Şimdi Ara

Netflix'te yayınlanacak Hızlı ve Öfkeli animasyon dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Fast & Furious (Hızlı ve Öfkeli) film serisinin animasyon uyarlamasından ilk fragman yayınlandı. Teaser fragmanda iki arabanın kısa süreli mücadelesini görüyoruz.

Dreamworks TV yapımcılığındaki dizinin ismi Fast & Furious: Spy Racers olacak. Dizi, 2019’un sonuna doğru Netflix platformunda yayınlanacak. Dizinin yapımcılığını, film serisindeki Dom karakterini canlandıran Vin Diesel üstleniyor.

Dominic Torretto’nun kuzeni rolündeki Tony Toretto, dizinin başrol karakteri olacak. Tony’nin Dom’un izinden gidişini ve devlet için özel bir görevde çalışmasını izleyeceğiz. 27 saniye uzunluğundaki fragmandan görüldüğü kadarıyla Netflix’in Love, Death & Robots dizisinde kullanılan çizimlere benzer çizimler kullanılıyor.

Seriye gösterilen ilgiden daha fazla yararlanmak isteyen Universal, ana seriye ek olarak Hobbs & Shaw isminde spin-off film çekti. Hobbs & Shaw, 2 Ağustos 2019'da vizyona girecek. Ana seriye göre daha eğlenceli ve daha çılgın olacak. Fast & Furious: Spy Racers animasyon serisi ise 2019’un sonlarına doğru yayınlanacak.

• İlk filmi zamanında izlerken işlerin buralara kadar geleceği aklıma gelmezdi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaw sırf google algoritması NETFLiX reklamı göstersin diye de
    devamlı NETFLiX NETFLiX NETFLiX haberleri yapılmaz ki !

• Filmlerin her karesine CGI soktukları yetmiyormuş gibi tamamen CGI dan oluşan yapımlar üretmeye başladılar. İnsanlar CGI yüzünden sinemadan soğudu. Şimdi de dizilerden soğuyacaklar. Süper kahraman filmleri dışında asla CGI kullanılmamalı. CGI kullanılan her film çoluk çocuk filmiymiş gibi geliyor. Belli bir yaşın üzerindeki kitle her karede gerçekliği arıyor ve CGI da aradığını bulamıyor.

• Hızlı ve Öfkeli = müzik + araba + güzel kalçalı kadınlar + aksiyon
  • ilk filmde modifiyeli araçlar ve kapışmalarından buralara kadar saçmalayacaklarını bilseydim hiç izlemezdim.bazen saygı duyup bitirmek en iyisi, sırf para kazanmak için güzelim seriyi maffetmek yerine.

• Midnight Club 2 oyununda geçen mekanla aynı sanki, Los Angeles 'ta geçiyordu galiba, gerçek mekanlardan esinleniyorlar gibi.

• Blur gibi olmuş

• Brian gitti benim için bitti bu seri artık şefkat tepe misali sungurlara döndü film boş.

• Brian gitti benim için de bitti film. Şefkat tepeye döndü sungurlar gibi oldu boş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.