Şimdi Ara

The Witcher 3'ün Switch Versiyonundan Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition E3 2019'da Switch için duyuruldu ve Nintendo oyunun Switch versiyonundan ilk ekran görüntülerini paylaştı.

The Witcher 3'ün Switch portonu Saber Interactive üstleniyor. Stüdyo World War Z'yi geliştirdi ve Halo: The Master Chief Collection ve Ghostbusters: The Video Game Remastered portları üzerinde çalıştı.

Oyun Switch'te taşınabilir modda 540p ve dock modda 720p dinamik çözünürlükte çalışacak.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition bu yıl içinde Switch için çıkış yapacak. Complete Edition'da ana oyun, Hearts of Stone ve Blood and Wine genişleme paketleri ve 16 ücretsiz indirilebilir içerik bulunacak.

Ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

• El konsolu kullanmamış arkadaşlar kendini belli ediyor el konsolu kullanan birisi için önemli olan yolda işte veya başka yerde vakit geçirmek için kaliteli bir oyun kim ne yapsın grafiği el konsolunda oyun zaten kalite akıyor üstüne o görsellik cabası el konsolcuları için tam bir nimet geliyor
  • Hmmm

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu oyunun kötü görünmesi çok zor, ilerde switch sahibi olursam tekrar deneyim etmek isterim.

• Oyun dahada Masalsı olmuş...
  • witcher 3 çok güzeldi.. manzaralar hala aklımdadır.

• quote:

Orjinalden alıntı: Yediler5

Anti allasing göz kanatacak

O cihazda oyun oynuyorsan o tür şeyleri takmazsın..
  • taşınabilir halde güzel olur pek sırıtmaz fakat TV için yetersiz kalmış grafikler

• bu oyun bu cihazda oynanır mı ya? para uğruna güzelim oyunu çamura çevirmişler.

• Yahu arkadaş ne konuşuyonuz grafikler kötü olmuş iyi olmamış bilmem ne sanki bu oyunu oynayan herkes ultra ayarlardamı oynadı oyunu oyunun switch' deki grafiklerine laf ediyonuz hem ne kadar kötü olabilirki bu oyunun grafikleri pc de en düşük grafiklerde bile oyun yinede oynananıyordu o yüzden çok bıdı bıdı etmeye gerek yok the witcher 3 her haliyle oynanır.

• dreamcast83 kullanıcısına yanıt
    Normalde de zaten grafik fetişi bir oyun değildi, anlamsız bir şekilde grafikleri tartışılan bir oyun.
  • Cidden şok verici.Witcher3 gibi görsel show yapan bir oyunu bile çalıştırabilmiş.Donanımına bakıyorsun birde oynattığı oyunlara.
  • otobuste metroda witcher 3 keyfi süper olur bunun için duyuruldugu zaman switch fiyatlarına bakmıştım ama fiyatları görünce geri çekilmiştim switch im olsa kesin alırdım
  • Eh fena değil.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Pc de low ayarlarda bile oyun guzel gorunuyor.
  • keşke bu sürümü steame de çıksa düşük sistem sahipleride en azından oynar
  • bu grafiklerin nesi kötü? farkındaysanız oyun 2015 yapımı, siz remake falan mı olacak sanıyordunuz? switch gücü belli olan bi makine ki ona rağmen şu görsellerle 60 fps verebiliyorsa portu yapan ekip müthiş bi iş çıkarmış demektir. pcdeki ile farkını anlayabilmek için zorlayarak baktım görüntülere yine de küçük farklar dışında bir şey göremedim. adamlar minimum kayıpla switche portlamış daha ne olsun?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi iş çıkartmışlar .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.