Şimdi Ara

Control E3 2019 Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gamespot, Control'ün E3 2019 demosundan 18 dakika uzunluğunda oynanış videosu paylaştı.

Control 27 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:

Doğaüstü güçlerin eline geçmiş, sürekli değişen bir binada kaybolmaya hazır olun
    New York'ta bulunan gizemli bir şirket, farklı bir dünyadan gelen güçler tarafından işgal edilmiş. Şirketin yeni yöneticisi olarak bu sürekli değişen binanın kontrolünü yeniden elde etmek için savaşmaya hazırlanın.

Remedy Entertainment'ın (Max Payne, Alan Wake) yapımını üstlendiği Control, derin ve tahmin edilemez bir dünyada savaşırken doğaüstü yetenekleri, değiştirilebilir ekipmanları ve yaptıklarınıza göre şekillenen ortamları ustalıkla bir arada kullanmanızı gerektiren doğaüstü bir üçüncü şahıs aksiyon/macera oyunu.

Jesse Fadens'ın hikayesini su yüzüne çıkarın

Yeni yönetici Jesse Fadens'ın, kurumsal rolünü kabullenmeye çalışırken yanıtların peşinde koştuğu kişisel macerasını merkezine alan hikayeyi keşfedin. Jesse'nin hikayesinin yanı sıra, Control'un yer aldığı dünyanın ve yolculuğunuz boyunca tanışacağınız dostların kendi hikayelerine de tanık olacaksınız.

Yan görevler ve gizemlerle bu tahmin edilemez dünyada diğer Şirket ajanlarıyla çalışın ve gizemli şifreleri çözerek New York'ta yer alan bu devasa binada yapılan tuhaf deneylere ışık tutun. 

• niye bi garip koşuyor karakter :d

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Arkadaş oyun grafikler güzel mekanik güzel herşey güzel tema berbat şu adamları anlamıyorum yap günümüzde geçen hırsız polis çete mafya zart zurt temalı bişey böyle boş boş bilim kurgu temalarını sal artık ilgi felan çektiği yok sırf teması yüzünden değil epic indiriminden torrent bile indiresim gelmiyor.

• Önceki videolardan daha iyi gözüküyor. 39 tl ye aldım bugün, 6 puanlık bir oyun olsa kardır benim için

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yüz animasyonlarında sıkıntı var gibi bir tuhaf geldi

• Epic sağolsun 39 liradan satıyor. 39 liraya fazlasıyla tatmin eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her oyun bir şaheser bir sanat eseri olmak zorunda değil. Alır, oynar, eğlenirsin. Kendi hikayesi vardır.
  • Yap alan wake 2 işte ne uğraşıyorsun boş işlerle arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayağı tırt bir oyun geliyor...
  • Ön siparişi iptal edebilirim bunlar ne iğrenç bölüm tasarımları ve düşman tipleridir ya? Oyundan soğudum şu videoyu izleyince berbat gözüküyor oyun.
  • En büyük yanlışları Microsoft ile çalışma şekilleriydi. Microsoft ile çalışıyorsan ya direk bünyesine gireceksin ya da çalışmayacaksın. Bunlar çalıştıkları için kendilerini pek hoş bir tablo ile göremiyoruz ne yazık ki.

• Videodaki ortam Warframe’in tekrar eden dandik haritalarına benziyor.
  • ya şu kapıları elinizle açın be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 14 Haziran 2019; 9:9:46 >
  • Olmamış be üstad. Oynanış ve animasyonlar ham duruyor. Bölüm tasarımları ve düşman tipleri vasat. Tırmanma mekaniği ham. Sadece patlama vb. Efektleri beğendim. 39 liraya pişman etmeyen bir deneyim yaşatır orası ayrı
  • Main karakter modellemesi yayınlanan ilk ss'lerden belliydi. İşin ilginç yanı main karakterin yüz modellemesi kötü, konuştuğu karakterin yüz modellemesi çok iyi olmasada main karaktere göre daha iyi.

• ulan max payne 2 remastared yapsaydınız bundan 100 kat iyiydi
  • Alan Wake 2 dende vazgeçtim. Remastered olarak ps4 e getirin kabul.

• quote:

Orijinalden alıntı: porsux

Alan Wake 2 dende vazgeçtim. Remastered olarak ps4 e getirin kabul.
    Hocam Quantum Break sonrası ders almayıp şunu yapanlar büyük ihtimalle geç Alan Wake'i vasat Alan Wake's American Nightmare'i bile bize aratabilirler.
  • Nedense bunların oyunların tarif edemediğim bir şey var... Çok güzel görünüyor, eğlenceli görünüyor ama 2-3 saat sonra sıkılmaya başlıyorsun.Tıkanıyor ve gitmiyor.Bu da öyle olacak gibi duruyor.Bir cansızlık, bir boğuculuk var anlayamadığım.
  • Bir şey soracağım niye her oyundan uncharted gibi animasyon bekliyorsunuz merak ettim her oyunun altında animasyon beğenmeyen biri çıkıyor genelde ve oyun eğlencelimi değilmi hiç bakamadan sanki adamın yürümesi gerçekçi olursa zevkli olacakmış gibi ilginç oyuncu kelimesi çok değişmiş hiç bir şeyi begenmiyem elestiremde cool olam olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.