Şimdi Ara

Google Keep, Play Store'da 500 milyon indirmeyi geride bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Google Keep, tüm mobil cihazlarınız ve kişisel bilgisayarınız üzerinden kullanabileceğiniz oldukça verimli ve kullanışlı bir not tutma programı. Keep'e  kaydettiğiniz her şey Google hesabınıza bağlı olduğundan ve Google hesabınıza giriş yapılan her cihazdan notlarınıza ulaşabilmeniz mümkün olduğundan dolayı Keep, not almanın ve hatırlamanız gereken şeyleri takip etmenin oldukça pratik bir yolu.

Uygulamada karanlık mod, başka kullanıcılarla eş zamanlı not oluşturma, konuma dayalı hatırlatıcılar hazırlama, ses kayıtlarını notlara dönüştürerek kaydetme gibi pek çok kullanışlı özellik yer alıyor.

Google KeepPlay Store'da 500 milyon indirmeyi aşarak oldukça büyük bir kilometre taşını geride bıraktı. Bu çok büyük bir başarı gibi gözükmese de Google Keep, GMS (Google Mobil Servisleri) paketinin bir parçası değil ve Android cihazlara diğer bazı Google uygulamaları gibi kullanıcıya ulaşmadan yüklenmiyor. Yani indirme sayıları oldukça gerçekçi ve kullanıcıların uygulamaya göstermiş oldukları rağbeti temsil ediyor.

Google Keep'i Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan ve Google Chrome üzerinden bilgisayarında kullanmak isteyenler buradan indirebilirler. Ayrıca web sürümüne de buradan ulaşabilirsiniz.

• çok kullanışlı ben telefon / saat / tablet hatta kırtasiyede dosyalarımı paylaşırken kullanıyorum hemde ücretsiz.

• Su uygulamaya sifre kullanma secenegi gelmeli artik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Su uygulamaya sifre kullanma secenegi gelmeli artik.

Scarlet Notes'i deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogangoxel kullanıcısına yanıt
    Şifre kullanma derken hocam, anlayamadım. Merak ettim :)

• Bunda şöyle bir sıkıntı var not oluşturup bana hatırlatmasını istediğim zaman duyamıyorum ne bir ses ne bir titreşim , titreşim belki var ama ben duyamıyorum , not olusturdugum zaman saati gelince duyabilceğim bir uygulama var mı? Samsung un kendi not programı cok iyiydi bu konuda rahatlıkla duyuluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altmisbirbucuk

Şifre kullanma derken hocam, anlayamadım. Merak ettim :)
    Notlari sifreleme ozelligi yok hocam , onu soylemek istedim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    bende dün google asistan ile hatırlatıcı ayarlamıştım hatırlatmadı. Bilmiyorum belki android den dolayıdır

• Arkadaş benim gibi google keeps'de şifrelerini saklıyorsa telefonunu alan görmesin diye bu özelliği bekliyor gayet matıklı benim telefonda parmak izi okuyucu yok çalınsa kaybetsem mahfolurum

• renega kullanıcısına yanıt
    Google'ın Passwords'ü var zaten orada saklıyorum ben. Keep'de şu an saklamak pek doğru gelmiyor.
  • ben banka şifrelerimi / türknet şifresi vs saklıyorum ios'da var mı bilmem dediğin şey. ama google keeps'den bakmak pratik oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kullanısli olmazsa olmaz uygulamalardan aktif olarak kullanmaktayim üstte de bahsedilmiş şifreleme seçeneği olmalı bence ayrıca başka programlar önerilmiş ama pratiklik açısından bu uygulama için şart diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır kullanıyorum. Onsuz yapamam...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.