Şimdi Ara

MSI kullanıcıları Android oyunları 240fps olarak oynayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI kullanıcıları Android oyunları 240fps olarak oynayacak

Son dönemde Android oyunlarda performans artıran çözümler büyük ilgi görmeye başladı. Mobil tarafta hem oyuncu odaklı akıllı telefonlar mevcut hem de grafik birimlerinin performansını arttıran çözümler. Bu trend masa üstüne de sıçrıyor.

MSI App Player neler sunuyor?

Bluestacks ile bir ortaklık yapan MSI, kendi bilgisayarları üzerinde daha hızlı Android oyunları oynama imkânı sunuyor. MSI App Player adındaki yeni emülatör Android oyunları 240fps seviyesinde oynatabilecek. Ayrıca 240Hz MSI monitör ve dizüstü bilgisayarlarına da destek sunuluyor.

Ayrıca Bkz.LG dünyanın ilk 1ms IPS monitörlerini duyurdu

MSI App Player emülatörünün diğer bir özelliği aynı anda aynı oyunun birden fazla örneğini çalıştırabilmesi. Farklı hesaplarınız varsa aynı bilgisayarda bir PvP yapmanız bile mümkün olabiliyor. Uyumlu MSI bilgisayarlarda Android oyunlara uygun RGB aydınlatması da yapılıyor.

MSI App Player uygulamasının sadece MSI donanımları haricinde de çalıştığı ifade ediliyor. Bu bakımdan Windows 10 kullanıcılarının uygulamayı indirip deneyimlemesi mümkün.

• MSI yazılım olarak gigabyte ve asusdan daha ileri bir seviyede.
    Öyleki MSI afterburner ın alternetifi yok.

• MSI App Player belirttiğimiz gibi sadece MSI donanımlarına özel olarak çalışıyor. Hali hazırda MSI kullanıcılarının uygulamayı indirip deneyimlemesi mümkün demişsiniz bunu düzeltseniz iyi olur. Asus dizüstünde şuan kullanmaya başladım.

• Evet.gigabyte biraz zayıf ama kartları sağlam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MSI afterburnerin iyi olması MSIin bütün yazilimlarda ayni şekilde iyidir anlamına gelmez. Afterburnerin başarısı Nvidia ile işbirliğinden kaynaklanıyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluestacks pek verimli bir program değil zaten msi app playerde aynı tabanı kullandıgı için verimli olacagını sanmıyorum.

• Anakartı ve gpu su msi olan biri olarak denedim ve blue stacks in arkasında ejderha logosu olan versiyonundan bi farkı yok bence.

• Gta 5 açar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Gta 5 açar mı
    PC de android uygulamalarının tümünü çalıştırmak için geliştirilmiş bir uygulama. GTA 5 açar mı dan kastınız PC de var olan GTA 5 normal de PC çalışmıyorsa bu uygulama o konuda size yardımcı olamaz. Yok kastınız Android de olan Gta 5 oyununu pc de açması ise açması lazım sonuçta bu uygulamanın amacı o.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    "Android de olan Gta 5"
    İnşallah

• Aga tmm da zaten en çöp pc 240 fps üstü oynatıyor

• Orange dragon kullanıcısına yanıt
    En çöp PC nasıl 240 FPS oynatıyor? 240p ile karıştırmayasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat.cinar

En çöp PC nasıl 240 FPS oynatıyor? 240p ile karıştırmayasın?
    Ben de onu yanlış anlamışım, kendi kendime diyorum bunun nesi yenilik. 240 fps imiş meğerse...
  • Burda mobil oyunlardan bahsediyor ve ben biraz abartılı yazdım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.