Şimdi Ara

Bu nasıl bilgisayar böyle ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yüksek performanslı bellek üretiminde sektörün lider üreticilerinden biri olan G.Skill'in hem yeni nesil belleklerini hem de profesyonellerle birlikte geliştirdiği benzersiz nitelikte modifiye bilgisayarlara yakından bakıyoruz. 

• Bence en güzel kasa, kuru kafalıdan önce olan kasa; narin, göze güzel gözüken ve metalin iyi kullanıldığı bir kasa olmuş. Diğerlerinin hiçbirisi benim elimin altında yer bulamaz.

• 05:15 teki hologram gibi şey baya güzelmiş iyi düşünülmüş sanırım ileride moda olur iyi tutar yaygınlaşırsaç

• Bize niye soruyorsun "Bu nasıl bilgisayar" diye senin anlatman gerekir, gören sensin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

05:15 teki hologram gibi şey baya güzelmiş iyi düşünülmüş sanırım ileride moda olur iyi tutar yaygınlaşırsaç
    Benim 2010'da YouTube vasıtasıyla farkına varmış olduğum hologram teknolojisi Zamanında telefon ekranında CD kabını keserek yapardık. Bir çok yerde kullanılıyor bu yöntem. Her yıl en az 1 haberde görüyorum. Yalnız her alanda karşımıza çıkmıyor onu ben de anlamadım, güzel bir sistem aslında.

• Geliştirecek elle tutulur bir şey kalmayınca iş şekle şemale vuruldu artık...
  • sadece kurukafa yok en tepede haç var

• Anne versene hidrojjeni bir kki overlock yapacam valla yaramazlik yapmayacam

...

Gereksiz uğraslar arkadaşlar. Arap yağı bol bulunca sokmus bir tarafina. 1 2 saat oyun oynayacagız biraz kurcalayacagız diye gereksiz hareket bizim için.

Kitap okuma alişkanlıklarimiz gün geçtikce azalıyor arkadaşlar. Sosyal medya kültüru kadar bilgi dağarcığımız oluşuyor her geçen gün. Bu tür siteler bile gereksizliğe özendiriyor insanları.

• Tam kanalın hayırlı olsun yazacaktım ki Erdi Özüağ imiş
  • Erdi ve clickbait başlık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 25 Temmuz 2019; 20:17:48 >
  • bu nasil baslik boyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.