan 2007; 12:51:48 >
  • bu 5 yıldız psu'lardan alsam bilgisayarımın performansı yüzde kaç artar????
    %0,013 yeter bana
  • Mükemmel test olmuş. Bende psu alacaktım bana ışık tuttu.

ÖZELLİKLE TÜRKİYEDE DE SATILAN LC POWER LARDAN UZAK DURUN DENMİŞ.NERDEYSE HİÇBİR TESTİ GEÇEMEMİŞLER.

BİRDE TAGANLARIN ÇOĞU MODELİ YARI YOLDA KALMIŞ.BUNLARIN TÜRKİYEDE PEYNİR EKMEK GİBİ SATAN MODELLERİ OLDUĞU GÖRÜLÜNCE İNSANI DÜŞÜNDÜRÜYOR.
  • ağzımı bile açamıyorum süper ötesi bi test olmuş sanada saol fx57
  • süper test valla, 80+ bi güç kaynağı düşünüyodum yaz sonuna doğru ,bakalım bu kaynak epey yardımcı olacaktır ,siteyi gezmiyorum bile ayın 28i ve kota doldu ,yazılarla idare ediyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

örnek test sonucu,

sayın fx57
    fransızcam sıfır ama, bu tablo sanırım güç kaynaklarının boşta iken güç tüketimlerini gösteriyor. mesela, OCZ ProXStream 1000W (birinci sütundaki son sıra) boştayken 250W tüketiyor. yanlış mı anladım acaba. bu tabloya bu gözle mi bakmalıyız?
  • @mcok
    Evet aynen öyle
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.