Şimdi Ara

5700MHz'lere ulaşan bellek kiti | Overclock ile coşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ADATA'nın performans markası XPG'nin yeni nesil bellek kiti overclock ile coşuyor. Hava soğutma ile 5200MHz, sıvı azot ile de 5700MHz'in üzerinde değerlere imza atan bellek kitinin tüm detayları videomuzda.5700MHz'lere ulaşan bellek kiti | Overclock ile coşuyor 

• Bu iyide amd'nin ryzen 3xxx serisi için recommended dediği 3600mhzCL16 lar ülkemiz de ya yok ya da çok pahalı. 3200C14'te kurtarır diyor o da yok gibi. Bize gecikme süresi yüksek, ne kadar dandik ram varsa onları gönderiyorlar galiba.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    amazondan aldım ben fiyatlar arasında çok fark var flrare x 3200cl14 samsung B-die kullanıyor ve yanlış bilmiyorsam samsung B-die üretimden ya kalktı ya kalkacak amazon.com amazon.de vs yurt dışından almak lazım tr de düzgün fiyata bulamazsın

• küsuratlar ilgilimi çekmiyor !?

5 mi 6 mı !?

net olsunlar

başka bir şey istemiyoruz yani !

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    haklısının kardesım ama bahsetıgınız ramler turkıyeyey gırse kımbılır hangı fıyatta olacak. Artık oyle bır noktaya geldıkı ekonomı, getırsek bu fıyata kac kısıye satarız dıyen satıcılar urunu getırmeme yoluna gıdıyor. Yakında 80 oncesı herseyın kacak geldıgı yada yurt dısından akrabaların getirdiği noktaya donucez. Buda teknolojıden adım adım gerı kalmamıza sebep olacak. dusunun dolar 7-8 liraya yukseldı kı olayacak bırsey degılmıs gıbı duuruyor ınsanların delı gıbı aldıgı ıphone ve samsung note serileride artık alınamayacak noktaya gelecek. Bazıları dıyecekkı bu onemlı degıl zaten eskısıyle yenısı arasında cok fazla fark yok ustelık pıyasa doydu tama katılıyorum ama bugun bır cok kısı note 3 ve altını kullanıyor ustelık pıyasanın doymus olmasından bagımsız bu kısıler telefon degıstırecek olsalar acaıp bır talep patlaması yasanır cunku eskı model kullananların sayısıda az degıl ve bu tıptekı kullanıcılar hep en ust modelı alıp yıllarca onu kullanır.
  • %60 rgb aydınlatmayla bildigin Çin-Hint ortak yapımı *erhaneye dönmüş

• O aydinlatma icin isi tahliyesine engel olmaktalar. Tam bir rezalet...

Bilgisayarin ic organlarini isiklandirmak zaten genel manada dumur detayi da ...

O isiklandirma ile fiziksel olarak RAM deki isinmayi tahliye etmede bariz engellemektedir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 19 Haziran 2019; 14:16:17 >
  • niye pavyon gibi yapıyorlar bu ramleri ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.