Şimdi Ara

Haftaya BİM marketlerde Razer oyuncu faresi var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
8.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya BİM marketlerde Razer oyuncu faresi var

Uygun fiyata teknolojik ürünlerin ilk adresi haline gelen BİM ve A101 marketlerde haftaya yine önemli ürünler raflara çıkıyor. İddialı oyuncu faresi Razer Deathadder haftaya BİM marketlerde satışa sunulacak.

20 Haziran A101 aktüel ürünler

20 Haziran A101 aktüel ürünler arasında Honor 9 Lite akıllı telefon modeli yer alıyor. Huawei Honor 9 Lite modelinde 5.65 inçlik 1080x2160 piksel çözünürlüğünde IPS bir ekran bizi karşılıyor. 8 adet Cortex-A53 çekirdekli Kirin 659 yonga setinin güç verdiği modelde 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi sunuluyor.

Ayrıca Bkz.Galaxy M30 yenileniyor

Telefonun hem ön hem de arka kısmında 13MP+2MP çözünürlüğünde çift kamera kombinasyonu yer alıyor. Kullanıcılar her iki kameradan da yüksek performans alabilecek. Özçekim tarafında güzelleştirme gibi uygulamalar ile destek sağlanmış. Modelin 3000mAh kapasiteli bataryası hızlı şarj ile destekleniyor. Model 1199TL ile piyasa ile hemen hemen aynı seviyede.

Diğer taraftan daha önce de satışa çıkan Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı 2 yıl garanti ile 179TL fiyat etiketine sahip.

Haftaya BİM marketlerde Razer oyuncu faresi var 

21 Haziran BİM aktüel ürünler

21 Haziran BİM aktüel ürünler arasında Razer Deathadder oyuncu faresi yer alıyor. 3.5G optik sensör ile 3500DPI hassasiyet sunan fare 3 renkli arka aydınlatmaya sahip. Bir dönem oldukça popüler olan Razer Deathadder oyuncu faresi için 199TL fiyat etiketi mevcut ve oldukça da uygun.

Son olarak AverDigi markasının 2 adet 2MP kamera ve 1 adet XVR kayıt cihazından oluşan güvenlik kamerası seti 599TL ve piyasa ile hemen hemen aynı seviyede satılıyor.

• Bu fiyata zaten internette bulunuyor bedava gibi reklam yapmayi birakin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akakcede en düşük fiyat 320. DH ölücüleri hemen saldıracak :)

• Fiyat uygun ama razer deathadderi yıllarca kullanmış biri olarak kesinlikle zowie ec2a tavsiye ederim. Neden diyecek olursanız. 3 tane deathadder v2 sol tuşu bozduk. Kronik gibi belli basmadan sonra bozuluyor. Çok plastik hissi veriyor. Ec2a daha sağlam bir izlenim veriyor.

• wow oynarken kullanmistim ama aslen nisan alma faresidir; hala da calisiyor ama wow icin naga daha iyi oldugu icin su an kullanmiyorum..tavsiye

• Bimtek

• Geçen 150 ? iken bi hevesle aldım pişman oldum a4tech den hiç bir farkı yok.

• Logitech g300S olan kişiye tavsiye eder mısınız? Fark varsa alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette var öneririm

• klavye ve mouse için en fazla 100 Tl veririm markaya para virmem

• Razer Deathadder farklı online mağazalarda 6000 dpi olarak belirtilmiş. Kırpılmış ürün mü acaba?

• ma95 kullanıcısına yanıt
    3500 dpi olan 2009 versiyonuymuş, 6400 dpi olan 2013'de çıkmış; ikisi de DeathAdder.
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Razer_products
  • Elde kalmış çer çöpler.

• Bu fiyat gerçekten kaliteli olduğu için mi, yoksa marka değeri için mi?
  • marka takintisi olanlara...

• quote:

Orijinalden alıntı: esiretti

Fiyat uygun ama razer deathadderi yıllarca kullanmış biri olarak kesinlikle zowie ec2a tavsiye ederim. Neden diyecek olursanız. 3 tane deathadder v2 sol tuşu bozduk. Kronik gibi belli basmadan sonra bozuluyor. Çok plastik hissi veriyor. Ec2a daha sağlam bir izlenim veriyor.

bende bir stelseeries rival 300 kulanıcısı olarak zowie diyorum kulandığım rival 300 grip eridi gitti skatezler dersen onlarda ayni şekilde ms 3.0 vardı 7 yıl kulandım hala çalışır vaziyete babam kulanıyor zowie markasını arkadaşlarım çok ısrar etmesine rağmen almadı ama bundan sonraki seçimim zowie olur

• fare faredir, 40? den fazla vermek enayiliktir.

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Tm

• Bende kullandım bu fareden sağ tıkı çabuk bozuluyor para vermeyin bence.

• neronidas kullanıcısına yanıt
    a4tech can dır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.