Şimdi Ara

Gears 5'te Season Pass Olmayacak, DLC Haritaları Ücretsiz Yayınlanacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geliştirici The Coalition, Gears 5'te Season Pass ve  Gear Packs adlı loot kutularının olmayacağını doğruladı.

Tüm indirilebilir içerik haritaları hem eşleştirme hem de özel maçlar için ücretsiz olacak, yani her zaman arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz. Gears of War 4'te haritalara özel maçlarda erişebilmek için Season Pass satın almak gerekiyordu.

Gears 5 ayrıca Tour of Duty sistemini tanıtıyor. Temelde ücretsiz bir Battle Pass. Kozmetik ödüllerin kilidini açmak için günlük meydan okumalar ve sezonluk madalyalar içerecek. Escape ve Versus modlarındaki sıralamanız da Tour of Duty ödülleri kazanmanıza imkan sunacak.

Yine de mikro ödemeler olacak ve Iron adlı para birimi ile XP, Supply Drop Boost ve özel kozmetik içerikler satın alabileceksiniz.

Gears 5, 10 Eylül'de Xbox One ve PC için Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkacak. 

• steamde oyun xbox live hesabı istiyor ama xbox live windowsta 1903 güncellemesi olmadan kurulamıyor. 1903 güncellemesi de benim pcde görünmüyor. sırf bu yüzden oyunu oynayamazsam çıldırırım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gypaetus

steamde oyun xbox live hesabı istiyor ama xbox live windowsta 1903 güncellemesi olmadan kurulamıyor. 1903 güncellemesi de benim pcde görünmüyor. sırf bu yüzden oyunu oynayamazsam çıldırırım.
    O zamana kadar gelir sanada. Sen yinede bi windows update kısmından tarat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gypaetus G kullanıcısına yanıt
    Korsan windows mu kullanıyorsun?

• Niye bu kadar Online odaklı konuşuyorlar? E3'tede hiç hikayeden eser yoktu varsa yoksa Online modlar vardı...Yok abii Microsoft çok düştü gözümden yaa..
  • quote:

Orjinalden alıntı: JESKO

Korsan windows mu kullanıyorsun?

orijinal windows ama güncelleme denetlediğimde bulmuyor manuel olarak microsoft sitesinden hallettim bugün

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu oyundaki en ama en son beklentim online olması ya da online içeriği.. Hikaye ver aga bana bak rakibine öttürdü 8. nesilde.. Sen? Fos..
  • Online altyapı üzerine kurulu seriden single beklentisi. Online desteği komple iptal edilmeli. Microsoft cidden hiçbirşey bilmiyor. Yazık. :D
  • Sirf bu oyun icin tekrar xbox copunu alacagim, pc ile isim olmaz zaten.

• Gears of War serisini defalarca bitirmiş birisi olarak en azından Gears serisi için singleplayer ne kadar önemliyse multiplayer da bir o kadar önemlidir. Çünkü Gears of War'ın multiplayerı eşsiz ve inanılmaz zevklidir. O yüzden bu haber beni mutlu etti. Hikaye odaklı oyunları tabiki ben de isterim fakat bu yeni IP'lerle daha güzel sağlanabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cute Hentai

Online altyapı üzerine kurulu seriden single beklentisi. Online desteği komple iptal edilmeli. Microsoft cidden hiçbirşey bilmiyor. Yazık. :D

Al işte Fanboy..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.