Şimdi Ara

The Last of Us Part II Şubat 2020'de Çıkacak Gibi Görünüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşılan o ki The Last of Us'ın devam oyunu Şubat 2020'da çıkış yapacak.

İlk olarak, oyunda Ellie karakterini canlandıran Ashley Johnson bir röportajda kendisine sorulan The Last of Us Part II ne zaman gelecek sorusuna şu şekilde cevap veriyor "I think it's coming out Fe." ve ardından röportajı gerçekleştiren araya giriyor ve cevap yarıda kalıyor. Fakat Ashley Johnson'ın demek istediği February yani Şubat ayı gibi görünüyor.

(1:07:21) Bu süreye giderek siz de bakabilirsiniz. 

İkinci olarak, Kotaku'dan Jason Schreier birkaç hafta attığı tweet'te The Last of Us Part II'nin aslında sonbahar 2019 için planlandığını fakat çıkış tarihinin 2020'nin başlarına muhtemelen Şubat'a itildiğini duymuş olduğunu belirtti.

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Naughty Dog, The Last of Us Part II'nın çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. 

• Ben E3'ten önce çıkacağını düşünüyordum..E3'tede PS5 versiyonu duyurulacak diye düşünüyorum hazır konsol tanıtılırken...
  • Belli oldu PS5 ile çıkacak.
  • Yeni konsollar kasım 2020 çıkıcak şubat yetiştiricek demekki oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Belli oldu PS5 ile çıkacak.
    şubatta ps5 çıkmayacak daha.
  • Şubat-mart gibi çıkar kasımda ps5'e de çıkar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ps4'e oyun alabilmrk için evi ipotek ettirmek gerekiyor zaten, o yüzden ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 da tanıttığınız oyunu 2020 de çıkarıyorsunuz yuh artık. Bari oyununuzu bitmeye yakın tanıtın da bizi de beş sene ugrastirmayin.
  • Neyse 2020 ise zaten alamam çünkü 429tl olan standart fiyatı benim için inanılmaz uç bir fiyat iken sağ olsun TR PSN 2020 şubata kadar 600'e çeker standartı. Benim için hayal oldu özetle. Anca 2020 son aylarında ya da 2021'de indirimden alırım.
  • Tomb raider fiyaskolarından sonra güçlü bir kadın karakter yönlendirmek isterdim ancak ne o dandik makineyi alırım ne de 80 dolar bir oyuna veririm

• Sunucuya sağlam sövülmüştür.

Bu arada 0:21 ne alakadır abi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsux -- 17 Haziran 2019; 13:37:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Belli oldu PS5 ile çıkacak.
    şubatta bu oyun ondan sonraki kasım ayı gibi de ps5 çıkar

bu neslin ekmeğini yemeden sonraki nesle çıkarmazlar.
  • Ashley in çıkış tarihini bilerek söylediği ortada, hayırlı olsun şubat 2020 kesinleşti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2020'de GOTY için resmen kan gövdeyi götürecek belli oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yediler5

ps5'de geriye uyumluluk olacak allah aşkına şunu anlatın şu arkadaşlara lafta anlamıyorlar neden anlayalacaklar acaba

Tmm geriye uyumluluk olacakta, Oyunu PS5 içinde duyururlarsa PS4 ve PS5 olmak üzere İki farklı versiyonunun çıkma ihtimali var..Birde oyunu PS4'e alanlar ilerde PS5'te oynamak istediğinde direk PS5'teki kalitede çalışacak mı orasıda muamma..
  • İyi kötü resmi olmasada çıkış tarihini öğrendik. Şimdi sırada Türkçe dil desteği var, gözlerim PlayStation Türkiye de. İyiki PlayStation Türkiye var, yoksa mal gibi yarım yamalak oyun oynuyor olurduk.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.