Şimdi Ara

Daha, daha fazla RGB | Çılgın bilgisayarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Thermaltake yepyeni soğutucular, özelleştirilmiş sıvı soğutma kitleri ve bilgisayar kasaları ile karşımızda. ARGB tabanlı olan renk yoğunluğu arttırılmış donanımlar, özel modifiye kasaların da merkezinde. 

• Yıllardır oyun oynarım şu RGB işini bir türlü anlayamadım. Seven arkadaşlara saygım sonsuz, ama bu firmaların RGB ile gamer kavramlarını nasıl yanyana eşleştirebildiler şaşıyorum. Hani artık rengarenk ise oyuncu şeysidir diyorlar. Çıkış noktası neresidir, niye eşleştirilmiş? Bunları bilen varsa açıklarsa aydınlanırız hep beraber.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Night_Blade N kullanıcısına yanıt
    RGB olayı Kasalar ile başladı. Oyundan öte gösteriş amaçlı idi. Bak benim Kasa ışıklı gibisinden :) Sonrasında rağbet görünce herşeye takmaya başladılar.
    Oyuncularin ve Bilgisayar tutkunlarının Pc lerini Normal PC lerden Üstün görme egosunun bir sonucu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bitmediniz ...

• RGB kadar gereksiz birşey görmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • What's less clear is just how easy it is to build a system entirely of RGB parts and then simultaneously control all of the lighting. So to put it to the test, we're building a PC that houses as many RGB components as possible First Bankcard

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.