Şimdi Ara

Monster'da Bu Hafta - Apex Legends

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    MONSTER ABRA A5 V14.1 Sistem Özellikleri
    İşlemci:
    Intel Coffee Lake Core i7-8750H
    Bellek: 8GB (1x8GB) DDR4 2666MHz
    Ekran Kartı: 4GB GDDR5 Nvidia GTX1050Ti 128 Bit
    Depolama: XPG 256GB M.2 SSD (Okuma: 1000 MB/s - Yazma: 800 MB/s)
    Ekran: 15.6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran 

• Donanımhaber inceleme videoları falan yapıp amerika kaynaklı kanallar gibi takılmaya çalışıyor yutupda. Bu kanalların hangisini alırsanız alın bir tanesi 45 fps aldığı lektopa oyun "akıcı" demez. Sponsorlu içerik yaptıkları zaman, mesela linus tech tips (linus sebastian yani) bu konuda açıklama yaptı, asla adına inceleme demiyorlar ve asla "akıcı, hızlı" gibi sıfatlar kullanmıyorlar. Oyun akıcı değil. Ekran kartı çöp, ram tek kanal ve miktar olarak da yeterli değil. Donanımhaber bütün kredibilitesini tüketecek buna devam ederse.
    Bu arada inanmayacaksınız ama bu laptopların bir sürü incelemesi var o kanallarda. Overpowered gaming laptop diye arayın. Aynı çinli üreticiden walmart alıp üzerine overpowered etiketi basıp amerikada satıyor bu laptopları.

TEKRAR EDİYORUM 45 FPS AKICI DEĞİLDİR. BÜTÜN AYARLAR EN ÜSTTE FALAN DA DEĞİL ORADA AYRICA.
  • Oyunda baya değişiyor hele o haritadaki ilk atlama baya değişiyor.
  • "30-50 fps" = gayet akıcı...
  • oyun baya güzel ama bannerlerde kill sayıları vs yazdığı için atlayıp 1 2 kişi öldürüp hemen terkediyorlar yada zaten direk ölüyorlar diye uzun bir süredir oynamıyorum
  • Donanımhaber inceleme videoları falan yapıp amerika kaynaklı kanallar gibi takılmaya çalışıyor yutupda. Bu kanalların hangisini alırsanız alın bir tanesi 45 fps aldığı lektopa oyun "akıcı" demez. Sponsorlu içerik yaptıkları zaman, mesela linus tech tips (linus sebastian yani) bu konuda açıklama yaptı, asla adına inceleme demiyorlar ve asla "akıcı, hızlı" gibi sıfatlar kullanmıyorlar. Oyun akıcı değil. Ekran kartı çöp, ram tek kanal ve miktar olarak da yeterli değil. Donanımhaber bütün kredibilitesini tüketecek buna devam ederse.
    Bu arada inanmayacaksınız ama bu laptopların bir sürü incelemesi var o kanallarda. Overpowered gaming laptop diye arayın. Aynı çinli üreticiden walmart alıp üzerine overpowered etiketi basıp amerikada satıyor bu laptopları.

TEKRAR EDİYORUM 45 FPS AKICI DEĞİLDİR. BÜTÜN AYARLAR EN ÜSTTE FALAN DA DEĞİL ORADA AYRICA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AREryilmaz -- 14 Haziran 2019; 18:6:37 >
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Nerden tutsan harbiden rezil bir video. Ayrıca, hangi laptop veya hangi bilgisayar sistemi gtx1050 ti ile bu oyunda herşey "high" da 60+fps üstünde tutarlı bir performans sağlayabilir ki? Forumun ismi donanım haber, zaten oyunu başlatmadan bilmeleri gerekirler diye umuyordum.
  • Şaka mısınız olm? Görende hepinizde 64 ramli 2080 ti alienware var zanneder! LG X110 ile anime izlemeye çalışan ben ne yapayım? Adamlar 5000 TL lik sisteme burun kıvırıyor! Burun kıvırdığınızdan çok daha düşüğüne muhtaç olursunuz inşallah!
  • Aşırı akıcıymış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.